Alıntı Ciesla Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Arkadaşlar ben daha önce bu tarz bir set yapmış olduğum için size yolunu söyleyeyim aklınızdaki soru işaretleri kalksın,

Öncelikle oyun içinde var olan stoneler de %0 %5 %10 %20 %30 gibi değerler vardır, Stone ile ilgisi olan herkes bilir. %5 üzeri bir stone kullandığınız taktirde başarılı yada başarısız olma durumunda yansıma etkileri görülebilir. Bu etkiler herhangi bir stat yada Blue olarak değişebilir. Örneğin %30 luk bir STR stone kullanıp item üzerine basarsak itemdeki diğer statlar veya bluelar değişebilir. %0 olan herhangi bir stat bu işlemden sonra%100 olabilir.

Bu Seti yapan arkadaşımız muhtemelen herhangi bir %30 luk Stone kullanıp ilk önce Durability statını 100 yapıp ondan sonra diğer statları %100 yapmıştır.

Aklınız karışmasın, iyi forumlar.
Hayırlı günler kardeşim, bi kaç cümle söyleyip asıl konuya giriş yapmak istiyorum. Normal şartlar altında dediğin gibi bu durumu ancak ve ancak asimile ile açıklayabilirsinki dediğin şekilde durabilty stat(80) basmış birisiyim. 80 bile basarken bir hayli zorlandım. Yıllardır bsro çatısı altında fazlasıyla zevk alarak oynadım. Yönetimin illegal bir işe karışmayacağını en iyi bilenlerdenim(higher hariç o yanlışında farkına varıldı zaten) Amacım ortalığı karıştırmak veya bi propaganda yürütmek değil. Lakin gördüklerimi ve gözlemleri mi diğer arkadaşlarla paylaşmak isterim. Bu oyunu ve insan psikolojisini iyi bilen birisi olarak yazıyorum.. Şahsen bu itemleri bizzat gözümle görmesem bsroda inanmazdım. İlk olarak forumda daha sonra da stalda gördüm bu itemleri. Fazlasıyla araştırdım itemler bayağı el değişmesine rağmen ilk olarak kimden çıktığını öğrendim. Neyse oralara daha fazla girmek istemiyorum. Şunu belirtmek isterim: bu oyunda 100 durabilty stat basmak imkansız değil fazlasıyla vakit ve stone harcayarak basılabilir. Ama kendini bu denli oyuna kaptırmış birisi inan bana tutupta 12 nova sete 100 durabilty stat basmaz. Üstelik bu itemlerin hepsinde immo1 var ve steadysiz 12 basılmış. Ne demek istediğimi tam olarak anlamak istiyorsanız bunları okuduktan sonra %30-35 lik bir stone ile asimile yaparak 100 durabilty stat basmaya çalışın..