Intern Doctor - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    Intern Doctor isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    Silkroad Online
    Konular 
    281
    Beğenme 
    131
    Beğenilme 
    1246

Bu da bugünden... Arkadaşlarına söyle oynasınlar Ersin. Yaz mevsimi dedik ezilmekten tatili tercih ediyorlardır dedik kış oldu hala aynılar WTS ADALET ^^

[IMG][/IMG]
    [IMG][/IMG]

Intern Doctor - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    Intern Doctor isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    Silkroad Online
    Konular 
    281
    Beğenme 
    131
    Beğenilme 
    1246

Artık bu chardayım azılır rakiplerime duyrulur

[IMG][/IMG]
    [IMG][/IMG]

Valence - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    Valence isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    cSilkroad
    Konular 
    52
    Beğenme 
    33
    Beğenilme 
    42

3 aydır oynuyorum 3 aydır Medusa'ya giden adam arıyorum yok. Togui'yi 15 kez kestim 3 tane elder var kasada. Geçen birini 2vs'de kullandım. Normalde kale savaşına saklardım ama düşün artık kale savaşı bile yok. Blade çarı bota salıp kesiyorum. O kadar boş oyun. Biraz Serhat'la Mami oynuyor. Biraz da Arif başka pvp yapacak adam bile bulamıyorum. Bunu ben de atarım sorun yok. Kimseyle sorunum yok millet gelsin oyun oynayalım.
    Ne Mutlu Türküm Diyene!

onceuponatime - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    onceuponatime isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    Knight Online
    Konular 
    1
    Beğenme 
    0
    Beğenilme 
    1

Alıntı Valence Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    3 aydır oynuyorum 3 aydır Medusa'ya giden adam arıyorum yok. Togui'yi 15 kez kestim 3 tane elder var kasada. Geçen birini 2vs'de kullandım. Normalde kale savaşına saklardım ama düşün artık kale savaşı bile yok. Blade çarı bota salıp kesiyorum. O kadar boş oyun. Biraz Serhat'la Mami oynuyor. Biraz da Arif başka pvp yapacak adam bile bulamıyorum. Bunu ben de atarım sorun yok. Kimseyle sorunum yok millet gelsin oyun oynayalım.
    Millet gelsin yatır atam oyun oynayam. Silahımı çalan adamla aynı tarafta olam. Hem silahımı çaldı hem anama küfretti ama ben yinede affederim. bunları yapan sen sonra oyuna gelin diye yalvaran yine sen

yatır atmak için mi çağırıyon

abilerini elek ettik oyunu boşken oynayan adamlar oyuna giremez oldular.
    çok insan gördüm ama bu kadar kıvrağını görmedim. utanmada yok sende gmler bıraktı sen bırakmadın hayatta başka amacın yok mu senin?

Durum 
    Favori Oyun  
    cSilkroad
    Konular 
    52
    Beğenme 
    33
    Beğenilme 
    42

Alıntı onceuponatime Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Millet gelsin yatır atam oyun oynayam. Silahımı çalan adamla aynı tarafta olam. Hem silahımı çaldı hem anama küfretti ama ben yinede affederim. bunları yapan sen sonra oyuna gelin diye yalvaran yine sen

çok insan gördüm ama bu kadar kıvrağını görmedim. utanmada yok sende gmler bıraktı sen bırakmadın hayatta başka amacın yok mu senin?
    Adama konuyu açtık. Forumda guilde gelmeden tam 1.5 sene önce ettiği küfür için özür diledi. Ana yok baba yok. Kimin ne yaşadığını bilemezsin. Gelmiş burda klavye delikanlılığı yapıyor. O değil de dinime küfreden müslüman olsa. Olaya bak Osmanlı ve Öncevatan birleşti. Ana bacı hayatım boyunca kimseye küfür etmedim. Ana bacı birbirinize sövdüğünüz adamlarla guild birleştirdiniz. Ayrıca adamla aynı guildde değilim. Adam dışardan destek veriyorsa ben ne yapayım? Ayrıca adam olsaydınız da onu tutmak yerine beni tutsaydınız. Yatır bu oyunda ayıp anladım kadarıyla. Yatırınca namusunuz mu lekeleniyor? Abi dediğin adamlardan daha yaşlıyım. Gel de bir boyunun ölçüsünü alayım. Klavye delikanlısı seni.
    Ne Mutlu Türküm Diyene!

Durum 
    Favori Oyun  
    cSilkroad
    Konular 
    52
    Beğenme 
    33
    Beğenilme 
    42

Bu arada sen benim biladere sinirlenmişsin. Kuyruğuna iyi basmış ki geçmiş cevaplara baktım baya baya yazmışsın. Oyunu RG'ye geçtikten sonra 9 ay kadar oynamadım bıraktım. Oyunu oynamaya başlayalı birkaç ay oldu. Kardeşimle beni karıştırma. İnsanları tanımadan önce konuşmalarına dikkat et. Olaylar başka boyutlara taşınmasın.
    Ne Mutlu Türküm Diyene!

S400 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    S400 isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    aSro-bSro-cSro
    Konular 
    215
    Beğenme 
    161
    Beğenilme 
    121

Adama konuyu açtık. Forumda guilde gelmeden tam 1.5 sene önce ettiği küfür için özür diledi. Ana yok baba yok. Kimin ne yaşadığını bilemezsin. Gelmiş burda klavye delikanlılığı yapıyor. O değil de dinime küfreden müslüman olsa. Olaya bak Osmanlı ve Öncevatan birleşti. Ana bacı hayatım boyunca kimseye küfür etmedim. Ana bacı birbirinize sövdüğünüz adamlarla guild birleştirdiniz. Ayrıca adamla aynı guildde değilim. Adam dışardan destek veriyorsa ben ne yapayım? Ayrıca adam olsaydınız da onu tutmak yerine beni tutsaydınız. Yatır bu oyunda ayıp anladım kadarıyla. Yatırınca namusunuz mu lekeleniyor? Abi dediğin adamlardan daha yaşlıyım. Gel de bir boyunun ölçüsünü alayım. Klavye delikanlısı seni.
    Osmanlı ile ÖNCEVATAN ne ara birleşti ya

Polat7 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    Polat7 isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    cSilkroad
    Konular 
    13
    Beğenme 
    0
    Beğenilme 
    20

@Asgard silk bildirimlerine bak kac gün oldu silk gelmedi kimsenin

onceuponatime - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    onceuponatime isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    Knight Online
    Konular 
    1
    Beğenme 
    0
    Beğenilme 
    1

Bu arada sen benim biladere sinirlenmişsin. Kuyruğuna iyi basmış ki geçmiş cevaplara baktım baya baya yazmışsın. Oyunu RG'ye geçtikten sonra 9 ay kadar oynamadım bıraktım. Oyunu oynamaya başlayalı birkaç ay oldu. Kardeşimle beni karıştırma. İnsanları tanımadan önce konuşmalarına dikkat et. Olaylar başka boyutlara taşınmasın.
    kardeşinle seni üst üste koyar, ters si...rm ...
    iron açıp zerkle kaçmaktan başka bi işe yaramıyorsunuz, evet yatır atmak ayıp değil ama yatırdan başka bir skil kullanmazsan bu senin oyunu bilmediğini ve acizliğini gösterir.
    glavyemi çaldı diye ağladın kaç hafta gittin adamla aynı tarafta oyun oynadın birbirinizin arkasından ana bacı sövüp, karaktersiz dediniz aynı kaba sıçtınız sonra. kalıbının adamı olsan bu bokları yemezdin. ben çok kıvrak gördüm ama sizin gibisini görmedim. boş oyunda kendini adam sanırsn anca

Durum 
    Favori Oyun  
    cSilkroad
    Konular 
    52
    Beğenme 
    33
    Beğenilme 
    42

kardeşinle seni üst üste koyar, ters si...rm ...
    iron açıp zerkle kaçmaktan başka bi işe yaramıyorsunuz, evet yatır atmak ayıp değil ama yatırdan başka bir skil kullanmazsan bu senin oyunu bilmediğini ve acizliğini gösterir.
    glavyemi çaldı diye ağladın kaç hafta gittin adamla aynı tarafta oyun oynadın birbirinizin arkasından ana bacı sövüp, karaktersiz dediniz aynı kaba sıçtınız sonra. kalıbının adamı olsan bu bokları yemezdin. ben çok kıvrak gördüm ama sizin gibisini görmedim. boş oyunda kendini adam sanırsn anca
    Senin gibileri çok gördüm. Ancak sanal hayatta mastürbasyon yaparsın. Adamla aynı guildde asla oynamadım. Adamla master konusunda anlaşamayınca attınız. Yurtsuz kalan herif job değiştirdi. Size karşı savaştı. Dışardan destek vermiş oldu. Benim buna yapabileceğim hiçbir şey yok. Asıl ana bacı yapan sizsiniz ve Osmanlı'da ne kadar çar varsa Öncevatan'ın ekibine katıldı. Ana bacı kimsenin arkasından sövmedim. Birine küfür ettiğimi kanıtlamazsan müfterisin. Ancak sanal ortamda gelir küfür edersin. Karakter Bicheon. Yatır batırdan başka saldırı skili mi var? Dengesiz. İron vs bicheonun skili. Ayrıca şunu da söyleyeyim sana. Gerçek hayatta görüşmek istersen görüşelim. Şu kardeşim ve bana ettiğin küfürü de gel bir de gerçek hayatta et. Yüreğin varsa gelirsin. Yoksa boş boş hep aynı muhabbet.
    Ne Mutlu Türküm Diyene!

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Giriş