Sayfa 1 Toplam 4 Sayfadan 123 ... Sonuncu
    Valence - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    Valence isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    cSilkroad
    Konular 
    52
    Beğenme 
    33
    Beğenilme 
    42

Thumbs up Dönün artık oyuna! Gm ve Playerlar!

Beyler binlerce liralık çarları ne diye dizdiniz merak ediyorum. Oyunu bırakacaksanız bari satın çarları da birileri oynasın şu oyunu. Oyunu bırakan arkadaşlardan ricam çarlarınızı stall olarak koymanız ve foruma atmanız. Hiç olmazsa birileri alır belki de oyuna biraz renk gelir. Gm'lerden isteğim de bir youtuber tutmanız ve oyunla azcık ilgilenmeniz. Oyuna girmeyen honora sahip karakterlerin honorlarını silmenizi ya da günlük olarak belli bir miktarını düşürmenizi temenni ediyorum. Yıllardır oyuna girmeyen karakterler var. Akademide yer kaplıyor. Hiç olmazsa insanlar oyuna bir şekilde tekrar dönerler. Bu çarlar ya satılır ya da her gün belli bir miktar kaybede kaybede sıralamadan çıkarlar. Diğer oyuncular da sıralamaya girmek için dönüş yapabilirler. Bana sorarsanız bu honor sistemi aylık aktif oyunla kazanılmalı. Aynı rank sistemi gibi. Oynayan kazansın. Job, unique, capture flag gibi. Capture flag'a premium şartı koyarsınız böylece suistimal edilemez. Pre plus 3 silver ise günlük 2 giriş hakkına sahip olursa bence capture flagta herhangi bir suistimal olmaz.
    Ne Mutlu Türküm Diyene!

FranVickie - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    FranVickie isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    1
    Beğenme 
    4
    Beğenilme 
    4

Alıntı Valence Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Beyler binlerce liralık çarları ne diye dizdiniz merak ediyorum. Oyunu bırakacaksanız bari satın çarları da birileri oynasın şu oyunu. Oyunu bırakan arkadaşlardan ricam çarlarınızı stall olarak koymanız ve foruma atmanız. Hiç olmazsa birileri alır belki de oyuna biraz renk gelir. Gm'lerden isteğim de bir youtuber tutmanız ve oyunla azcık ilgilenmeniz. Oyuna girmeyen honora sahip karakterlerin honorlarını silmenizi ya da günlük olarak belli bir miktarını düşürmenizi temenni ediyorum. Yıllardır oyuna girmeyen karakterler var. Akademide yer kaplıyor. Hiç olmazsa insanlar oyuna bir şekilde tekrar dönerler. Bu çarlar ya satılır ya da her gün belli bir miktar kaybede kaybede sıralamadan çıkarlar. Diğer oyuncular da sıralamaya girmek için dönüş yapabilirler. Bana sorarsanız bu honor sistemi aylık aktif oyunla kazanılmalı. Aynı rank sistemi gibi. Oynayan kazansın. Job, unique, capture flag gibi. Capture flag'a premium şartı koyarsınız böylece suistimal edilemez. Pre plus 3 silver ise günlük 2 giriş hakkına sahip olursa bence capture flagta herhangi bir suistimal olmaz.
    BOŞA BEKLENTİN OLMASIN BU SW DEN GÜZEL KARDEŞİM GÜZEL VAKTİNİ BURDA SAKIN HARCAMA

Sn0w - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    Sn0w isimli Üye şuanda  online konumundadır
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    84
    Beğenme 
    28
    Beğenilme 
    100

Yazacakbişey bulamadım ne üzücü.

__KAOS__ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    __KAOS__ isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    cSilkroad
    Konular 
    122
    Beğenme 
    233
    Beğenilme 
    294

Private silkroad olayında sıkıntı büyük.. Gm nin oyundan elini kolunu çekmesinden anlaşılan bu.. O yüzden mahkemelik bir durum var ise jollygame ile GAME gami arasında, mahkeme sonuçlanana kadar bu durum böyle devam eder. tahmınım GM nin de yapabileceği birşey yok. eli kolu baglı. Yoksa altın yumurtlayan tavuktu jollygame sunucuları ODİN için

Kaislyyy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    Kaislyyy isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    4
    Beğenme 
    0
    Beğenilme 
    0

Atı alan üsküdarı geçti haberin olsun😀

Intern Doctor - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    Intern Doctor isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    Silkroad Online
    Konular 
    281
    Beğenme 
    131
    Beğenilme 
    1246

Ersin bu lafı guilddeki arkadaşlarınada iletir misin aylardır korkak köpek gibi afklar
    [IMG][/IMG]

Durum 
    Favori Oyun  
    cSilkroad
    Konular 
    52
    Beğenme 
    33
    Beğenilme 
    42

Alıntı Intern Doctor Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ersin bu lafı guilddeki arkadaşlarınada iletir misin aylardır korkak köpek gibi afklar
    söylemlere biraz dikkat. Sen de yeni geldin Suat. SS'in de çoğu afk ben böyle bişey söylemiyorum. Gereksiz laf dalaşına gerek yok. Ben bunu herkese söyledim.
    Ne Mutlu Türküm Diyene!

Durum 
    Favori Oyun  
    cSilkroad
    Konular 
    52
    Beğenme 
    33
    Beğenilme 
    42

Alıntı __KAOS__ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Private silkroad olayında sıkıntı büyük.. Gm nin oyundan elini kolunu çekmesinden anlaşılan bu.. O yüzden mahkemelik bir durum var ise jollygame ile GAME gami arasında, mahkeme sonuçlanana kadar bu durum böyle devam eder. tahmınım GM nin de yapabileceği birşey yok. eli kolu baglı. Yoksa altın yumurtlayan tavuktu jollygame sunucuları ODİN için
    Fırat'tı sanırım senin isim. Haklısın bu konuda.
    Ne Mutlu Türküm Diyene!

Durum 
    Favori Oyun  
    Silkroad Online
    Konular 
    281
    Beğenme 
    131
    Beğenilme 
    1246

söylemlere biraz dikkat. Sen de yeni geldin Suat. SS'in de çoğu afk ben böyle bişey söylemiyorum. Gereksiz laf dalaşına gerek yok. Ben bunu herkese söyledim.
    Ersincim 3 ay ara vermemin bir çok sebebi var biri sizin hiçbir etkinliğe katılmamanız çarlarınızı stallamanız. Bu 3 aylık süreçtede hep afkymışsınız. Bırakmadan önce 4 5 aylık oynadığım süreçte kale bizdeydi ve hala bizde, togi medu genelde bizdeydiki son 1 ayda hep bizdeydi. Siz oynamayınca zevk alamayınca bizimkilerde oyuna bakmamaya çalıştı. Bunun sorumlusu sizlersiniz biz değil.
    [IMG][/IMG]

Durum 
    Favori Oyun  
    Silkroad Online
    Konular 
    281
    Beğenme 
    131
    Beğenilme 
    1246

[IMG][/IMG]
    [IMG][/IMG]

Sayfa 1 Toplam 4 Sayfadan 123 ... Sonuncu

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Giriş