Sayfa 4 Toplam 4 Sayfadan Birinci ... 234
    Valence - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    Valence isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    cSilkroad
    Konular 
    52
    Beğenme 
    33
    Beğenilme 
    42

SP'ye bağlatacaklar illa. Güzel kardeşlerim, burada bize söven adam. Oyunda gelip 1 item için kapımızda kul köle oldu. Yaklaşık 2 2.5 ay gelip bladeyi kimden aldığımı kaça aldığımı günlerce sordu. Adamı engelliyorduk başka çarlardan gelip pm atıyordu. Hep bu yüzden bu tantana. Ha bir de Medu'da Togui'de yatırla unique kestirmedik diye. Elindeki silahı bir türlü kullanamadı garibim. Adam gelip hem oyundan hem pm den sövüyor, bir de o kadar sövdükleri adama item için teklif götürüyor. (Bir de hırsızı guildde tutan sizsiniz siz. Beni küçümseyip adamla iş tuttunuz. Hırsızlığın büyüğü küçüğü olmaz. Tutmasaydınız. Biz guildden çıkmadık. Atıldık. Wp'dan dc'dan guildden her yerden atıldık. Biz haklıydık. Bizi savunmadınız. Sonra da ağlıyorsunuz.) Ayrıca oyundan ana bacı küfür ettiği adama dc dan item pazarlığı yapıyordu. Yüzleşin dedikleri adamla dc da yüzleştim. Yüzüne yüzüne doğruları anlattım. Her yerden attılar. Burada yatır atıyorsunuz diyen adam, 3 4 tane blade çar açıp, Togui'de Medu'da yatır atsın diye Ph'la target çekip int str bug yapıp geliyordu. O kadar hırs yapmış ki kısaca oyunda ne kadar çirkeflik varsa kural dışı hepsini yaptı. Ben kendi adıma ve kardeşim adına söylüyorum. 1 kez olsun honor kasmadık phla. Zaten çarımız honor çarı değil. 1 kez olsun stat bugu yapmadık. 1 kez olsun 3. parti yazılımla botlarla target çekip kale savaşında orda burda bunu kullanmadık. Bunu herhangi bir gm gelsin kontrol etsin. Yapmışsak banlasın. Bir de dönün çağrısı sadece rakipler için söylenmiş bir söz değil. Guild arkadaşlarım dahil oyunu kimse oynamıyor. Şuan rakip olduğum oyunu oynadığım hiçbir arkadaşımla aram bozuk değil. En yakın arkadaşlarımdan birisi SS'te oynuyor. Job jobtır. Kalede olan kalede kalır prensibiyle oynadık her zaman. Oyunu içselleştiren, kişiselleştiren, hayatının merkezine koyan sanal hayattaki insanları küçük gören egoist bir megolamanyakla karşı karşıyasınız. Bu adam, oyunu bırakalı az bir zaman olmadı. Ama oyunu bıraktığı yerdeki forum sayfasında eski rakiplerine hala sataşıyor. Kafayı yemiş bir vaziyette. Psikolojik destek almasını şiddetle tavsiye ederim.

EK: Sen gelme ulan ayı!
    Konu Valence tarafından (14.Ekim.2021 Saat 02:42 ) değiştirilmiştir.
    Ne Mutlu Türküm Diyene!

FlameSword - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    FlameSword isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    cSilkroad
    Konular 
    1
    Beğenme 
    0
    Beğenilme 
    1

Silahı çalan kişi farklı, küfür olayı farklı hepsini birleştirip anlatmışsın. Ayrıca benim kimi affedeceğime kimi affetmeyeceğime sen mi akrar vereceksin. Ben kin tutmam oturdum, konuştum, anlaştım. Biraderde hata ki sana laf anlatıyor. Gerçek hayatta karşına çıkıp abi diyecek adam, anlatıyor bir şeyler. Niye cevap yazıyorsun antin kuntin, boş beleş adama. üst üste koyarmış da bilmem ne. Sen bi git çay koy.

Sayfa 4 Toplam 4 Sayfadan Birinci ... 234

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Giriş