Beğeni Ağacı12Beğeniler

Konu:LMP ve Advanced Elixir'lerin silkle de satılması

Valence - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    Valence isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    cSilkroad
    Konular 
    35
    Beğenme 
    32
    Beğenilme 
    28

Standart LMP ve Advanced Elixir'lerin silkle de satılması

Oyundaki eski oyuncuların setleri zaten +8 ve üzeri. En kötü silah +9 10 olmuş serverda. Bu arkadaşların yeni oyunculara Unique bırakmayacakları aşikar. Yeni başlayanlarla aralarındaki set farkından dolayı oyuna yeni başlayanların LMP'ye ve Advanced elixire ulaşamayacakları kesin gibi. Ulaşmak için de oyunda immortal takası yapmak zorundalar. İmmortal takası eski oyuncuları daha da ihya ediyor. Aradaki farkı koruyor. LMP'ler ve Advanced elixirler silk ile de satılırsa bu aradaki farkın daha kolay kapatılacağını düşünüyorum. Birileri yardım etmeden. Kervan bile çekemezler. Aylık trade ödülleri dışında kervanın da herhangi bir getirisi yok. Yeni oyuncuların şuanki sistemde doğrudan çar almadan bir şansları yok. İnsanların çar alması mı yoksa çar yapması mı bu oyuna bir şeyler kazandırır? Emekse emek, paraysa para. Her ikisine de eşit şans tanınması gerektiğini düşünüyorum. Katılırsınız katılmazsınız ama oyuna giren insanların gözlerinin korkması bu yüzden. Kimse egosunun sürekli zedeleneceği bir oyunu oynamaz. Silkle de satın bu itemleri. İsteyen gitsin unique kassın isteyen gitsin silkle setini yapsın.
    Konu Valence tarafından (02.Ağustos.2020 Saat 18:16 ) değiştirilmiştir.
    Ne Mutlu Türküm Diyene!

TearOfGod - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    TearOfGod isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    32
    Beğenme 
    516
    Beğenilme 
    697

Alıntı Valence Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Oyundaki eski oyuncuların setleri zaten +8 ve üzeri. En kötü silah +9 10 olmuş serverda. Bu arkadaşların yeni oyunculara Unique bırakmayacakları aşikar. Yeni başlayanlarla aralarındaki set farkından dolayı oyuna yeni başlayanların LMP'ye ve Advanced elixire ulaşamayacakları kesin gibi. Ulaşmak için de oyunda immortal takası yapmak zorundalar. İmmortal takası eski oyuncuları daha da ihya ediyor. Aradaki farkı koruyor. LMP'ler ve Advanced elixirler silk ile de satılırsa bu aradaki farkın daha kolay kapatılacağını düşünüyorum. Birileri yardım etmeden. Kervan bile çekemezler. Aylık trade ödülleri dışında kervanın da herhangi bir getirisi yok. Yeni oyuncuların şuanki sistemde doğrudan çar almadan bir şansları yok. İnsanların çar alması mı yoksa çar yapması mı bu oyuna bir şeyler kazandırır? Emekse emek, paraysa para. Her ikisine de eşit şans tanınması gerektiğini düşünüyorum. Katılırsınız katılmazsınız ama oyuna giren insanların gözlerinin korkması bu yüzden. Kimse egosunun sürekli zedeleneceği bir oyunu oynamaz. Silkle de satın bu itemleri. İsteyen gitsin unique kassın isteyen gitsin silkle setini yapsın.
    Csroda harbiden kaliteli oyundan anlayan kişiler var. Dostum 2012 den beri bsro oyuncusuyum bahsettiğin durumu bahamutta inan bana kat kat fazlasıyla yaşıyoruz. Yeni oyuncuların yetişme şansı yok bu konu hakkında yıllardır beklenilen iyileştirilme yapılmadığı için hep biz bize oynamak zorunda kalıyoruz. Yazdıklarında sonuna kadar haklısın ama bunu bahsettiğin pay2win şeklinde degilde farklı yerlerde fgw vs drop şeklinde veyahut bi şekilde joba entegre edilebilir diye düşünüyorum.

Tumblr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    Tumblr isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    cSilkroad
    Konular 
    41
    Beğenme 
    57
    Beğenilme 
    47

ADV zaten komple kalkması gereken bir şey 80cap e uygun değil
    Ripple - cSilkroad

pierreberde - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    pierreberde isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    cSilkroad
    Konular 
    145
    Beğenme 
    455
    Beğenilme 
    302

Alıntı TearOfGod Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Csroda harbiden kaliteli oyundan anlayan kişiler var. Dostum 2012 den beri bsro oyuncusuyum bahsettiğin durumu bahamutta inan bana kat kat fazlasıyla yaşıyoruz. Yeni oyuncuların yetişme şansı yok bu konu hakkında yıllardır beklenilen iyileştirilme yapılmadığı için hep biz bize oynamak zorunda kalıyoruz. Yazdıklarında sonuna kadar haklısın ama bunu bahsettiğin pay2win şeklinde degilde farklı yerlerde fgw vs drop şeklinde veyahut bi şekilde joba entegre edilebilir diye düşünüyorum.
    Bizim isteğimiz de bunların asla kolay olmaması. Gold kasma işinin joba entegre edilip bunlarında gold karşılığında elde edilmesi ve bunun da oyunda bsrodaki gibi gold birikimini engellemesi. Bu yeni oyuncuların önünü açacaktır.
    Miya bunu beğendi.
    Dostlar el sıkışır kardeşler kucaklaşır.

Intern Doctor - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    Intern Doctor isimli Üye şuanda  online konumundadır
    Favori Oyun  
    Silkroad Online
    Konular 
    495
    Beğenme 
    131
    Beğenilme 
    1314

Alıntı Tumblr Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    +11111
    [IMG][/IMG]

Durum 
    Favori Oyun  
    cSilkroad
    Konular 
    35
    Beğenme 
    32
    Beğenilme 
    28

Alıntı Tumblr Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    benim anlamadığımı şeyse şu tutup advanced elixir getiriyorlar, ama sadece weapon. Silahlar zaten +11 12 olmuş. Setler sabit kalırken Silahlar +12 13 14 olacak. Bunun aslında hiçbir mantığı yok.
    Ne Mutlu Türküm Diyene!

blackorwhite - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    blackorwhite isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    cSilkroad
    Konular 
    2
    Beğenme 
    0
    Beğenilme 
    1

Alıntı Valence Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

aynen katılıyorum yeni bir oyuncu olarakkk

Durum 
    Favori Oyun  
    cSilkroad
    Konular 
    35
    Beğenme 
    32
    Beğenilme 
    28

@Asgard konuyu değerlendirmenizi rica ediyorum.
    Ne Mutlu Türküm Diyene!

yy07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    yy07 isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    bSRO & cSRO
    Konular 
    7
    Beğenme 
    59
    Beğenilme 
    15

Lmp nin gold ile veya silk ile temin edilebilmesi çok iyi olur 1 lmp yi 2 3 gün aradığımız oluyor sayın yönetim
    BeylerBeyi ONCEVATAN

ForTheKenYa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    ForTheKenYa isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    Silkroad Online
    Konular 
    11
    Beğenme 
    0
    Beğenilme 
    8

Silk ile satılmasına karşıyım medu togi gibi uniqlere drop veya %20 ihtimalle drop vs olsa daha güzel olur bence 2 rakip guild arasındaki rekabeti arttırır düşüncesindeyim
    yy07 bunu beğendi.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Giriş