Sayfa 1 Toplam 9 Sayfadan 123 ... Sonuncu
Beğeni Ağacı32Beğeniler

Konu:Kale savaşı job yeni playerlar için dusuncelerim

etoo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    etoo isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    cSilkroad
    Konular 
    4
    Beğenme 
    11
    Beğenilme 
    5

Standart Kale savaşı job yeni playerlar için dusuncelerim

Öncelikle hayırlı günler. Oyundaki rekabet üzerine ve yeni oyuncuların burayı tercih etmesi gerektiğini ve bu oyuncuların buraya geldikten sonra burada tutunmaları biraz zor olduğu için düşüncelerimi sizinle paylaşmak istedim. Öncelikle kale savaşı üzerine ve buna bağlı tax sisteminin canlanması adına immortal stonenin jangan yuzukcuye entegre edilmesi ve Gold ile satışı. Fiyatı siz belirlemeniz daha doğru olacaktır. bunu yaptığınız andan itibaren job meselesi ortaya atılabilir. Oyun içinde TL harcamadan job ile yeni gelenler kendi itemlerini yapabilirler. Bu haliyle bir yenilik ile oyunu sistematik olarak genel olarak aktifleştirilebilir. Bunun yanı sıra yeni itemler piyasaya girecektir. Bu oyun içindeki canlılık zamanında item arayıp da bulamayan insanlar vardı. Bu nedenle oyunu başlamadan bıraktılar. Bunun önüne geçilebilir. Ph bot oto kervan engellendiği sürece ve job ip limit geldiğinde oyun aşırı keyifli olacaktır. Kale savaşına oyuncuların gelebilmesi için düşündüğüm bu sistem ile beraber oyundaki kısıtlı player olmasininda önüne gecilebildigi gözlemlenebilir. Ayrıca buda benim görüşüm. Job olayinda player istediği jobu anında yapabilmesi. Job kayıt meselesinin kaldırılması en eski haline getirilmesi bu tabiki çok önemli bi konu değil sadece ben isteğim ve düşüncem ama kale savaşı npc immortal getirilmesi Gold ile yüksekten npcde bulunması kesinlikle şart gibi görüyorum benim çarım var fiyatı düşsün önemli değil benim amacım oyun oynamak kapıda rakip gelicekte kavga cikicakta bunu beklemekten sıkıldım teşekkürler saygılar.
    S400 ve Krizantem bunu beğendi.

S400 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    S400 isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    aSro-bSro-cSro
    Konular 
    213
    Beğenme 
    161
    Beğenilme 
    119

Alıntı etoo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Öncelikle hayırlı günler. Oyundaki rekabet üzerine ve yeni oyuncuların burayı tercih etmesi gerektiğini ve bu oyuncuların buraya geldikten sonra burada tutunmaları biraz zor olduğu için düşüncelerimi sizinle paylaşmak istedim. Öncelikle kale savaşı üzerine ve buna bağlı tax sisteminin canlanması adına immortal stonenin jangan yuzukcuye entegre edilmesi ve Gold ile satışı. Fiyatı siz belirlemeniz daha doğru olacaktır. bunu yaptığınız andan itibaren job meselesi ortaya atılabilir. Oyun içinde TL harcamadan job ile yeni gelenler kendi itemlerini yapabilirler. Bu haliyle bir yenilik ile oyunu sistematik olarak genel olarak aktifleştirilebilir. Bunun yanı sıra yeni itemler piyasaya girecektir. Bu oyun içindeki canlılık zamanında item arayıp da bulamayan insanlar vardı. Bu nedenle oyunu başlamadan bıraktılar. Bunun önüne geçilebilir. Ph bot oto kervan engellendiği sürece ve job ip limit geldiğinde oyun aşırı keyifli olacaktır. Kale savaşına oyuncuların gelebilmesi için düşündüğüm bu sistem ile beraber oyundaki kısıtlı player olmasininda önüne gecilebildigi gözlemlenebilir. Ayrıca buda benim görüşüm. Job olayinda player istediği jobu anında yapabilmesi. Job kayıt meselesinin kaldırılması en eski haline getirilmesi bu tabiki çok önemli bi konu değil sadece ben isteğim ve düşüncem ama kale savaşı npc immortal getirilmesi Gold ile yüksekten npcde bulunması kesinlikle şart gibi görüyorum benim çarım var fiyatı düşsün önemli değil benim amacım oyun oynamak kapıda rakip gelicekte kavga cikicakta bunu beklemekten sıkıldım teşekkürler saygılar.
    npcde değerli itemlerin(immortal,astral,lmp,gdf,özel stoneler) gold ile satışını , kervan gold ratesinin yükseltilmesini ve FGW nin önem kazanmasını istiyoruz sayın @Asgard
    Sizde farkındasınızdır yıllardır aynı isimler. Kemik kadro hiç genişlemiyor. Bunun sebebi sizsiniz. Serverda önem arz eden HİÇBİR ETKİNLİK yok.
    Ne JOB, ne FGW , ne FTW
    Bunlar silkroadı var eden ve hala bilinmesinin sebebi olan etkenler .
    Kusura bakmayın ama Csroda hiç birinin bi önemi yok.Galiba serverınız yalnızca TL sistemli.
    Medusayı heyecanla bekliyoruz bakalım dropları ne olacak.Emekçi kitle diye diye dilimizde tüy bitti. Umarım kulak asmışsınızdır.
    etoo ve Krizantem bunu beğendi.

Tumblr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    Tumblr isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    cSilkroad
    Konular 
    41
    Beğenme 
    57
    Beğenilme 
    47

En kötü ihtimalle job olayının ön plana çıkarılması lazım. Olay jobta dönüyor. Kervan oldukça heyecan var oyunda kapı önünde boş boş pvp atmak da kesmiyor artık sıkıyor bir süre sonra farklı heyecanlar gerekiyor. Medusa gelecek tamam şu an için bi heyecan fakat bir süre sonra o da rutine bağlayacak. Mob-Uniq kesmek serverın %80 ini pek tatmin etmez ki. Job bu işin temeli kesinlikle bu konuda bir şeyler yapılması gerekiyor.
    etoo, Intern Doctor and Krizantem like this.
    Ripple - cSilkroad

__KAOS__ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    __KAOS__ isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    cSilkroad
    Konular 
    123
    Beğenme 
    238
    Beğenilme 
    296

Alıntı Tumblr Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    En kötü ihtimalle job olayının ön plana çıkarılması lazım. Olay jobta dönüyor. Kervan oldukça heyecan var oyunda kapı önünde boş boş pvp atmak da kesmiyor artık sıkıyor bir süre sonra farklı heyecanlar gerekiyor. Medusa gelecek tamam şu an için bi heyecan fakat bir süre sonra o da rutine bağlayacak. Mob-Uniq kesmek serverın %80 ini pek tatmin etmez ki. Job bu işin temeli kesinlikle bu konuda bir şeyler yapılması gerekiyor.
    Daha önce de bu jop un kerwan olayıyla dahada canlanması konusunda farklı önerilerde bulundu insanlar. Ama bir sonuç çıkmadı 7 yıldır. Bu saat ten sonra olurmu birşeyler ?Sanmıyorum.

forzabeko - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    forzabeko isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    cSilkroad
    Konular 
    112
    Beğenme 
    37
    Beğenilme 
    118

Sürekli biz fikir sunuyoruz. Yönetim olarak sizin bunları düşünüp gerçekleştirmeniz gerekir. Sisteminiz gerçekten de ağır işliyor. Yönetim olarak fikir sunmasanız bile diğer private serverlarda yapılan etkinlikleri örnek alabilirsiniz. Sonuçta sizlerden yeni birşey yaratmanızı bekleyemeyiz, eski bir oyun ve yapılacak çok fazlada çeşit yok elinizde. Fakat elinizde olanları da gerçekleştirmiyorsunuz. Playerı servera bağlayıcı sürekli online olduğunda kazanabileceği birşey olmadığı için server sürekli ölüyor. İnşallah gereken adımları atarsınız @Asgard @Odin
    etoo bunu beğendi.

RedSea 'Since 2007'

Retired...

YALNIZGEZEN46 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    YALNIZGEZEN46 isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    cSilkroad
    Konular 
    43
    Beğenme 
    3
    Beğenilme 
    18

Alıntı etoo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    +++++1182
    etoo bunu beğendi.

yoldas__ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    yoldas__ isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    cSilkroad
    Konular 
    0
    Beğenme 
    0
    Beğenilme 
    0

sonuna kadar destekliyorum seni

ForTheKenYa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    ForTheKenYa isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    Silkroad Online
    Konular 
    12
    Beğenme 
    0
    Beğenilme 
    8

Bazen bsro forumunu geziyorum da gerçekten yönetim csro yla hiç ilgilenmiyor bence
    etoo bunu beğendi.

jamesbond - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    jamesbond isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    League Of Legends
    Konular 
    8
    Beğenme 
    34
    Beğenilme 
    10

Bakın medusa getiriyorsunuz tesekurler evet cok guzel bisey csro icin ama sizden imkansiz olmayan seyler istiyoruz FGW CTF bu silkroad icinde bulunan bu etkinliklere oyuncuları yonlendiricek biseyler olmali konuyu acan arkadasin oneriside cok yerinde bir oneri csro biraz ilgilenin gun gectikce oyuncu azaliyor uzuluyoruz bakiniz pvp eventini duzenli bi halde gerceklesmesinide istiyoruz misal 2 haftada 1 kere carsamba aksami ben yoruluyorum durmadan foruma istekte bulunmaktan oyunda TOGOİ ELDER kesmek haricinde ilgilenicegim degerli bisey yok FGW de son uniqe icine imortal koyun mesela alin size fgw nasil degerleniyor bide 3 yildiz ve ustunde ciksin imortallar dusun imortal imortal astral burda sundugum oneriler hep sanki kendimi duvara konusuyormusum gibi hisediyorum yoneticilerin birazcık yapabiliriz yada yapamayiz cevaplarini ve yazdikllarimin okundugunu bilmek istiyorum anliyacaginiz benim anlamadigim nokta su siz silk satisindan para kazaniyorsunuz ben carima premiom basmak icin bi sebep bulamiyorum suan premiomum yok neden alayim suan premiom sebep bulamiyorum premiom silk israfi gibi gorur oldum onun yerine 5 imortal almak cazip gelior arti bas bas nereye kadar ben artiyi neden basiorum birilerinden guclu olmak icin oyunda kendime rakip bulmakta zorlaniosam neden arti basayim bakin bsro csro farketmez serverlariniza ilginizi arttirin dun bi abim oyundan cok sevdigim cari satisa cikardi bana oyunda kale savasina gelen bile olmadi kapida pvp atan kalmadi yazicak daha cok seyim var ama yoruldum yazmaktan siz benim artniyetle yazmadigimin farkindasiniz yazdiklarimin hepsi csroyu daha guzel bi hale getirmek icin hayirli geceler cumleten
    etoo bunu beğendi.

Intern Doctor - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    Intern Doctor isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    Silkroad Online
    Konular 
    495
    Beğenme 
    132
    Beğenilme 
    1315

Alıntı Tumblr Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    +1 kervan ratesi arttırılabilir. Arkadaşlar immortalı npc veya moba koyun demiş de bunun olacağını sanmıyorum immortal yerine iron copper coin konulabilir ve lmp suit dışında coinle farklı itemlerde alınsa mükemmel olur.
    pierreberde bunu beğendi.
    [IMG][/IMG]

Sayfa 1 Toplam 9 Sayfadan 123 ... Sonuncu

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Giriş