Beğeni Ağacı2Beğeniler
  • 1 Post By Ragnarok
  • 1 Post By jamesbond

Konu:Cumartesi Pazar Safe Trade Günleri

Valence - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    Valence isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    cSilkroad
    Konular 
    38
    Beğenme 
    32
    Beğenilme 
    28

Exclamation Cumartesi Pazar Safe Trade Günleri

Yeni başlayanları motive edecek, oyuna oyuncu çekecek bir uygulama olabilir. Bu günlerde yapılan traderlık faaliyetleri genel trader sıralamasına dahil edilmez. 5 yıldız kervanlara safe trade tanınır. Böylece yeni başlayanlar gold kasabilir. İtem dizebilir. Oyuncu sayısında da artış yaşanır. Yorumlarınızı bekliyorum. İyi oyunlar.
    Ne Mutlu Türküm Diyene!

Daisuke - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    Daisuke isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    aSro-bSro-cSro
    Konular 
    117
    Beğenme 
    179
    Beğenilme 
    269

Ben yıllar önce söyledim kervan teşvik edilmeli diye. Rakip oyun da geliyor, bir şey yapılacaksa şimdi tam zamanı.

Ragnarok - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    Ragnarok isimli Üye şuanda  online konumundadır
    Favori Oyun  
    League Of Legends
    Konular 
    343
    Beğenme 
    665
    Beğenilme 
    1559

Safe trade sadece gold şişmesine yol açar. Gold şişmesi enflasyon ( x itemi 10 gold iken 11-12-15 gold olur uzun vadede) yaratır. Yani sürdürülebilir bir şey olmaz.
    pierreberde bunu beğendi.
    Forum Kullanımı - Forum Kuralları - JollyGame Etkinlikleri

Soru , istek , şikayet , önerilerinizi Buradan bildirebilirsiniz.

LittleMiddle - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    LittleMiddle isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    490
    Beğenme 
    1252
    Beğenilme 
    1200

Alıntı Ragnarok Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Safe trade sadece gold şişmesine yol açar. Gold şişmesi enflasyon ( x itemi 10 gold iken 11-12-15 gold olur uzun vadede) yaratır. Yani sürdürülebilir bir şey olmaz.
    Evet kesinlikle katiliyorum. Şuan bsroda Birtakim
    kisiler 7/24 phbot ile toplu kervan cekiyor. Binlerce T gold kasildi be TL İLE Satilip piyasaya sürüluyor arka planda. Bu öneri de arti gold yuku ve sw zaten degersiz bir halde daha degersizlesir
    Ne mutlu Türk'üm Diyene- Resmi ARACILIK İŞLEMLERİ için PM>>> WOLWO <<<

Valence - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    Valence isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    cSilkroad
    Konular 
    38
    Beğenme 
    32
    Beğenilme 
    28

Alıntı Ragnarok Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Her gün yapılmayacak zaten. Event şeklinde düzenlenecek. Hafta sonu cumartesi akşamı 20.00-00.00 arası olabilir. Hunter arkadaşlar yeni oyunculara kervan çektirebilir. Oyunun canlılığını görenler oyuna başlamak isteyebilir. Safe trade olduğundan eski oyuncular zaten katılmayacaktır. Tek ip'den 15 tane çar açıp da botla kervan çekenlere izin vermezsiniz. Fakat oyunun bu hali beni üzüyor. Bir şekilde oyuncu sayısının artması gerekli diye düşünüyorum.
    Ne Mutlu Türküm Diyene!

pierreberde - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    pierreberde isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    cSilkroad
    Konular 
    145
    Beğenme 
    455
    Beğenilme 
    302

iyi niyetli bir aktivite tavsiyesi olduğunu düşünüyorum. evet daha geniş bir perspektiften bakınca @Ragnarok sonuna kadar haklı. Ancak öne sürülen fikirleri çürütmek kadar yeni fikirler elde etmek gerek. Bence kervanda çıkan thief sayısı indirilip yeni oyuncuların gizli de olsa 5* kervan çekmesinin önü açılmalıdır. Oyunu playerlar arasına çekmek gerek npc thief ile traderlerin savaşı değil bence. Ayrıca kervanın alım goldu ve satım goldu ciddi şekilde artırılmalıdır. kervan alım 500m satım 1b tarzı bir değişiklikten bahsediyorum. Bu yeni oyuncuların oyuna tutunmasının önünü açacaktır.
    Ayrıca oyundaki goldu eritmenin diğer yolu medusa girişine de gold koymaktır. Medu girişi için 100m civarı bir gold eklenmelidir.
    Dostlar el sıkışır kardeşler kucaklaşır.

jamesbond - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    jamesbond isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    League Of Legends
    Konular 
    8
    Beğenme 
    34
    Beğenilme 
    10

Alıntı pierreberde Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    iyi niyetli bir aktivite tavsiyesi olduğunu düşünüyorum. evet daha geniş bir perspektiften bakınca @Ragnarok sonuna kadar haklı. Ancak öne sürülen fikirleri çürütmek kadar yeni fikirler elde etmek gerek. Bence kervanda çıkan thief sayısı indirilip yeni oyuncuların gizli de olsa 5* kervan çekmesinin önü açılmalıdır. Oyunu playerlar arasına çekmek gerek npc thief ile traderlerin savaşı değil bence. Ayrıca kervanın alım goldu ve satım goldu ciddi şekilde artırılmalıdır. kervan alım 500m satım 1b tarzı bir değişiklikten bahsediyorum. Bu yeni oyuncuların oyuna tutunmasının önünü açacaktır.
    Ayrıca oyundaki goldu eritmenin diğer yolu medusa girişine de gold koymaktır. Medu girişi için 100m civarı bir gold eklenmelidir.
    Oyun goldunu en hızlı eritmenin yolu xlarge potunu pillinin fiyatinin artmasi olucaktir artmaktan kastim cidi mebla artiştan soz ediyorum bot partileri exstra gold kasmamis olur hem medusa girisinin 100m olmasida gayet makul ama goldu tuketmek icin goldu cok olan oyuncularin en cok gold geliri sagladigi yerlere comak sokmak lazim buda pot olucaktir bot carlari gold getirmedigi surece oyundaki ggoldlari npcler yavas yavas ceker .kervanida cazip ve kearli bir hale getirirsek bu iş olur ama ben burda cook cook konuya fikir beyan ettim yazdim hep boşluga gidiyor oyunda bir pvp event bile goremioruz aylik 1 tane bile bu yorumuda acilan konuya fikir sunmak amacli yazdim yoksa olcagindan degil olmicak zaten .
    pierreberde bunu beğendi.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Giriş