Sayfa 4 Toplam 8 Sayfadan Birinci ... 23456 ... Sonuncu
Beğeni Ağacı61Beğeniler

Konu:Efso come back ✌🏿️

m2k
    m2k - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    m2k isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    9
    Beğenme 
    28
    Beğenilme 
    31

Alıntı Marvelous Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    __DeHSeT__ anlarını yaşamak istiyorsan sokayım charı oyuna atakan
    Sefa olsun Rozo olsun cemo olsun yazsa bu yazıyı anlarımda
    Sen ne ara efsane oldun hacı
    Ula siz değilmiydiniz ev kiranız ile char satın alıp ev kiranızı ödeyemeyip beni arayıp charları satılıga cıkaran mert abim ev kirasını ödeyemdi diyen siz değilmisiniz bütün maaşınızı chara yatırıp char alan efsane olmaya calısırken gazoz olan herneyse LND RULEZ 👍🏻 WTS KİRALIK EV

m2k
    Durum 
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    9
    Beğenme 
    28
    Beğenilme 
    31

Alıntı cevo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ati tekrardan hoşgeldin. Bazı arkadaş oyunda rekabet olmadıgını belirtiyor şuanda yaz sezonu oldugundan kaynaklandıgını düşünüyoruz şu zaman kadar menfaat veya cıkar ilşkisi olmamştır olamazda gereken kurallar toplu şekilde verilir toplu şekilde iptal edilir Yayında ve yapımda emegi gecen bütün arkadaşlara Başarılar..
    LangNedDeath4Ever..
    Ati Welcome Home !
    Menfaat cıkar ilişkilerinin cave icin birbirini yiyip yalamayanların adresidir burası herkes bilmez cevo ty baby 👍🏻 lnd4ewer
    Alp_ bunu beğendi.

sonkez - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    sonkez isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    Silkroad Online
    Konular 
    19
    Beğenme 
    124
    Beğenilme 
    168

Alıntı Aizen1922 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ula siz değilmiydiniz ev kiranız ile char satın alıp ev kiranızı ödeyemeyip beni arayıp charları satılıga cıkaran mert abim ev kirasını ödeyemdi diyen siz değilmisiniz bütün maaşınızı chara yatırıp char alan efsane olmaya calısırken gazoz olan herneyse LND RULEZ 👍🏻 WTS KİRALIK EV
    oh oh oh fena geliyor fena GEÇMİŞİNDEN KAÇAMAZSIN ^^^FTW AİZEN

Floydian - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    Floydian isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    85
    Beğenme 
    618
    Beğenilme 
    1550

Alıntı sonkez Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    oh oh oh fena geliyor fena GEÇMİŞİNDEN KAÇAMAZSIN ^^^FTW AİZEN
    Diğer konuda yazdım konu kapanmış dingil kardeş...

Bak şimdi Hiç kimse oyunda 2 3 tane fight itemle rekabet sağlayamaz... Aizen isimli kişi bi efso olduğunu belirterek serverde rekabet oluşturacağını belirtti. Bende orda böyle bi rekabet sağlayamayacağını oyunda çok kalabalık koordineli ekiplerin olduğunu belirtmeye çalıştım. Ki bunu rakip guildimizin masteri bile beğenmiş. Ben geçen sene lionsdaydım anlaşmazlıklarım oldu çıktım serbest takıldım sonra __DeHSeT__ den eski arkadaşlarım çağırdı oraya geçtim. BU SENİ Hİ Mİ HİÇ İLGİLENDİRMEZ Redline unionunun masteri bişey demedi beni kardeşi gibi kabul etti, sen kimsin de bana laf yapacaksın ? Anlatmak istediğim buydu. Bunu anlayacak kadar kapasiten varmı bilmiyorum. Ayrıca burda beni rencide edebilecek bi kişi yok. Çok istiyorsan oyuna gel ben sana yine hakaret edeyim
    sensy bunu beğendi.

DURUCAN🔱

__DeHSeT__ Rulezz †

Durum 
    Favori Oyun  
    Silkroad Online
    Konular 
    19
    Beğenme 
    124
    Beğenilme 
    168

Alıntı ideaLisT Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Bak şimdi Hiç kimse oyunda 2 3 tane fight itemle rekabet sağlayamaz... Aizen isimli kişi bi efso olduğunu belirterek serverde rekabet oluşturacağını belirtti. Bende orda böyle bi rekabet sağlayamayacağını oyunda çok kalabalık koordineli ekiplerin olduğunu belirtmeye çalıştım. Ki bunu rakip guildimizin masteri bile beğenmiş. Ben geçen sene lionsdaydım anlaşmazlıklarım oldu çıktım serbest takıldım sonra __DeHSeT__ den eski arkadaşlarım çağırdı oraya geçtim. BU SENİ Hİ Mİ HİÇ İLGİLENDİRMEZ Redline unionunun masteri bişey demedi beni kardeşi gibi kabul etti, sen kimsin de bana laf yapacaksın ? Anlatmak istediğim buydu. Bunu anlayacak kadar kapasiten varmı bilmiyorum. Ayrıca burda beni rencide edebilecek bi kişi yok. Çok istiyorsan oyuna gel ben sana yine hakaret edeyim
    hala uzatıyorsun ya konu kapatmakda kapatmıyor senin çeneyi dingil sensin yazma diyorum yazıyor hala yaw sus otur yerinde adam bana kfürü saydırmıs oyunda burda söyleyincede kendini haklı çıkarmaya çalışıyor ne diyon sen ya banane senın guilden çıkmandan felan ? Ben bana ettiğin küfür söylüyorum daldan dala oluşun zaten ayrı bir konu ne yani artık cici çocukmu oldun bide hakaret ediyor ya dingil sensin salakmıdır nedir konu kapanıyor baska yerden yazıyor avel ya yaz özeldende rezil olma bari hem insanları rahatsız etme kepazeliklerinle. . . . nokta

Durum 
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    85
    Beğenme 
    618
    Beğenilme 
    1550

hala uzatıyorsun ya konu kapatmakda kapatmıyor senin çeneyi dingil sensin yazma diyorum yazıyor hala yaw sus otur yerinde adam bana kfürü saydırmıs oyunda burda söyleyincede kendini haklı çıkarmaya çalışıyor ne diyon sen ya banane senın guilden çıkmandan felan ? Ben bana ettiğin küfür söylüyorum daldan dala oluşun zaten ayrı bir konu ne yani artık cici çocukmu oldun bide hakaret ediyor ya dingil sensin salakmıdır nedir konu kapanıyor baska yerden yazıyor avel ya yaz özeldende rezil olma bari hem insanları rahatsız etme kepazeliklerinle. . . . nokta
    Oyuna bigün gir bidaha edeyim diyorum bende Sakin ol dediğin cümlenin arkasında dur sende

DURUCAN🔱

__DeHSeT__ Rulezz †

Durum 
    Favori Oyun  
    Silkroad Online
    Konular 
    19
    Beğenme 
    124
    Beğenilme 
    168

Oyuna bigün gir bidaha edeyim diyorum bende Sakin ol dediğin cümlenin arkasında dur sende
    senden herşey beklenir. Hadi susuyorum büyüklük gene bende kalsın tıpkı o kadar küfür etmene rağmen sana birtek kötü söz etmediğim gibi

Durum 
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    85
    Beğenme 
    618
    Beğenilme 
    1550

senden herşey beklenir. Hadi susuyorum büyüklük gene bende kalsın tıpkı o kadar küfür etmene rağmen sana birtek kötü söz etmediğim gibi
    Efendi ol, haddini bil. Bilmediğin konular hakkında yorum yapmazsın bidaha

DURUCAN🔱

__DeHSeT__ Rulezz †

Leon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    Leon isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    129
    Beğenme 
    657
    Beğenilme 
    678

_Aizen_ kimdir tanımam etmem bi forumda kratosu kesti diye havalanan birde çar satarken hırsız diye ismi çıkan lnd den bazı kişilerde demişti olayları vardı şimdi o guilden bazı arkadaşların yazması tuhaf
    Cengo ve Apsuva bunu beğendi.
    Darth_VadeR_

RedLine ReaLFriendS

m2k
    Durum 
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    9
    Beğenme 
    28
    Beğenilme 
    31

Gecmişinden kacamazsın cici cocuk orda sana hitap eden bir kelime yok ama sende ev kiranı oyuna yatırıyon sanırım ki sende üstüne alınmışsın diyecek birşeyim yok bebelere balon
    sonkez bunu beğendi.

Sayfa 4 Toplam 8 Sayfadan Birinci ... 23456 ... Sonuncu

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Giriş