Beğeni Ağacı5Beğeniler

Konu:Rank listesinin anlık yayınlanmaması ve ph botun yasaklanması talebi.

RedZombie - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    RedZombie isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    131
    Beğenme 
    144
    Beğenilme 
    484

Oyunu 14 yaşından 44 yaşına bir çok kişi oynuyor. Kimisi el emeğiyle çar yapıyor kimisi parasını konuşturuyor. ph bota para verene saygı göstermek lazım her zaman bota karşı olan birisi olarak söylüyorum oyuna ayak uydurmak için ne kullanmak gerekiyorsa sizde kullanmalısınız. Sizin yapacak bişeyiniz kalmadığında yöneticiler devreye girecektir.. Yeni başlayan birinin kendi başına kervan çekmesi ne kadar zor ise sorun o kadar büyüktür bence.. Kervandan gold akıtanda var kervan çekemeyende.. Nedense kervan çektirmeyenler ile kervandan gold akıtanlar bir dönem aynı playerlerdi, hala öyle mi?
    RoyalFamily
    *Power

Valence - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    Valence isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    cSilkroad
    Konular 
    46
    Beğenme 
    33
    Beğenilme 
    35

Alıntı RedZombie Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Oyunu 14 yaşından 44 yaşına bir çok kişi oynuyor. Kimisi el emeğiyle çar yapıyor kimisi parasını konuşturuyor. ph bota para verene saygı göstermek lazım her zaman bota karşı olan birisi olarak söylüyorum oyuna ayak uydurmak için ne kullanmak gerekiyorsa sizde kullanmalısınız. Sizin yapacak bişeyiniz kalmadığında yöneticiler devreye girecektir.. Yeni başlayan birinin kendi başına kervan çekmesi ne kadar zor ise sorun o kadar büyüktür bence.. Kervandan gold akıtanda var kervan çekemeyende.. Nedense kervan çektirmeyenler ile kervandan gold akıtanlar bir dönem aynı playerlerdi, hala öyle mi?
    ph botla kervan çekmek yasakken, thieflik yapmak için alarm kurmak serbest. Ph botun şuan trader ve huntera hiç bir faydası yok. Alsak ne işimize yarayacak ki? Ph botun kaldırılması lazım özellikle csro için. Ph botla akademi kasmak yasak ama akademiyi ph botla kastığını biz playerlar nerden anlayacağız? Ph botun yasaklanması lazım. Oyun içi dengeleri bozuyor. Bütün yasaklanan faliyetler ph botla yapılıyor bilmem farkında mısınız? O zaman ph botu yasaklasınlar gitsin. Şikayete tabi tutmasınlar o halde. Denetimlerini kendileri yapsınlar. Paramız olmadığından değil kardeşim. Çarlarımızın üstünde sağlam itemler mevcut. Oyun tek kişiyle oynanmıyor. Parti halinde geliyor adamlar. Sağda solda geçiş güzergahlarında bekleyen 1 Lv çarlarla alarm kuruyorlar ve ordan geçince reverse scrolla gelip 4 5 kişi dalıyorlar. Defalarca kesebilirsin ama defalarca yerden kalkma scrollarını basıyorlar. Oyunda zerk scrolları mevcut zaten. Defalarca zerk scrolu kullanılıyor. Thief dediğin de çıkacak gezecek arayacak. Emek dediğin karşılıklı olur. Ben ph botu alıp ne yapacağım? Kervan atmam zaten yasak. Alarm kurup thieflik yapmak da yasaklanmalı. Akademi kasanların çoğu da phla kasıyor. Madem öyle botu yasaklayalım gitsin. Külliyen zarar.
    Ne Mutlu Türküm Diyene!

LittleMiddle - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    LittleMiddle isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    529
    Beğenme 
    1264
    Beğenilme 
    1200

Alıntı RedZombie Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Evet öyle. Hem Server Thief King hem de Kervan King benim son üç beş aydir. Hem kervandan dünyanın goldunu kaldiriyorum hem de benden baska kimsenin gold kaldirmasini engelliyorum Kervandan gold kaldiramayan arkadaslara silk tavsiye ediyorum o da gerek veya sabah karşi kervan en mantiklisi
    JollyGame

OYUNDA BIM_STONE, SUCCESING3, HELEN_81 , Scheevverz DIKKAT EDIN O DA PHBOTCU BANLANCAK İNCELEMEDEN SONRA SAKIN ITEM ALIŞ SATIŞI YAPMAYIN GOLDU PHBOT GOLDU SİZ DE YANARSINIZ.

Valence - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    Valence isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    cSilkroad
    Konular 
    46
    Beğenme 
    33
    Beğenilme 
    35

@Odin @Asgard Ph botu yasaklayın artık. Etik midir bu yapılanlar?
    Ne Mutlu Türküm Diyene!

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Giriş