Beğeni Ağacı3Beğeniler

Konu:"Wandenreich" ve "Wallstanking" ikizdir.

okancan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    okancan isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    9
    Beğenme 
    16
    Beğenilme 
    19

Angry "Wandenreich" ve "Wallstanking" ikizdir.

Bugün pvp atıyorduk çar birden dc yedi oyuna girmeye çalıştım 3 gün buffer girmekten ceza aldığını gördüm (Üstelik izin günümde). Bizim evde 2 bilgisayar var ve aynı ıp üzerinden giriyoruz. Buffer olmadığımda zaten her halimden ve tanıyanlardan biliniyor. Bilmeyenler için kimlik bilgilerini de atarım öğrenirler. Sadece ıp taraması yapılarak aynı ıp den diye ban atıldığını düşünüyorum. Ban atılma sebebi video veya fotoğrafı görmek istiyorum bende merak ettim.

"Wallstanking"

Asgard - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    Asgard isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Konular 
    1241
    Beğenme 
    518
    Beğenilme 
    10488

Şikayet bölümünü inceleyebilirsiniz.

Excellence_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    Excellence_ isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    54
    Beğenme 
    42
    Beğenilme 
    31

Kimlik bilgilerini yollaman ile ne alakası var neyi kanıtlamaya çalışıyosun?

Konu; http://www.jollygame.net/forum/16-bs...ural-disi.html

Basayev - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    Basayev isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    100
    Beğenme 
    144
    Beğenilme 
    194

Gayet Adaletli bir ceza olmuş emeklerin gider diye üzüntü duymuyor değildim.Lakin sizin yaptığınız sınırları iyice zorladı yaptığınız işler çelişki dolu. cave-uniq-fortress war vs vs. gibi etkinliklerde A & B guildleri ile düşmanlık yapıyor,donwhang pvp alanında aynı adamlara buff verip bize saldırıyordunuz.Bu yapılan şikayetleri keyfiyetten sanmasın kimseler,hepsinin geçerli nedenleri var uyarı amaçlı yaptığım bir şikayet bu yaptığım işinde arkasındayım.Bu arada kimsede prim yapmaya çalışmasın sadece bana düşmanlık yapanlara karşılığını veriyorum olay bundan ibaret. İyi forumlar
    Excellence_ bunu beğendi.

Durum 
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    9
    Beğenme 
    16
    Beğenilme 
    19

Alıntı Excellence_ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Cevaba İtafen: Adam oynamayı bilmiyor aniden guard açtı ben ne yapayım yani, hemen SS nasıl alabildin ışık hızında? Pt'den ayrıldığım kısımıda atsaydın ya. Hemen ön yargı ve amaç sırf ban burada, sanarsın o şekilde pvp atıyorum. Adam guard açar açmaz ptsinden ayrıldım çünkü ayrılmamam için aptal olmam gerek ve ben o kadar aptal birisine benziyor muyum? Ama bunu iyi yaz. Bundan sonra girdiğiniz, (Her gün görüpte ban yemeyin diye almadığım o ss'ler den bahsediyorum.) Forum da bolca göreceksiniz.
    Wonderweiss bunu beğendi.

1X1Y - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    1X1Y isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    303
    Beğenme 
    2446
    Beğenilme 
    3036

Alıntı Basayev Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Gayet Adaletli bir ceza olmuş emeklerin gider diye üzüntü duymuyor değildim.Lakin sizin yaptığınız sınırları iyice zorladı yaptığınız işler çelişki dolu. cave-uniq-fortress war vs vs. gibi etkinliklerde A & B guildleri ile düşmanlık yapıyor,donwhang pvp alanında aynı adamlara buff verip bize saldırıyordunuz.Bu yapılan şikayetleri keyfiyetten sanmasın kimseler,hepsinin geçerli nedenleri var uyarı amaçlı yaptığım bir şikayet bu yaptığım işinde arkasındayım.Bu arada kimsede prim yapmaya çalışmasın sadece bana düşmanlık yapanlara karşılığını veriyorum olay bundan ibaret. İyi forumlar
    Ne kadar da kendisine düşman olanlara karşı sert bir erkek
    ReaLaMity
    1X1Y

Basayev - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    Basayev isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    100
    Beğenme 
    144
    Beğenilme 
    194

Alıntı okancan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Cevaba İtafen: Adam oynamayı bilmiyor aniden guard açtı ben ne yapayım yani, hemen SS nasıl alabildin ışık hızında? Pt'den ayrıldığım kısımıda atsaydın ya. Hemen ön yargı ve amaç sırf ban burada, sanarsın o şekilde pvp atıyorum. Adam guard açar açmaz ptsinden ayrıldım çünkü ayrılmamam için aptal olmam gerek ve ben o kadar aptal birisine benziyor muyum? Ama bunu iyi yaz. Bundan sonra girdiğiniz, (Her gün görüpte ban yemeyin diye almadığım o ss'ler den bahsediyorum.) Forum da bolca göreceksiniz.
    Aynı durum bizim başımıza geldiğinde pişkin pişkin global atıp dalga geçmiştiniz. Hatta oyun içindeki en nefret ettiğim rakiplerim bile bu davranışta bulunmazken siz o terbiyesizliği yaptınız.Kısasa kısas oldu.

Excellence_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    Excellence_ isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    54
    Beğenme 
    42
    Beğenilme 
    31

Hem suçlusun hemde üstüne konuşma tarzına bak öyle birşey varsa yollarsın kimse sana niye yolladın demez
    Ek olarak "Buffer olmadığımda zaten her halimden ve tanıyanlardan biliniyor. Bilmeyenler için kimlik bilgilerini de atarım öğrenirler. " bu cümlen çok çocukca

Durum 
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    9
    Beğenme 
    16
    Beğenilme 
    19

Alıntı Excellence_ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Alıntı Basayev Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Şu SS'lere bakacak olursak haklı görünüyor ama buffsuz bir pvp'idi o. Ben direk pt'den ayrıldım video şeklinde oslaydı bu şikayet daha detaylı görürdünüz. Benim için sorun yok ben gördüğüm bufferların hiç bir zaman sslerini atmadım rakip düşmesin diye. Pvp den zevk almak için bunları yapmadım. Ama bundan sonra sakın yakalamayayım buffer. Wizard çarınla oynamayı bilmiyorsun pain + cleric zor dayandırıyor diye Kays'ın sslerini atmıyordum bunu da bil. 3 gün wandenreich'de yada stall çarımda takılırım bunda hiç sorun yok ama buffer girerek pvp attığınızı sakın görmeyeyim.

Wonderweiss - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    Wonderweiss isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    Silkroad Online
    Konular 
    156
    Beğenme 
    459
    Beğenilme 
    472

Şu SS'lere bakacak olursak haklı görünüyor ama buffsuz bir pvp'idi o. Ben direk pt'den ayrıldım video şeklinde oslaydı bu şikayet daha detaylı görürdünüz. Benim için sorun yok ben gördüğüm bufferların hiç bir zaman sslerini atmadım rakip düşmesin diye. Pvp den zevk almak için bunları yapmadım. Ama bundan sonra sakın yakalamayayım buffer. Wizard çarınla oynamayı bilmiyorsun pain + cleric zor dayandırıyor diye Kays'ın sslerini atmıyordum bunu da bil. 3 gün wandenreich'de yada stall çarımda takılırım bunda hiç sorun yok ama buffer girerek pvp attığınızı sakın görmeyeyim.
    Tamam okan. Uzatılacak bir durum yok

İlerleyen zamanlarda seninde alışacağını düşünüyorum. Benim charıma girip oynayabilirsin.

Belli ki bard karakteri kendileri girmiş. Sana bir komplo yapmışlar ���� daha bard bufu basılmadan videoya alınmış. Ancak merak etme, bende excellence ve diğerlerinin videosu oldukca fazla bulunuyor.
    Konu Wonderweiss tarafından (16.Aralık.2015 Saat 16:21 ) değiştirilmiştir.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Bu Konu için Etiketler

Giriş