Beğeni Ağacı7Beğeniler
  • 4 Post By _DarkBlue_
  • 1 Post By march14
  • 2 Post By Asgard

Konu:Oyunun Gidişatı Hakkında Genel Sohbet

_DarkBlue_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    _DarkBlue_ isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    236
    Beğenme 
    845
    Beğenilme 
    823

Standart Oyunun Gidişatı Hakkında Genel Sohbet

Ramazan Ayın'dan Önce Yenilik Yapılacağını Duyurmuştunuz Forumda Aradım Aradım Açtığınız Konuyu Bir Türlü Bulamadım Google'da Arattım .(Seo Words İle Çıkacağından) Yine Yok Acaba Bu Yenilikler Hikâye mi Oldu?

Bu Konuda Yapılan Son Yorum.

Alıntı Odin Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ramazan ve bayram dolayısı ile çalışmalarda aksamalar oldu. Şu anda projelerimiz devam ediyor. Gerek görüldüğünde açıklama yapılacaktır değerli arkadaşlar.
    Acaba Sizin Oralarda Kaç Gün Sürüyor Bu Bayram ??

Bu Konuda Yapılan Yorumlar.
    6-7 Ay Gibi Bir Süre Geçti ve Yeniliği Beklerken Oyundan Sıkılan Playerlar Oyunu Bıraktı Gitti.
    Artık Herkes Satmaya Çalışıyor Karakterlerini Önceleri Forumun Pazar Bölümünde Sayılı Char Görürken Şimdilerde Günde 1 Güncellediğimiz Konularımız 3. Sayfaya Düşüyor(Satışta Olan Karakter Sayısını Siz Hesaplayın)

Bir Süre Önce Assasins Göre Bıraktıktan Sonra Serverda Ciddi Bir Gelişme Göstermemesi ve Aşağıdaki Resimde ki Gibi Düşünceler Oluyor İnsanın Aklına Türlü Türlü Fikir Geliyor.

Hadi Anket Yapalım(Anket Sonucunu Hafta Sonunda Sonuçlarıyla Birlikte Konunun Altında Paylaşıp,Odin Asgard Etiketlenecektir.)
    Ramazan Yenilikleri Yapılacak mı?(Link)

Oyundan Eskisi Gibi Zevk Alıyormusunuz? (Link)
    Konu _DarkBlue_ tarafından (18.Ocak.2016 Saat 03:55 ) değiştirilmiştir. Sebep: Sıkıntıdan
    Furki, Cengo, FmY__ ve 1 kişi bunu beğendi.

_AantiqaA_
    INeedYoul

Moje - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    Moje isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    1
    Beğenme 
    0
    Beğenilme 
    0

Herkes bişeyler söylüyor gerçekten buna bir çözüm bulun kafalarda soru işaretleri oluşuyor :S

Nick: _MoJe_

march14 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    march14 isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    Silkroad Online
    Konular 
    1
    Beğenme 
    3
    Beğenilme 
    1

LÜTFEN HERKES 2DK AYIRIP OKUSUN
    Sözümün yanlış anlaşılmasını istemiyorum ben bsilkroad'ı bırakalı bir kaç ayı geçti. Sebepleri çok en önemliside yerinde sayması ve ilgisiz kalması. Bakın bsro dan snro silkroadıda bıraktım.Fakat serverlar vs araştırmalarım sürüyor.Ayrıca silkroad coderlik vs uğraşlarımda oldu.Ben @Odin 'e asilkroad ı açtığında çokca öneride bulundum olması mümkün olan mümkün olmayan şeyi söyleyecek kadar değil vsro(private silkroadların genel adı ) bilgim. Fakat @Odin es geçti. Tabiki yapacağım bişey yok. Fakat bakın reklam olmması adına isim vermeden söylemek istiyorum. Jolly Game nin ciddi bir rakibi olan bir oyun aynen Jolly Game gibi şuan 3 server yürütüyor ve hepsi full sorarsanız Jolly Game nin oyunları yanında ciddi anlamda kötüler fakat gerçekten ilgi konusunda buradan daha iyiler. Ayrıca idda ediyorum ASİLKROAD Türkiye'nin en iyi ve en mükemmel serverlarından birisi fakat hali ortada peki o zaman insan sormaz mı be kardeşim bu kadar iyi oyunda niye kimse yok işte onu ben değil @Odin söylemeli. Ama kendisini tanıdığım kadarıyla bu sizi ilgilendirmez bile diyebilir.Anlayışla karşılıyorum inanın. Fakat bilmesini istiyorum ki rakipleri sürekli yeniliklerle güncellemelerle istekleri en iyi şekle çevirerek ve bunu göstererek ( sözde olmayarak ) kanıtlıyor. Burada en büyük şoku yine siz oyuncular emekleriniz karşılığında birde bakıyorsunuz o ne E'ye PT açıyorsun 30.000+ pt numarası gerisini siz düşünün
    _DarkBlue_ bunu beğendi.

[EmRe] - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    [EmRe] isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    aSro-bSro-cSro
    Konular 
    268
    Beğenme 
    589
    Beğenilme 
    450

Oyundan zevk almak için yıllarca didinen ve harika karakterler yapanlar şimdi o karakterinden kurtulmaya çalışıyor. Lütfen yönetim yanlış anlamasın ama çok ciddi sôylüyorum oyuncu sayınız gözle görülür şekilde hızla düśüyor..

_HACI_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    _HACI_ isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    bSRO & aSRO
    Konular 
    193
    Beğenme 
    616
    Beğenilme 
    456

Size Yemin ediyorum ramazan ayında verilen o sözlerin sadece 2 tanesi tutulsa yeni bir unique gelse ve job sistemde ufak bir değişikliğe gidilse çok mükemmel olucaktı. Yönetime sorduğumuzda illa ki bir nasıl desem tabiri caizse "bahane" bulacaktır. Bence Bsilkroad ailesi herşeyi hak ediyor. En yakın zmanda birşeylerin değişmesi dileklerimle. Herkese iyi oyunlar ...

Asgard - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    Asgard isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Konular 
    1241
    Beğenme 
    518
    Beğenilme 
    10488

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Giriş