Sayfa 9 Toplam 9 Sayfadan Birinci ... 789
Beğeni Ağacı32Beğeniler

Konu:Kale savaşı job yeni playerlar için dusuncelerim

jamesbond - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    jamesbond isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    League Of Legends
    Konular 
    8
    Beğenme 
    34
    Beğenilme 
    10

Arkadaslar bu servera zaman ayirirsaniz item yapiliyor oynamak isteyen oynar silkroad oyuncusu bakin oyuncu diyorun altini ciziyorum 3aylik private server oyuncularindan bahsetmiorum gercek saglam oyuncu stonesini kasar satar imo alir basar bi sekilde yapar silk fiatlari anormal degil zaten oynicak g,t olsun bu servera aktivite lazim interndoctor dedigi gibi biz yilardir oynuyoruz ben yeni oyunculara direk bedava moon veriyorum zaten adamin hevesi varsa kurar partisini oynar sununu kasar basar en kotu +7 zor degil +7 sette cöp degil stonesini kassar 80 stad yapistirdimi tamamdir yeni oyuncu istesin biraz zaman alir ama olur eski oyuncunu oyunda tutamiosunki yeni oyuncu tutasin eski oyuncu icin biseyler yapki eski oyuncu yeni playeri guildine cekmek istesin rekabet ortami olussun yeni oyuncu tutunabilmesi icin guclu guildlerin icinde bulunmasi gerek o guildlerinde yeni oyuncu arayisinda olmasi gerek bunun icinde eldeki oyuncuyu tutmak gerek konu basit aktivite lazim dowlanda millet carinin adini yazmis wts diye stall aciyor bunlar eski player yaz vakti kış vakti yok silkroad seven biri yazinda oynar kisinda ama 8 saate bir togoi kesmek hariicinde oyunda tutan biseyler bulmakta zorlaniliyorsa burda bi sorun vardir bunun uzerine gidilmeli medusa guzell olucak ve devami gelmeli ne kadar ekmek o kadar köfte gibi dusunun gmlerin ilgisini artirmasi gerek gerci bosa konusuyooruz pek yazdiklarimiza cevap verdikleri okuduklari yok bizimde sonumuz belli 3-5 aya sikilip saticaz cari
    Intern Doctor bunu beğendi.

Intern Doctor - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    Intern Doctor isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    Silkroad Online
    Konular 
    495
    Beğenme 
    132
    Beğenilme 
    1315

Alıntı jamesbond Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaslar bu servera zaman ayirirsaniz item yapiliyor oynamak isteyen oynar silkroad oyuncusu bakin oyuncu diyorun altini ciziyorum 3aylik private server oyuncularindan bahsetmiorum gercek saglam oyuncu stonesini kasar satar imo alir basar bi sekilde yapar silk fiatlari anormal degil zaten oynicak g,t olsun bu servera aktivite lazim interndoctor dedigi gibi biz yilardir oynuyoruz ben yeni oyunculara direk bedava moon veriyorum zaten adamin hevesi varsa kurar partisini oynar sununu kasar basar en kotu +7 zor degil +7 sette cöp degil stonesini kassar 80 stad yapistirdimi tamamdir yeni oyuncu istesin biraz zaman alir ama olur eski oyuncunu oyunda tutamiosunki yeni oyuncu tutasin eski oyuncu icin biseyler yapki eski oyuncu yeni playeri guildine cekmek istesin rekabet ortami olussun yeni oyuncu tutunabilmesi icin guclu guildlerin icinde bulunmasi gerek o guildlerinde yeni oyuncu arayisinda olmasi gerek bunun icinde eldeki oyuncuyu tutmak gerek konu basit aktivite lazim dowlanda millet carinin adini yazmis wts diye stall aciyor bunlar eski player yaz vakti kış vakti yok silkroad seven biri yazinda oynar kisinda ama 8 saate bir togoi kesmek hariicinde oyunda tutan biseyler bulmakta zorlaniliyorsa burda bi sorun vardir bunun uzerine gidilmeli medusa guzell olucak ve devami gelmeli ne kadar ekmek o kadar köfte gibi dusunun gmlerin ilgisini artirmasi gerek gerci bosa konusuyooruz pek yazdiklarimiza cevap verdikleri okuduklari yok bizimde sonumuz belli 3-5 aya sikilip saticaz cari
    Söylediklerine sonuna kadar katılıyorum. Svde günlük sabit etkinliklerin olması svyi şahlandıracaktır. Medusa geliyor bide capture flag gelse kervanada bir el atılsa(cazip ödüller eklense) var ya sv çok iyi yerlere gelicek eminim. Ama bunları yapmak yöneticilerin işine gelmiyor. Şu Medusa gelsin de sonrasında yöneticilere sesimizi duyurmak için değişik planlarım var
    jamesbond bunu beğendi.
    [IMG][/IMG]

Durum 
    Favori Oyun  
    Silkroad Online
    Konular 
    495
    Beğenme 
    132
    Beğenilme 
    1315

Bide bu togi saatleri sabitlenebilirse al sana bi etkinlik daha.
    [IMG][/IMG]

jamesbond - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    jamesbond isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    League Of Legends
    Konular 
    8
    Beğenme 
    34
    Beğenilme 
    10

Alıntı Intern Doctor Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Söylediklerine sonuna kadar katılıyorum. Svde günlük sabit etkinliklerin olması svyi şahlandıracaktır. Medusa geliyor bide capture flag gelse kervanada bir el atılsa(cazip ödüller eklense) var ya sv çok iyi yerlere gelicek eminim. Ama bunları yapmak yöneticilerin işine gelmiyor. Şu Medusa gelsin de sonrasında yöneticilere sesimizi duyurmak için değişik planlarım var
    Insallah ilgilenirler korkum bide şu medusaya cok cazip biseyler konmamasi yoneticiler medusa getiriyoz dedi birakti oyunculara oneriniz varmi icinden ne cikmali sormadida anket gibi biseymi yapsak yoksa sorarlarmi ne diosun ?

Durum 
    Favori Oyun  
    Silkroad Online
    Konular 
    495
    Beğenme 
    132
    Beğenilme 
    1315

Alıntı jamesbond Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Insallah ilgilenirler korkum bide şu medusaya cok cazip biseyler konmamasi yoneticiler medusa getiriyoz dedi birakti oyunculara oneriniz varmi icinden ne cikmali sormadida anket gibi biseymi yapsak yoksa sorarlarmi ne diosun ?
    Anket yapılabilir ne kadar dinleyip uygularlar meçhul. Herkes şu şu olabilir diye belirtsin ben veya birimiz anket konusu açabiliriz. Tahminimce togi gibi coin koyarlar. Medusa öncesi uniqlerden 2 3 medusadan 7 10 gibi coin ayarlanabilir. Belki sun dropuda olur ama silkle alınan bir item koymazlar diye düşünüyorum.
    Konu Intern Doctor tarafından (26.Temmuz.2020 Saat 22:59 ) değiştirilmiştir.
    [IMG][/IMG]

etoo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    etoo isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    cSilkroad
    Konular 
    4
    Beğenme 
    11
    Beğenilme 
    5

yeni oyuncu Honor çar bi yana sürekli ölmeye gelmek istemez. eski oyuncuların botları 7 set . ayrıca 11 silahın 7 sete vurduğu damage ortada adamlara direk 10 set versinler oynasınlar demiyorum. Etkinlik dediğiniz şey uniq ise flag ise bu rutine baglar.. SİLKROAD online oyunun asıl Etkinliği GOLD KERVAN sen zaten Bunu canlandırırsan Oyuncular Kendi Etkinliğini yaratacaktır. her rutine bagladığında yeni etkinlik istenirse oyun saçma sapuk svlerden farkı kalmaz.. Burda olması gerek kesinlikle job endeksli bir oyun olmasıdır...
    Valence bunu beğendi.

Sayfa 9 Toplam 9 Sayfadan Birinci ... 789

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Giriş