Sayfa 1 Toplam 4 Sayfadan 123 ... Sonuncu
Beğeni Ağacı13Beğeniler

Konu:1-9 DG Sox Item'ların yere atılması.

resone1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    resone1 isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    1
    Beğenme 
    1
    Beğenilme 
    2

Standart 1-9 DG Sox Item'ların yere atılması.

Merhaba, bazı kötü niyetli oyuncular, slotları dolaşarak satın aldıkları 1-9dg Sox Item'ları bot charlarının yanında yere atıyorlar. Ben dahil çoğu kişi mbot kullandığı için, botta bunları otomatik topluyor. En azından, 1-9dg arası Sox Item'ların şehir dışında yere atılmaları engellenebilirse çok iyi olur. Sürekli botları kontrol etmekten çok yoruldum. İyi forumlar dilerim
    Konu resone1 tarafından (22.Mayıs.2020 Saat 13:29 ) değiştirilmiştir.

soner5841 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    soner5841 isimli Üye şuanda  online konumundadır
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    39
    Beğenme 
    295
    Beğenilme 
    161

Alıntı resone1 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Merhaba, bazı kötü niyetli oyuncular, slotları dolaşarak satın aldıkları 1-9dg Sox Item'ları bot charlarının yanında yere atıyorlar. Ben dahil çoğu kişi mbot kullandığı için, botta bunları otomatik topluyor. En azından, 1-9dg arası Sox Item'ların şehir dışında yere atılmaları engellenebilir. İyi forumlar dilerim
    Yere atılmaması çok iyi olur.

SuperStar_x - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    SuperStar_x isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    52
    Beğenme 
    244
    Beğenilme 
    272

Kardeşim kendinize göre kural istiyorsunuz bence hiç mantıklı deil sen bunu istiyorsun diğer oyuncu başka bişi istiyor oyunun gidişatınız bozmanın bir mantığı yok bence kendi görüşüm.
    Akasya bunu beğendi.

soner5841 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    soner5841 isimli Üye şuanda  online konumundadır
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    39
    Beğenme 
    295
    Beğenilme 
    161

Alıntı SuperStar_x Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kardeşim kendinize göre kural istiyorsunuz bence hiç mantıklı deil sen bunu istiyorsun diğer oyuncu başka bişi istiyor oyunun gidişatınız bozmanın bir mantığı yok bence kendi görüşüm.
    1-9 dg sunların yere atılmaması oyunun gidişatını nasıl degiştirecek ben anlamadım?
    Rocket ve xCoksevdimbe bunu beğendi.

Durum 
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    1
    Beğenme 
    1
    Beğenilme 
    2

Oyunun gidişatını etkileyecek bir şey istediğimi düşünmüyorum. mBot Sox Item'ları otomatik topluyor ve bunu kapatamıyorsun. Bunun farkında olan bazı oyuncuları ise, Bot Char'larının envanterini doldurmaya çalışıyor. Ortada art niyetle yapılan bir durum var ve engellenmesi gerektiğini düşünüyorum.

Durum 
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    52
    Beğenme 
    244
    Beğenilme 
    272

Alıntı soner5841 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    1-9 dg sunların yere atılmaması oyunun gidişatını nasıl degiştirecek ben anlamadım?
    Şahısa göre istekler oyunun gidişatını değiştiriyor anlamadın galiba ?
    METİN bunu beğendi.

Durum 
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    52
    Beğenme 
    244
    Beğenilme 
    272

Oyunun gidişatını etkileyecek bir şey istediğimi düşünmüyorum. mBot Sox Item'ları otomatik topluyor ve bunu kapatamıyorsun. Bunun farkında olan bazı oyuncuları ise, Bot Char'larının envanterini doldurmaya çalışıyor. Ortada art niyetle yapılan bir durum var ve engellenmesi gerektiğini düşünüyorum.
    Farklı bir bot kullanmanı tavsiye ederim kardeşim dediğim gibi sen bunu istiyorsun belki sana o soxları atan adam bunu istemiyor hani bunuda düşünmeli .
    Kendinize göre konu çıkarmayın kendinize göre kural istemeyin bence

Durum 
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    1
    Beğenme 
    1
    Beğenilme 
    2

Farklı bir bot kullanmanı tavsiye ederim kardeşim dediğim gibi sen bunu istiyorsun belki sana o soxları atan adam bunu istemiyor hani bunuda düşünmeli .
    Kendinize göre konu çıkarmayın kendinize göre kural istemeyin bence
    Özür dileyerek söylemek istiyorum, çok mantıksız konuşuyorsunuz. Söylediklerinizin konuyla alakası dahi yok. 1.9dg Item'ların Şehir dışında yere atılamaması nasıl bir probleme yol açabilir? Birçok kişi bu durumdan muzdaripken mantıksız söylemlerinize anlam veremiyorum. Farklı bir bot kullanmayı da tercih etmeyeceğim çünkü mbot isteklerimi fazlasıyla karşılıyor.

Durum 
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    52
    Beğenme 
    244
    Beğenilme 
    272

Özür dileyerek söylemek istiyorum, çok mantıksız konuşuyorsunuz. Söylediklerinizin konuyla alakası dahi yok. 1.9dg Item'ların Şehir dışında yere atılamaması nasıl bir probleme yol açabilir? Birçok kişi bu durumdan muzdaripken mantıksız söylemlerinize anlam veremiyorum. Farklı bir bot kullanmayı da tercih etmeyeceğim çünkü mbot isteklerimi fazlasıyla karşılıyor.
    İsteklerimi karşılıyor diyorsun ama sos item yere atılmasın diyorsun demek istediğim şu kardeşim mantıksız konuşmuyorum şimdi sen geliyorsun 1-9 sos itemler yere atılmasın diyosun diğer bir player konu açıyor farklı birşeyler istiyor diğeri geliyor npc den şu item kalksın diğeri geliyor potlar 250 olsun diğeri geliyor stoneler üst üste koyulsun bilmem kaça çıksın buda sw ye bir süre sonra ayarlarıyla oynandığı için lag delay bilmem dc sorunlarını meydana getiriyor sonra senin slotuna sos atıyorlar diye ceremesini biz çekiyoruz .

Durum 
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    1
    Beğenme 
    1
    Beğenilme 
    2

İsteklerimi karşılıyor diyorsun ama sos item yere atılmasın diyorsun demek istediğim şu kardeşim mantıksız konuşmuyorum şimdi sen geliyorsun 1-9 sos itemler yere atılmasın diyosun diğer bir player konu açıyor farklı birşeyler istiyor diğeri geliyor npc den şu item kalksın diğeri geliyor potlar 250 olsun diğeri geliyor stoneler üst üste koyulsun bilmem kaça çıksın buda sw ye bir süre sonra ayarlarıyla oynandığı için lag delay bilmem dc sorunlarını meydana getiriyor sonra senin slotuna sos atıyorlar diye ceremesini biz çekiyoruz .

Her şeye muhalefet olacağım derken, kendinizi rezil ediyorsunuz. ''Bilgisiz fikir olmaz.'' Bilmediğiniz konular hakkında yorum yapmayı, muhalefet olmaya çalışmayı bırakın lütfen. Bırakın da bu duruma yönetim karar versin. Ben fikir sunuyorum.
    soner5841 ve Okeanos bunu beğendi.

Sayfa 1 Toplam 4 Sayfadan 123 ... Sonuncu

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Giriş