müptezhel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    müptezhel isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    Silkroad Online
    Konular 
    16
    Beğenme 
    0
    Beğenilme 
    11

Standart Csilkroada ilgisizlik

Şuan 80 cap oynamak isteyen insanların tek seçeneği bu server. Türkiye lisansı olan serverda girdim baktım. Eski tarz silkroad ile alakası olmayan yeni bir oyun ile karşılaştım. Güzel yanlarıda var fakat sürekli oynayabileceğim bir oyun değil. 2-3 ay önce yatırım yaparak bu servera başladım ve istediğim tüm özellikler(gmlerin oyuna ilgisi dışında) bu serverda var. Yaptığınız açıklama ile serverda zaten zar zor duran ve ezilen taraf olan guild sizin açıklamanız sayesinde oyunda 5-6binlik çarları olmasına rağmen arkalarına bakmadan kaçtılar. Açıklamanız yetmezmiş gibi üstüne servera olan ilginizin tamamen yok olmasıyla insanlar oyuna girmez oldu. Madem böyle olacak boşa zaman harcamayalım.

beni 90 cap açılan yeni bir düzenle oynanan bir oyunu oynamaya zorla ikna edemezsiniz . Ben 80 cap oynamak isteyen bir oyuncuyum. Vurkaç serverların çoğuda kapanmışken 80 cap oynamak isteyen bir kitleyi serverınıza çekmek yerine tam tersi politika uyguluyorsunuz. Anı yaşamak varken insanları bu denli serverdan soğutmanız bende , sizinde bu işi yapmak istemediğiniz düşüncesi oluşturuyor. Yani sizde iğne ipliği ile bağlı olduğunuz platformunuzdan arkanıza bakmadan kaçıyorsunuz.

http://www.csilkroad.com/kullanici-sozlesmesi.html

http://www.csilkroad.com/satis-sozlesmesi.html

6. SORUMSUZLUK
    6.1. JollyGame oyunlarının ve bunlarla bağlantılı hizmetlerin sunulması sırasında ortaya çıkabilecek teknik sebeplerin etkisi ile oyun hesaplarının ve/veya bu hesaplardaki herhangi bir unsurun geçici veya kalıcı şekilde kaybolması yahut kullanılmaz duruma gelmesi halinde söz konusu durum ve sonuçtan JollyGame sorumlu tutulamaz.
    sözleşmelerinizde böyle bir madde de varken böyle ilgisiz davranmak yerine kesin nihai kararınızı açıklayın insanlarında boş vakitlerini çalmayın.

o0o0o - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    o0o0o isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    Silkroad Online
    Konular 
    12
    Beğenme 
    15
    Beğenilme 
    16

Alıntı müptezhel Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Şuan 80 cap oynamak isteyen insanların tek seçeneği bu server. Türkiye lisansı olan serverda girdim baktım. Eski tarz silkroad ile alakası olmayan yeni bir oyun ile karşılaştım. Güzel yanlarıda var fakat sürekli oynayabileceğim bir oyun değil. 2-3 ay önce yatırım yaparak bu servera başladım ve istediğim tüm özellikler(gmlerin oyuna ilgisi dışında) bu serverda var. Yaptığınız açıklama ile serverda zaten zar zor duran ve ezilen taraf olan guild sizin açıklamanız sayesinde oyunda 5-6binlik çarları olmasına rağmen arkalarına bakmadan kaçtılar. Açıklamanız yetmezmiş gibi üstüne servera olan ilginizin tamamen yok olmasıyla insanlar oyuna girmez oldu. Madem böyle olacak boşa zaman harcamayalım.

beni 90 cap açılan yeni bir düzenle oynanan bir oyunu oynamaya zorla ikna edemezsiniz . Ben 80 cap oynamak isteyen bir oyuncuyum. Vurkaç serverların çoğuda kapanmışken 80 cap oynamak isteyen bir kitleyi serverınıza çekmek yerine tam tersi politika uyguluyorsunuz. Anı yaşamak varken insanları bu denli serverdan soğutmanız bende , sizinde bu işi yapmak istemediğiniz düşüncesi oluşturuyor. Yani sizde iğne ipliği ile bağlı olduğunuz platformunuzdan arkanıza bakmadan kaçıyorsunuz.

http://www.csilkroad.com/kullanici-sozlesmesi.html

http://www.csilkroad.com/satis-sozlesmesi.html

sözleşmelerinizde böyle bir madde de varken böyle ilgisiz davranmak yerine kesin nihai kararınızı açıklayın insanlarında boş vakitlerini çalmayın.
    Aynen başkan bende 80cap severim ama gel gelelim igli alaka yok

emredilik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    emredilik isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    14
    Beğenme 
    5
    Beğenilme 
    7

@Asgard Cevap verinsene adama

__KAOS__ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    __KAOS__ isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    cSilkroad
    Konular 
    123
    Beğenme 
    238
    Beğenilme 
    296

% 100 bu platform patlayacak olsa zaten bu kadar beklemezlerdi.. Bir işık varki bekliyorlar. Belki de gamegami ile anlaşabilirler ve bombayı patlatırlar kim bilir. Eğer görüşmeler tıkanır anlaşma saglanmazsa direk bilgi verilir. Zaten kapatmazlarsa bu platformu devam ederlerse gamegami ile davalık olurlar.. İnş görüşmeler çok uzamaz.

müptezhel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    müptezhel isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    Silkroad Online
    Konular 
    16
    Beğenme 
    0
    Beğenilme 
    11

Alıntı __KAOS__ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    % 100 bu platform patlayacak olsa zaten bu kadar beklemezlerdi.. Bir işık varki bekliyorlar. Belki de gamegami ile anlaşabilirler ve bombayı patlatırlar kim bilir. Eğer görüşmeler tıkanır anlaşma saglanmazsa direk bilgi verilir. Zaten kapatmazlarsa bu platformu devam ederlerse gamegami ile davalık olurlar.. İnş görüşmeler çok uzamaz.
    Jollygame benzeri private serverlara bak istersen hiç biri bu şekilde açıklama yapmış mı? Tam tersine oyuncuyu elinde tutmaya çalışıyorlar. Bir ışık olsa ne herkes çarlarını satmış düşükten itemlerin değeri kalmamış. Hala aynı fiyattan silk satılıyor. Sen olsan böyle bir platformda tekrardan oyuna başlar mısın? Kendini kandırma görüşme felan yok kardeş. Adamlar bu işi sürdürmek istemiyorlar gamegamide ekmeklerine yağ sürdü.

Geçenlerde serverlarda dc ve kapanma problemi oldu. Orada kendi serverlarını kapasitelerini düşürdüler yada daha ucuz bir servera geçirdiler. Bunun için açıklama bile yapılmadı teknik aksaklık dendi geçildi. Yavaş yavaş öldürüyorlar platformu.

emredilik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    emredilik isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    14
    Beğenme 
    5
    Beğenilme 
    7

Alıntı müptezhel Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Jollygame benzeri private serverlara bak istersen hiç biri bu şekilde açıklama yapmış mı? Tam tersine oyuncuyu elinde tutmaya çalışıyorlar. Bir ışık olsa ne herkes çarlarını satmış düşükten itemlerin değeri kalmamış. Hala aynı fiyattan silk satılıyor. Sen olsan böyle bir platformda tekrardan oyuna başlar mısın? Kendini kandırma görüşme felan yok kardeş. Adamlar bu işi sürdürmek istemiyorlar gamegamide ekmeklerine yağ sürdü.

Geçenlerde serverlarda dc ve kapanma problemi oldu. Orada kendi serverlarını kapasitelerini düşürdüler yada daha ucuz bir servera geçirdiler. Bunun için açıklama bile yapılmadı teknik aksaklık dendi geçildi. Yavaş yavaş öldürüyorlar platformu.
    ...
    Konu emredilik tarafından (20.Kasım.2020 Saat 13:08 ) değiştirilmiştir.

Penone - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    Penone isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    45
    Beğenme 
    8
    Beğenilme 
    111
    *edit: uygunsuz imza

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Giriş