Beğeni Ağacı1Beğeniler

Konu:Kapatın Artık Şu sw yide Hepimiz Kurtulalım.

Rıcıt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    Rıcıt isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    3
    Beğenme 
    2
    Beğenilme 
    0

YOK SW LERİN DURUMLARI İLE İLGİLİDE BİR AÇIKLAMA YAPILMIYOR NE OLACAK NE OLMAYACAK DİYE

BedirhanGul - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    BedirhanGul isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    93
    Beğenme 
    61
    Beğenilme 
    140

Beyler bir şey sormak istiyorum . Yöneticilerin kişisel telefon numaralarını bulup forumda oyuncular ile paylaşmak suç teşkil eder mi ? En son çare bu diye düşünüyorum çünkü yöneticiler tarafından herhangi bir açıklama yapılmadı hâlâ ve eminimki bir çok insan bunu paylaşılmasını isteyecektir.
    Çünkü insanlar şuan mağdur . En azından bir açıklama ile belirlenebilirdi serverın kaderi. Bu oyuncular @Asgard ve @Odin den bunu beklerlerdi. İyide olsa kötüde olsa bu oyuncular sizden açıklama bekledi ve hala bekliyor.
    Çünkü kimileri gerçeği görmüyor, yada kabullenmek istemiyor .
    Ağzınızdan duymadan kimsenin inanacağı yok
    Konu BedirhanGul tarafından (09.Mart.2021 Saat 15:07 ) değiştirilmiştir.
    Tavşan dağa küsmüş dağın haberi var ve demiş ki "Sanki bana Bugs Bunny"

Uncos - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    Uncos isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    101
    Beğenme 
    4
    Beğenilme 
    34

Alıntı BedirhanGul Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Beyler bir şey sormak istiyorum . Yöneticilerin kişisel telefon numaralarını bulup forumda oyuncular ile paylaşmak suç teşkil eder mi ? En son çare bu diye düşünüyorum çünkü yöneticiler tarafından herhangi bir açıklama yapılmadı hâlâ ve eminimki bir çok insan bunu paylaşılmasını isteyecektir.
    Çünkü insanlar şuan mağdur . En azından bir açıklama ile belirlenebilirdi serverın kaderi. Bu oyuncular @Asgard ve @Odin den bunu beklerlerdi. İyide olsa kötüde olsa bu oyuncular sizden açıklama bekledi ve hala bekliyor.
    Koskoca mazisi olan bi sw de kapatılmaz ki amk. Madem bıktınız devredin başkasına başkası ekmek yesin @Odin @Asgard ****** dur bilmek nedir hepsi full time devam bizimkiler sıçtı sıvadı

LittleMiddle - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    LittleMiddle isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    529
    Beğenme 
    1264
    Beğenilme 
    1200

Alıntı BedirhanGul Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Server ile ilgili sözlerine katılıyorum.Sorduğun soruya gelirsek de ; Kişisel verileri koruma kanunu ; TCK. 136 Maddesi ile eğer x kişinin kişisel bilgisini Kişinin izni ve bilgisi olmadan herhangi bir yerde paylaşılsan 2 yıl ila 4 yıl arasında hapis cezası var ve ertelenmez paraya çevrilmez. Değil yönetici farklı bir kişinin telefonu paylaşılırsa hapis cezası var yani. Gerek yok böyle boşver . Hele ki forum ortamında paylaşırsan cezası en üst raddeden verilir 4 yıl. Sicil gider .Özel veya devlet sektöründe iş bulamazsın.Devlette zaten bulamazsın da özel sektörde de sistemde direk kvkk aykırılıktan teşhirci olarak lanse ediliyor demem o ki boşver bedirhan
    JollyGame

OYUNDA BIM_STONE, SUCCESING3, HELEN_81 , Scheevverz DIKKAT EDIN O DA PHBOTCU BANLANCAK İNCELEMEDEN SONRA SAKIN ITEM ALIŞ SATIŞI YAPMAYIN GOLDU PHBOT GOLDU SİZ DE YANARSINIZ.

BedirhanGul - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    BedirhanGul isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    93
    Beğenme 
    61
    Beğenilme 
    140

Ben yapacağım demedim zatende bu cezaları siklemeyip verdiği paralar uğruna illahaki yapacak insanlar çıkacaktır
    Tavşan dağa küsmüş dağın haberi var ve demiş ki "Sanki bana Bugs Bunny"

AshleyMaggie - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    AshleyMaggie isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    Silkroad Online
    Konular 
    5
    Beğenme 
    12
    Beğenilme 
    11

Asgard artık TR SRO EFES te oynuyonlar oyuncular Yargı dagıtıyor xD

AshleyMaggie - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    AshleyMaggie isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    Silkroad Online
    Konular 
    5
    Beğenme 
    12
    Beğenilme 
    11

Alıntı LittleMiddle Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    138k silk kaç para yapıyor ya tövbe estttt O
    138k silk kaç tl yapıyor knki

EIite - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    EIite isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    Silkroad Online
    Konular 
    1
    Beğenme 
    9
    Beğenilme 
    6

rezillik yemin ediyorum hiçbir platformda laf ettirmediğimiz, yılların jollygamesi bunu bilerek yapıyor. bunlardan başka böyle uzun süredir açık olup sw yi boşlayan el etek çeken başka sw var ise bilgilendirin. bu kadar insanın beklentisi, verilen sözler fos çıktı emekler çöp oldu adamlar çatır çatır yazılım ile honor kasıp üstünlükleri tamamen ele aldılar buna bile bir dur diyen yok, kale savaşında hileler tonla, proxy gırla bu ınsanlar yenılık ıstemıyor legal bır oyun ıstıyor sadece yani yazıklar olsun ne desek boş.

ACAR16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    ACAR16 isimli Üye şuanda  online konumundadır
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    4
    Beğenme 
    3
    Beğenilme 
    0

OYSAKI COK İYİ YERLERE GELEBİLECEK BİR EKİPTİNİZ İYİ BİR ŞİRKET OLMA YOLUNDA GİDERKEN BİRDEN ROTA DEGİŞTİNİZ . BENİM TAHMİNİMCE BUNU GERCEKTEN SOYLUYORUM BÜYÜK İHTİMALLE GAMEMAMİ BÜNYESİNE KATILDINIZ . ÇÜNKÜ GAMEGAMİ CEOSU YAPTIGI YAYINDA BU DALDA İYİ OLAN PWP SW SAHIPLERINE İŞ TEKLİFİ GÖTÜRECEGİNİ DİLE GETİRMİŞTİ . BENİM DÜŞÜNCEM BU YÖNDE . SİMDİDE SESSİZLİGE BÜRÜNÜP OYUNCULARIN KACMASINI KENDILERININ BIRAKMASINI GİTMESİNİ İSTİYOSUNUZ . AMA ŞUNU UNUTMAYIN BURAYA DELİ GİBİ PARA AKITTI OYUNCULAR VE HALA PARA YATIRMAYA DEVAM EDEN İNSANLAR VAR . ÇIKIP TEK KELİME ETMEZKEN BUNUN HESABINI NASIL ÖDİYECEKSİNİZ ÖTEKİ TARAFTA . SİZDEN OYUNCULAR SADECE TEK BİR ACIKLAMA İSTİYO YA TAMAM YA DEVAM . BUNU DİYEBİLİN ARTIK

RedZombie - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    RedZombie isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    131
    Beğenme 
    144
    Beğenilme 
    484

Oyun kapansın istiyorsunuz ama oyunu sizler kapatmıyorsunuz. Oynayan oldukça gelir oldukça neden kapatsınlar? Sizler delete çekin abi çarlara niye hala burdasınız Fearless zamanında ne de güzel bıraktı.
    RoyalFamily
    *Power

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Giriş