Sayfa 2 Toplam 8 Sayfadan Birinci 1234 ... Sonuncu
Beğeni Ağacı61Beğeniler

Konu:Efso come back ✌🏿️

Leon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    Leon isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    129
    Beğenme 
    657
    Beğenilme 
    678

Benim görüşüme göre sadece önemsemiyoruz herkes işinde gücünde daha yaz bitmedi sayılır ben hala tatildeyim RedLine __DeHSeT__ olarak 1 pt geriden gelip ap yetiştirip hunterlarla ortak açılan aplı unıqın 2 sinide aldığımızı bilirim daha önce kastığımız apdan yararlanmaya çalışan thiefleride boş döndürdük toplandık mı güzel ekip oyunu çıkartıyoruz az sayımızla ve guildleri 50/50 yapalım herkesi guilde alalım gibi bir düşüncemiz yok sohbeti muhabbeti bilen elin iyi silah tutan eu ekip oyunu oynayacak arkadaşları alıyoruz bu srv a onca fight ı kazandıranda RedLine ve __DeHSeT__ dir bu guildlerden satılan çarlar sayesinde diğer guildler silah aldı
    Darth_VadeR_

RedLine ReaLFriendS

IIBc_U_CryII - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    IIBc_U_CryII isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    bSRO & aSRO
    Konular 
    78
    Beğenme 
    495
    Beğenilme 
    187

Hayırlısı Be Gülüm . . .

DonnaR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    DonnaR isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    383
    Beğenme 
    1076
    Beğenilme 
    2699

Alıntı Aizen1922 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Valla bir gün oyuna girdim rd dh unionu nerde dedim onlar yok oldu denildi bir tane player göremedim dogru denilmiş sanırım
    suan oyunda kımse yanıs anlamasın karakter sahıbı rakabet edebılecek kısılerı göremıyoruz ve suan gerektıgı kadar önemsıyoruz ve sende bılırsınkı bızım guıldımızın yas ortalaması 25 buda herkesın ısı gucu yaz okulu yada sorumlulukları var bu yuzden bu surec ıcınde oyuna önem vermıyor bız bırbırımız ıle görusup oyuna gırıyor istedıgımız aksıyonu yapıyor ve cıkıyoruz belkı ılerde daha duzgun sevıyelı bır rekabet ortamı olusur ozaman gene eskısı gıbı olur ap gıdınce job degısılmez unıq alamayacagını anlayınca pk cekılez (kido) ks yememek ıcın ana bacı sövduklerı adamlar ıle muttefık olunmaz ...
    Trip_Kolik & DonnaR_

M4rJiNaL

BuYuGe_SYGl

RedLine & OttomanHeRoS

"Lâ fetâ illâ Ali, lâ seyfe illâ Zülfikâr"--لا فتى الا على لا سيف الا ذوالفقار

DonnaR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    DonnaR isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    383
    Beğenme 
    1076
    Beğenilme 
    2699

Alıntı Dream Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Jobu sabit ve dahada önemlisi menfaat ugruna ilkelerimizden taviz vermediğimizdendir Bahadır.Ayrıca tekrar hg. atakan , unionumuzun bittigini nerden çıkardın onu anlayamadım ?
    aynen öyle abıcım bız bıze yeterız hıc bısey yapmasak gırer birlikte at süreriz ama birlik ve beraberliğimizi bozmayız
    Trip_Kolik & DonnaR_

M4rJiNaL

BuYuGe_SYGl

RedLine & OttomanHeRoS

"Lâ fetâ illâ Ali, lâ seyfe illâ Zülfikâr"--لا فتى الا على لا سيف الا ذوالفقار

barbarapalvin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    barbarapalvin isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Konular 
    199
    Beğenme 
    1008
    Beğenilme 
    1181

La bu angut yinemi geldi tipik ergendir kendisi Ay başlarına özen gösterin üstune fazla gitmeyin
    DolceGabbana bunu beğendi.

sonkez - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    sonkez isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    Silkroad Online
    Konular 
    19
    Beğenme 
    124
    Beğenilme 
    168

Alıntı ideaLisT Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Oyunu tekrar hoşgeldin ama rekabeti 2 kişi ve fight staf/daggerle sağlayamazsın Bil istedim
    Nolucak la senin gibi önce kendi guildiyle tüm sw nin anasına avradına söver sonrada anasına avradına sövdüğü safa geçer sora tekrar diğer safa küfür eder nasıl olsa SAF hep insanlar

Floydian - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    Floydian isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    85
    Beğenme 
    618
    Beğenilme 
    1550

Alıntı sonkez Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Nolucak la senin gibi önce kendi guildiyle tüm sw nin anasına avradına söver sonrada anasına avradına sövdüğü safa geçer sora tekrar diğer safa küfür eder nasıl olsa SAF hep insanlar
    Kim olduğunu bilmiyorum, senin anana avradına sövdüğümüde hatırlamıyorum, bunun için cevap vermeye erineceğim Kusura bakmazsın inşallah

DURUCAN🔱

__DeHSeT__ Rulezz †

Durum 
    Favori Oyun  
    Silkroad Online
    Konular 
    19
    Beğenme 
    124
    Beğenilme 
    168

Kim olduğunu bilmiyorum, senin anana avradına sövdüğümüde hatırlamıyorum, bunun için cevap vermeye erineceğim Kusura bakmazsın inşallah
    Noldu kötü bişeymi dedim bertiniyorsun ? Sen Lions lu değilmiydin bana coook küfür ettin sen şimdide bana küfür ettiğin zamanlara benım unionumda olan guilddesin o yüzden yazdım bunu.

Gerçekler acıdır.

Floydian - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    Floydian isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    85
    Beğenme 
    618
    Beğenilme 
    1550

Alıntı sonkez Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Noldu kötü bişeymi dedim bertiniyorsun ? Sen Lions lu değilmiydin bana coook küfür ettin sen şimdide bana küfür ettiğin zamanlara benım unionumda olan guilddesin o yüzden yazdım bunu.

Gerçekler acıdır.
    Tekrar kim olduğunu bilmediğimi söylemekle birlikte bilmeni istediğimde birşey var.. Senin unionumuzda olan guild dediğin guildin sahipleride önceden lionsdaydı. Bulunduğum guildde kimseyle sorunum yok ama senin evvel zamandan kalma bi acın varki bana bişeyler çarpıtmaya çalışıyosun

DURUCAN🔱

__DeHSeT__ Rulezz †

Durum 
    Favori Oyun  
    Silkroad Online
    Konular 
    19
    Beğenme 
    124
    Beğenilme 
    168

Tekrar kim olduğunu bilmediğimi söylemekle birlikte bilmeni istediğimde birşey var.. Senin unionumuzda olan guild dediğin guildin sahipleride önceden lionsdaydı. Bulunduğum guildde kimseyle sorunum yok ama senin evvel zamandan kalma bi acın varki bana bişeyler çarpıtmaya çalışıyosun
    Ben çarpıtma yapsam gerçek dışı bişey söylerim? sana kim olduğumuda yazıyorum özel msj dan yazıklarımda en ufak bir yanlış cümle var mı sen Lionsdayken bana küfür ediyordun ve ben şuan senın olduğun guildin unionuydum şimdide sen ordasın bana garip geldi. burda yanlış bişey varmı ? yalan mı söylüyorum hadi sövmedim dede seni ss ye boğayım burda. neyse birader zaten ettiğin küfürleride afedersin şeyime taktığım yoktu ben sadece az önce eski ss leri bakarak bi nostalji yapayım dedim en sondada seni şikayet etmek için cektiğim ss vardı forumada geldim imzandakı dehset yazsını göründe dedim noluyor D olay budur pek taktıgım yok seni sende takma fazla zaten herşey ortada neyi kime anlatıyon bide çarpıtma felan diyon istersen ss de atarım görürsün çarpıtmayı şimdilik bye

Sayfa 2 Toplam 8 Sayfadan Birinci 1234 ... Sonuncu

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Giriş