Sayfa 2 Toplam 9 Sayfadan Birinci 1234 ... Sonuncu
Beğeni Ağacı32Beğeniler

Konu:Kale savaşı job yeni playerlar için dusuncelerim

S400 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    S400 isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    aSro-bSro-cSro
    Konular 
    213
    Beğenme 
    161
    Beğenilme 
    119

İlk olarak yapılması gereken kervanın gold ratesini arttırmak . Örn. Dw-Jg arası 45m alış 650m satış gibi bi rakam getirilmeli ki Jobun bi anlamı olsun. Serverdaki gold ortada. Bi kaç ay sonra yine birikecek. Sun armor itemler 6-7b bandında iken kim nasıl set yapsın ? Traderlık yapmadım alış nedir satış nedir hakim değilim fakat hiç bi getirisi olmadığını net biliyorum. 2-3 trader vardı onlarda saldı artık kervan çıkarmıyorlar. En son kaç hafta önce Job war yapıldı hatırlamıyoruz bile.
    Çıkın diyin "arkadaşlar şu etkinliğimize katılabilirsiniz ya da böyle aktivitelerle zaman geçirebilirsiniz , yeni başlayan arkadaşlar şu şekilde kendinizi geliştirebilirsiniz" ama diyemezsiniz işte . Bizde bundan şikayetçiyiz. Serverdan bi habersiniz.
    Servera gereken şey Job veya Fgw dir . Medusa getiriyorsunuz lafımız yok fakat hala ortada item yapamamış yeni başlayan adamlar için birşeyler yok. Onlar için ya Job alanının önünü açın ya da FGW nin. Bizde üzerimize düşeni yapar destekleriz ve servera player kazandırırız.

S400 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    S400 isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    aSro-bSro-cSro
    Konular 
    213
    Beğenme 
    161
    Beğenilme 
    119

Bizi serverınızın geçen seneki guildleri ile bir tutmayın . Şu an Npc ye +9 Garm set acc getirseniz ağzımızı açmayız.Biz uğraştık onlarda uğraşsın para harcasın demeyiz. 11 seti olup Downhang içinde boş duran yatan çarlar var. Adam o kadar maddi manevi emek vermiş ama öylece ekranına bakıyor yapacak bi etkinlik bulamıyor. Yeni playerlara yer vermezseniz zamanla eskilerdende olursunuz.

Asroyu hatırlayın.

Tea
    Tea - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    Tea isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    Silkroad Online
    Konular 
    61
    Beğenme 
    371
    Beğenilme 
    414

Alıntı Tumblr Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    En kötü ihtimalle job olayının ön plana çıkarılması lazım. Olay jobta dönüyor. Kervan oldukça heyecan var oyunda kapı önünde boş boş pvp atmak da kesmiyor artık sıkıyor bir süre sonra farklı heyecanlar gerekiyor. Medusa gelecek tamam şu an için bi heyecan fakat bir süre sonra o da rutine bağlayacak. Mob-Uniq kesmek serverın %80 ini pek tatmin etmez ki. Job bu işin temeli kesinlikle bu konuda bir şeyler yapılması gerekiyor.
    Katılıyorum.

etoo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    etoo isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    cSilkroad
    Konular 
    4
    Beğenme 
    11
    Beğenilme 
    5

Alıntı Intern Doctor Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    +1 kervan ratesi arttırılabilir. Arkadaşlar immortalı npc veya moba koyun demiş de bunun olacağını sanmıyorum immortal yerine iron copper coin konulabilir ve lmp suit dışında coinle farklı itemlerde alınsa mükemmel olur.

Kardeşim droba koy demiyorum npc koyulması gerekiyor diyorum gereksiz yorum ve amaçsız fikir uretmeyelim

Intern Doctor - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    Intern Doctor isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    Silkroad Online
    Konular 
    495
    Beğenme 
    132
    Beğenilme 
    1315

Alıntı jamesbond Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bakın medusa getiriyorsunuz tesekurler evet cok guzel bisey csro icin ama sizden imkansiz olmayan seyler istiyoruz FGW CTF bu silkroad icinde bulunan bu etkinliklere oyuncuları yonlendiricek biseyler olmali konuyu acan arkadasin oneriside cok yerinde bir oneri csro biraz ilgilenin gun gectikce oyuncu azaliyor uzuluyoruz bakiniz pvp eventini duzenli bi halde gerceklesmesinide istiyoruz misal 2 haftada 1 kere carsamba aksami ben yoruluyorum durmadan foruma istekte bulunmaktan oyunda TOGOİ ELDER kesmek haricinde ilgilenicegim degerli bisey yok FGW de son uniqe icine imortal koyun mesela alin size fgw nasil degerleniyor bide 3 yildiz ve ustunde ciksin imortallar dusun imortal imortal astral burda sundugum oneriler hep sanki kendimi duvara konusuyormusum gibi hisediyorum yoneticilerin birazcık yapabiliriz yada yapamayiz cevaplarini ve yazdikllarimin okundugunu bilmek istiyorum anliyacaginiz benim anlamadigim nokta su siz silk satisindan para kazaniyorsunuz ben carima premiom basmak icin bi sebep bulamiyorum suan premiomum yok neden alayim suan premiom sebep bulamiyorum premiom silk israfi gibi gorur oldum onun yerine 5 imortal almak cazip gelior arti bas bas nereye kadar ben artiyi neden basiorum birilerinden guclu olmak icin oyunda kendime rakip bulmakta zorlaniosam neden arti basayim bakin bsro csro farketmez serverlariniza ilginizi arttirin dun bi abim oyundan cok sevdigim cari satisa cikardi bana oyunda kale savasina gelen bile olmadi kapida pvp atan kalmadi yazicak daha cok seyim var ama yoruldum yazmaktan siz benim artniyetle yazmadigimin farkindasiniz yazdiklarimin hepsi csroyu daha guzel bi hale getirmek icin hayirli geceler cumleten
    Alıntı etoo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kardeşim droba koy demiyorum npc koyulması gerekiyor diyorum gereksiz yorum ve amaçsız fikir uretmeyelim
    Yukardaki yorumu beğenmişsin bide Açtığın konu zaten IQ unu belli ediyor mami nasıl beğenmiş şaşırıyorum Playerlık desen yok kafa desen yok 2 bin küsura boş honor çar almışsın yazık kafana
    [IMG][/IMG]

pierreberde - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    pierreberde isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    cSilkroad
    Konular 
    145
    Beğenme 
    455
    Beğenilme 
    302

Yıllar önce @Odin ile bu konular konuşulmuştu. Npcye immortal eklenmesi değil tabi ki. Kervan rateleri, Oyundaki goldun değersizliği vs vs. Bunları değerlendireceğiz demişti.

1. Job Cave giriş ücreti ilk aşamada kendini çok belli etmese de cavedeki bot olayını ciddi bir şekilde bitirdi. Son bir kaç çar kaldı onların da ömrünün çok olduğunu düşünmüyorum. Bu konuda tebrikler @Asgard

2. Oyundaki goldun değerini artırmanız lazım. Sadece job cave giriş ücreti yeterli değil. Medusa için de belli bir ücret mantıklı olabilir.

3. Ben hala LMP nin gold karşılığı npcye eklenmesinden yanayım. 1 ayda serverde birikmiş tüm goldu yutar. Eskiden 1 lmp = 1 immortal üzerinden satılırdı. Son gelişimde lmp ararken bunun 7-10 immortal fiyatlarda olduğunu gördüm. Şaka gibi. Bu kadar + lı itemin olduğu yerde lmp daha ulaşılabilir olmalı.

4. Oyuncuların gold kasma yolu kesinlikle kervan olmalı.
    Intern Doctor ve Valence bunu beğendi.
    Dostlar el sıkışır kardeşler kucaklaşır.

Krizantem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    Krizantem isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    aSro-bSro-cSro
    Konular 
    41
    Beğenme 
    166
    Beğenilme 
    222

Bütün önerilere katılmakla birlikte;

Gerçekten yıllarca sizi destekleyen bukadar playere, güzel oyun yönetiminize, güzel ekibinize yazık.
    Şu svye player gelmesi konusunda hiç mi bir düşünceniz yok ?
    Yıllardır amacınız ne anlam veremiyorum.

Son dönem malum konu nedeniyle daha bir çaba sarfetmeniz gerekirken herkes suskun ekranlarına bakmakta devam ediyor.
    Siz çaba sarfedeceksiniz paranızı kazanacaksınız, biz sizi savunacağız ve eğlencemize bakacağız YA DA MALUM SONU HEP BİRLİKTE HAZIRLAYACAĞIZ.

Saygılar,
    ThePirates | HayvanBoris

Durum 
    Favori Oyun  
    cSilkroad
    Konular 
    4
    Beğenme 
    11
    Beğenilme 
    5

Alıntı Intern Doctor Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yukardaki yorumu beğenmişsin bide Açtığın konu zaten IQ unu belli ediyor mami nasıl beğenmiş şaşırıyorum Playerlık desen yok kafa desen yok 2 bin küsura boş honor çar almışsın yazık kafana

yav kardeşim benm herkesin derdi neden alım satım olmuş. ayrıca bunun bunla ne alakası var. herkes iron coin içinmi oynuyor bu oyunu. bu ne perhiz bu ne lahana tursusu.. ayrıca playerlık dediğin yalama yaptığın adamlar eskilerden. sen kimsin senide çözmüş değilim. boş çarla presiz takılan ittirmek için oynayan arkadaş. bence bukadar kıskanmanın sonucu bu. konuya yorum yapmıcaksan boşada param çeneni yormasın hayde kardeşim ..

Durum 
    Favori Oyun  
    cSilkroad
    Konular 
    4
    Beğenme 
    11
    Beğenilme 
    5

Alıntı pierreberde Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yıllar önce @Odin ile bu konular konuşulmuştu. Npcye immortal eklenmesi değil tabi ki. Kervan rateleri, Oyundaki goldun değersizliği vs vs. Bunları değerlendireceğiz demişti.

1. Job Cave giriş ücreti ilk aşamada kendini çok belli etmese de cavedeki bot olayını ciddi bir şekilde bitirdi. Son bir kaç çar kaldı onların da ömrünün çok olduğunu düşünmüyorum. Bu konuda tebrikler @Asgard

2. Oyundaki goldun değerini artırmanız lazım. Sadece job cave giriş ücreti yeterli değil. Medusa için de belli bir ücret mantıklı olabilir.

3. Ben hala LMP nin gold karşılığı npcye eklenmesinden yanayım. 1 ayda serverde birikmiş tüm goldu yutar. Eskiden 1 lmp = 1 immortal üzerinden satılırdı. Son gelişimde lmp ararken bunun 7-10 immortal fiyatlarda olduğunu gördüm. Şaka gibi. Bu kadar + lı itemin olduğu yerde lmp daha ulaşılabilir olmalı.

4. Oyuncuların gold kasma yolu kesinlikle kervan olmalı.

immortalın npc ye eklenmesi kale job ve seninde dediğin gibi para kasmanın tek yolu kervan oldugunda bu 3 şey bile yeter. lmp zaten togi ordan kalkıp npc ye eklenmesi oyundaki goldu nekadar çekicek yada togi nekadar heyccanlı olcak şuan bile eziyet gibi geliyor rakibe

Intern Doctor - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    Intern Doctor isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    Silkroad Online
    Konular 
    495
    Beğenme 
    132
    Beğenilme 
    1315

Alıntı etoo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    yav kardeşim benm herkesin derdi neden alım satım olmuş. ayrıca bunun bunla ne alakası var. herkes iron coin içinmi oynuyor bu oyunu. bu ne perhiz bu ne lahana tursusu.. ayrıca playerlık dediğin yalama yaptığın adamlar eskilerden. sen kimsin senide çözmüş değilim. boş çarla presiz takılan ittirmek için oynayan arkadaş. bence bukadar kıskanmanın sonucu bu. konuya yorum yapmıcaksan boşada param çeneni yormasın hayde kardeşim ..
    Her yaptığın vsde ölüyorsun aynen seni acayip kıskanıyorum
    etoo bunu beğendi.
    [IMG][/IMG]

Sayfa 2 Toplam 9 Sayfadan Birinci 1234 ... Sonuncu

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Giriş