Alıntı ForTheKenYa Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Silk ile satılmasına karşıyım medu togi gibi uniqlere drop veya %20 ihtimalle drop vs olsa daha güzel olur bence 2 rakip guild arasındaki rekabeti arttırır düşüncesindeyim
csro rakip 2 guildden büyüktür. Oyunda Lmp sadece silk ile satılmayacak. Togui'den vs zaten düşüyor. İsteyen gider Togui'de kasar alır isteyen gider silk ile alır. Eski oyuncuların setleri çok sağlam. LMP'ye ulaşamıyoruz ve satarken de dehşet bir paraya satıyorlar. Şu sistem sadece eski oyunculara yarıyor. Oyuna yeni oyuncu girmesini de engelliyor. Oyuncu sayısının artması lazım. Oyuna giren bir bakıyor ki herkeste +11 12 13 14 hatta 15 itemler mevcut. Bakıyor ki LMP kasamıyor. Bakıyor ki fahiş fiyatlarla LMP satılıyor. Burada oynanmaz hadi bana eyvallah diyip gidiyor. Neden eskiler silkle satılmasına karşı ben söyliyim, 1 LMP'ye aşağı yukarı 7 8 immortal fiyat çekiliyor. En kötü 5 immoya satılıyor. Silkle 40 50 silke bile satılsa yeni gelecek oyuncu bunu alır. Eski oyuncular avuçlarını yalayacak. İmmortal için seve seve gidip silk alacaklar. Onlara bu zor geliyor. Ben söylüyorum, oyundaki oyuncu sayısının artması isteniyorsa lmp silk ile satılmalı.