Goji - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    Goji isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Konular 
    34
    Beğenme 
    12
    Beğenilme 
    65

Standart 96 kps internet

konuyu doğru yere mi açtım bilmiyorum ama kyk yurdunda kalıyorum net henüz gelmemiş..

şimdi soruma gelecek olursak telefon hattı üzerinden sınırsız internet yapmayı düşünüyorum oda adil kotası 1-2 gb sonra 96kps ye düşüyor hızı bu hızla i-sro ve lol oynanır mı deneyen kullanan tecrübeli birileri var mı? veya uygun daha kullanıslı bi vın bulabilir miyim

ttt1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    ttt1 isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    4
    Beğenme 
    0
    Beğenilme 
    0

Standart oluyo

oluyo başka pc güncellemelerii kapa ben 11 çar açıyodum sro çok az çokaz net yer oluyo ama gücellemeleri kapa pc net yer durdugu yer de program gücellemeleri fln

Durum 
    Konular 
    34
    Beğenme 
    12
    Beğenilme 
    65

Alıntı ttt1 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    oluyo başka pc güncellemelerii kapa ben 11 çar açıyodum sro çok az çokaz net yer oluyo ama gücellemeleri kapa pc net yer durdugu yer de program gücellemeleri fln
    96kps yle mi açıyodun 11 char

Durum 
    Konular 
    34
    Beğenme 
    12
    Beğenilme 
    65

Durum 
    Konular 
    34
    Beğenme 
    12
    Beğenilme 
    65

güveniyorum size

NoMercY34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    NoMercY34 isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Konular 
    22
    Beğenme 
    49
    Beğenilme 
    99

Alıntı Goji Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    konuyu doğru yere mi açtım bilmiyorum ama kyk yurdunda kalıyorum net henüz gelmemiş..

şimdi soruma gelecek olursak telefon hattı üzerinden sınırsız internet yapmayı düşünüyorum oda adil kotası 1-2 gb sonra 96kps ye düşüyor hızı bu hızla i-sro ve lol oynanır mı deneyen kullanan tecrübeli birileri var mı? veya uygun daha kullanıslı bi vın bulabilir miyim
    Bende cepten interntle bağlanıyorum a-sro ve dota oynuyorum, ay sonuna doğru benimde hız 96 kps e düşüyor hem asro da hem dota da çok hafif lag oluyor ama oynanabiliyor büyük bi sıkıntı yaratmıyor.

Soruna gelirsek i-sro ve lol oynamak istediğini yazmışsın, isro tüm serverlarını koreye taşıdığı için normal hızlı bağlantıda bile çok fena lag vardı serverlarında geçen aylarda girdiğimde, oyüzden 96kps ile i-sro aşırı lagdan dolayı oynaman zor olur, ama TR deki priv serverlarda pek sorun olmaz.
    Lol e gelirsek sistem olarak dota ile aynıdır neredeyse fakat grafiksel açıdan baya bi gelişmiş olduğu için bağlantı olarakta hızlı bağlantı gerektirebilir. Lol için net bişey söyleyemeyeceğim oyüzden.

Fakat bu tarz online oyunlar zaten çok aşırı etkilemez kotayı, 1 ay boyunca 7/24 oynansa ortlama 2-3gb civarı bi kota gerektirir tahminimce
    aSilkroad - Ares

NoMercy34 <> Zielkiaxe - Yuno - Babilion - DeathBone

Ragnarok - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    Ragnarok isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    League Of Legends
    Konular 
    316
    Beğenme 
    647
    Beğenilme 
    1509

LoL Oynamanız imkansız . iSro konusunda sunucular uzakta olduğu için o da zor. a&b&c Silkroad oynanabiliyor.
    Forum Kullanımı - Forum Kuralları - JollyGame Etkinlikleri

Soru , istek , şikayet , önerilerinizi Buradan bildirebilirsiniz.

Durum 
    Konular 
    34
    Beğenme 
    12
    Beğenilme 
    65

Alıntı NoMercY34 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bende cepten interntle bağlanıyorum a-sro ve dota oynuyorum, ay sonuna doğru benimde hız 96 kps e düşüyor hem asro da hem dota da çok hafif lag oluyor ama oynanabiliyor büyük bi sıkıntı yaratmıyor.

Soruna gelirsek i-sro ve lol oynamak istediğini yazmışsın, isro tüm serverlarını koreye taşıdığı için normal hızlı bağlantıda bile çok fena lag vardı serverlarında geçen aylarda girdiğimde, oyüzden 96kps ile i-sro aşırı lagdan dolayı oynaman zor olur, ama TR deki priv serverlarda pek sorun olmaz.
    Lol e gelirsek sistem olarak dota ile aynıdır neredeyse fakat grafiksel açıdan baya bi gelişmiş olduğu için bağlantı olarakta hızlı bağlantı gerektirebilir. Lol için net bişey söyleyemeyeceğim oyüzden.

Fakat bu tarz online oyunlar zaten çok aşırı etkilemez kotayı, 1 ay boyunca 7/24 oynansa ortlama 2-3gb civarı bi kota gerektirir tahminimce

hocam dün sayacımı sıfırlamak suretiyle oyunların harcadıklarını yazıyorum

i-sro saate 5mb

lol oyun başı 40dk ortalamayla 30mb

en iyisi 2gb normal pakete devam edip 2-3 haftayı kurtarmak gibi düşünüyorum ilginiz için teşekkürler.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Giriş