Sayfa 1 Toplam 4 Sayfadan 123 ... Sonuncu
Beğeni Ağacı24Beğeniler

Konu:SERVERIN GİDİŞATI

DonnaR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    DonnaR isimli Üye şuanda  online konumundadır
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    374
    Beğenme 
    1069
    Beğenilme 
    2680

Standart SERVERIN GİDİŞATI

Sayın yöneticiler @Odin @Asgard gamegami muhabbetlerinden sonra güncelleme gelmeyeceğini fakat serverı kapatmayacagınızı duyurdunuz saygı duyuyoruz sizden event ısteyen yada dres yada farklı bır güncelleme isteyen yok ama oyun içi rekabetin etkilenmemesi için en azından kuralların uygulanmasını bekliyoruz sizlerden bu server 2 şekilde biter
    1. olarak siz kapatırsanız
    2. olarak sw oyun içi rekabetin ölmesi

2. dediğim hemen hemen olmak üzere sebebi illegal kullanılan bot karakterleri , yapılan saygısızlıklara kufurlu chat lere yaptırım uygulanmaması yada çok geç uygulanması , phbot ile çekilen kervanların yeniden başlaması , pwp alanlarında kale şavaşların da aşırı derecede bot kullanılması hemen hemen 1 pt ye 5 yada 6 bot karakteri düşüyor buda rekabeti ölduruyor ki bu sw ye en buyuk zarar veren durum budur siz bu oyundan az da olsa ekmek kazanıyorsunuz zamanında hatırı sayılır paralar kazandınız geçmişin hatrı ve oyunculara olan vefa borcunuz dan dolayı sadece sw yi açık tutmak yetmediğini sizde biliyorsunuz bu playerlar sizi terk etmemişken sizin playerları terk etmeniz çok yanlış playerların sizden istediği oyunu rekabet ortanımı ölduren saygısızlıkları normaleştiren kişilere bırakmamanız bir eliniz oyunun üzerinde olsun illegal kullanımlarda eskisi gibi kurallar gerektiği zaman diliminde gereken şekilde uygulansın kolay gelsin
    weewerenoob, Kenakort, _LiFe_ ve 5 kişi bunu beğendi.
    Trip_Kolik & DonnaR_

M4rJiNaL

BuYuGe_SYGl

RedLine & OttomanHeRoS

"Lâ fetâ illâ Ali, lâ seyfe illâ Zülfikâr"--لا فتى الا على لا سيف الا ذوالفقار

BedirhanGul - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    BedirhanGul isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    84
    Beğenme 
    55
    Beğenilme 
    129

yöneticiler ceza vermediği için bir çok player çeşitli kuralları fazla çiğnedi.
    Oyunla tekrardan ilgilenilip ceza verileceksede açıklama yapılıp açıklamadan sonra yapılan kural dışı eylemlere ceza verilmelidir diye düşünüyorum.
    Çünkü herkes birbirinden gördü yasak şeyler yaptı bir çok player ceza alacak rekabet kalmayacak buda serverı olumsuz etkileyebilir mi ?
    Tavşan dağa küsmüş dağın haberi var ve demiş ki "Sanki bana Bugs Bunny"

Durum 
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    374
    Beğenme 
    1069
    Beğenilme 
    2680

bence direl ceza ile başlasın ki kural dışı davranan kişiler kural dışı davranmanın cezasını çeksinler sonuçta bunu eskiden kullanmak ta yasaktı şuan kullanmakta yasak bu yasağı eğer çiyniyorsan birgün ceza ala bileceğini bilmelisin piyango sana vurabilir kullanan için diyorum. Askerde 10 kişi telefon kullanır yakalanmaz sende onlar kullanıyor diye kullanırsın yakalanırsın askerliğin uzar onlarda kullanıyor demenin hiç bir faydası olmaz
    Kenakort bunu beğendi.
    Trip_Kolik & DonnaR_

M4rJiNaL

BuYuGe_SYGl

RedLine & OttomanHeRoS

BedirhanGul - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    BedirhanGul isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    84
    Beğenme 
    55
    Beğenilme 
    129

1.5 ay olacak oynamaya başlıyalı kale savaşlarında cavede kidoda pvp alanında gördüklerimi görseydin neden böyle düşündüğümü anlardın en basit örnek ph bot ile kervan çekildi günlerce . kazandığı goldu dw önünde millete hediye olarak dağıttı adam. ve bu adamı thiefler günlerce kesti rank kastı cavedeki bot çarları olsun uniq odasına bot çarı sokmaları staf bugu yapmaları bu sayede fight item almaları yani yapan 1-2 kişii değil bir çok kişi .
    Power kale savaşına ekstra olarak 4 party bot çarı ile geldi birde config ayarlamışlar glut stun fln atıyordu
    Şikayetler edildi karşı taraf ceza almadı sonra Birdahaki hafta herkes aynısını yaptı

Burda oyuncularda suç ne kadar varsa yönetiminde suçu var
    SeboÇetin bunu beğendi.
    Tavşan dağa küsmüş dağın haberi var ve demiş ki "Sanki bana Bugs Bunny"

Fornakshe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    Fornakshe isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    Silkroad Online
    Konular 
    6
    Beğenme 
    16
    Beğenilme 
    19

Alıntı DonnaR Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bence direl ceza ile başlasın ki kural dışı davranan kişiler kural dışı davranmanın cezasını çeksinler sonuçta bunu eskiden kullanmak ta yasaktı şuan kullanmakta yasak bu yasağı eğer çiyniyorsan birgün ceza ala bileceğini bilmelisin piyango sana vurabilir kullanan için diyorum. Askerde 10 kişi telefon kullanır yakalanmaz sende onlar kullanıyor diye kullanırsın yakalanırsın askerliğin uzar onlarda kullanıyor demenin hiç bir faydası olmaz
    Bahadir abim gene her zamanki gibi yargı dağıtıyor

Fornakshe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    Fornakshe isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    Silkroad Online
    Konular 
    6
    Beğenme 
    16
    Beğenilme 
    19

@Asgard @Odin ilgilenin artık .

nikahmasası - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    nikahmasası isimli Üye şuanda  online konumundadır
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    14
    Beğenme 
    22
    Beğenilme 
    3

Arkadaşlar Asgard ı zaten biliyorsunuz kendisi boş konuşmaz sadece bilgilendirici 1-2 cümle paylaşır. Server in gidişatı kötüye falan gitmiyor arka planda neler olup bittiğini bilimem fakat bu oyundan yönetim dehşet paralar kazandı. halada kazanmaya devam ediyorlar. Bu geliri elinin tersi ile istemezler merak etmeyin . Bu yönetimin yapacağı şey bellidir . Joymax ile anlaşıp kendi serverlerini koruma altına alacağı bir takım şartlar içeren bir anlaşma yapmaktır. Emin olun kısa süre içinde odin bu yeni yapılacak olan anlaşmayı forumda paylaşacaktır. Öte yandan yılardır açık olan birkaç pwp servere sordum size server kapatma , uyarı vb. Bir konuda ulaşanlar oldumu dedim , adamlar herkesin keyfi yerinde Olduğunu ve hiçbir şekilde şuana kadar serverlerine müdahale olmadığını söylediler. Yani anlayacağınız bsro da diğer serverlerde yoluna devam edecek korkulacak birey yok.

Durum 
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    374
    Beğenme 
    1069
    Beğenilme 
    2680

Alıntı Fornakshe Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bahadir abim gene her zamanki gibi yargı dağıtıyor
    estafurullah kardeşim söylenmesi gerekenleri üslübuyla söylersek belki bir cevap verirler
    Fornakshe bunu beğendi.
    Trip_Kolik & DonnaR_

M4rJiNaL

BuYuGe_SYGl

RedLine & OttomanHeRoS

Durum 
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    374
    Beğenme 
    1069
    Beğenilme 
    2680

Alıntı nikahmasası Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar Asgard ı zaten biliyorsunuz kendisi boş konuşmaz sadece bilgilendirici 1-2 cümle paylaşır. Server in gidişatı kötüye falan gitmiyor arka planda neler olup bittiğini bilimem fakat bu oyundan yönetim dehşet paralar kazandı. halada kazanmaya devam ediyorlar. Bu geliri elinin tersi ile istemezler merak etmeyin . Bu yönetimin yapacağı şey bellidir . Joymax ile anlaşıp kendi serverlerini koruma altına alacağı bir takım şartlar içeren bir anlaşma yapmaktır. Emin olun kısa süre içinde odin bu yeni yapılacak olan anlaşmayı forumda paylaşacaktır. Öte yandan yılardır açık olan birkaç pwp servere sordum size server kapatma , uyarı vb. Bir konuda ulaşanlar oldumu dedim , adamlar herkesin keyfi yerinde Olduğunu ve hiçbir şekilde şuana kadar serverlerine müdahale olmadığını söylediler. Yani anlayacağınız bsro da diğer serverlerde yoluna devam edecek korkulacak birey yok.
    korkanlar gitti zaten şuan bu server da oynayanlar jollygame in playerlarını madur etmeyeceğine inanan oyuncular onlardır ki hala silk çekip hala onlıne olarak serverlarına destek oluyorlar bunu görmezden gelmemeleri gerekli @Asgard @Odin
    nikahmasası ve Kenakort bunu beğendi.
    Trip_Kolik & DonnaR_

M4rJiNaL

BuYuGe_SYGl

RedLine & OttomanHeRoS

LittleMiddle - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    LittleMiddle isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    512
    Beğenme 
    1248
    Beğenilme 
    1180

Alıntı nikahmasası Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Asgard ve odin akraba bro zaten yani odin işveren asgard basit bir işçi değil . Beraber hareket ediyorlar. Bildigim kadariyla abdullah bey ile serhat bey zaten kuzenler. Yani sistemli şekilde serverdan ilgiyi çekiyorlar. Artik sadece sw anlik kapanirsa check olursa anlik mudahelerle oyun acilcak geri kalan seylere dokunmayacak.Yani parayi sadece odin kazanmiyor asgard da kazaniyor.
    Serverın 1.st Thief 1.st Trader 'i . Kervan çeker Kervan Çektirmez. Kervan bıraktırır Oyun bıraktırır. Kervan Çekecek kişiler İZİN İÇİN Özel mesaj atabilirsiniz . Bir süre çekmeniz için izin verebiliyorum tabi

Sayfa 1 Toplam 4 Sayfadan 123 ... Sonuncu

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 2 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (1 kayıtlı ve 1 misafir)

1. DolceGabbana

Giriş