Beğeni Ağacı6Beğeniler
  • 5 Post By onurtopcu
  • 1 Post By Asgard

Konu:HERKES OKUSUN

onurtopcu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    onurtopcu isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Konular 
    63
    Beğenme 
    17
    Beğenilme 
    71

Standart HERKES OKUSUN

OLM ADAMMISINIZ LAN NELER YAPIYOSUN NE KAŞARLIKLAR YAPIYORSUNUZ SESİMİZ ÇIKMADI YETER ARTIK SİKERİM OYUNUNUDA YÖNETİMİNİDE BİRŞEY RİCA EDERİZ HER BOKTA SAYIN SAYIN DERİZ SIKEYM O GÖTÜNÜZÜ TA KÖKÜNDEN MÜPTEZELLER EVDEKİ AİLEMİZE BU KADAR DEĞER VERMEYİZ BELKİDE BÖYLE KONUŞMAYIZ BİLE SİZLE KONUŞTUGUMUZ GİBİ HARAM ZIKKIM OLSUN OLM O EMEKLER 3 YILIM ZEHİR OLSUN SİZİN GİBİ ADİ İNSANLARA ŞU ÜYELİĞİMİ KAPATIN BU SERVERİNİZİDE GOTUNUZE SOKUN EDİNDİĞİMİZ DOSTLARA SÖZÜMÜZ YOK SİZİN GİBİ KAN EMİCİ YÖNETİMİ SİKMEK LAZIM !!! KAPAT LAN ÜYELİĞİDE ŞİMDİ GAVAT NE MSJLARA CEVAP VAR NE SİKLEYEN VAR DELLENDİRDİNİZ 2 GÜNDE MODERATÖR DİYORSUN ADAM SİNSİ ADINI İSMİNİ SİKEYİM Bİ BİLGİ DANIŞIRIZ İŞİMİZE YARAYAN HEMEN KENDİ FAYDALANMAK İSTER BÖYLEMİ LAN MODERATÖRLÜKK GAVAT MİLLETİN FİKRİNİ ÇALMAKMI EŞŞOĞLUEŞŞEKLER ÇAR SATIYORUZ TAMAM EYVALLAH BOT ÇARLARIMIZI SATTIK ASIL KARAKTERİMİDE BANLARSAN BANLA İTEMLERİ ATIYORUM ŞİMDİ NEDE OLSA BAK OYUNU 5 DAKKADA İNSANA BIRAKTIRIRSINIZ ÖKÜZ OĞLU ÖKÜZLER BÖYLE MAL Bİ YÖNETİM YOOK YEMİN EDERİM YOK YA A.Q DİNGİLLERİ (DOSTLAR KİMSE KUSURA BAKMASIN BEN AŞIRI DOLDUM BU GAVATLARA PATLADIM SONUNDA K.BAKMAYIN) SİZ BAKIN LAN HELE ODİN SEN BAK SEN YAVŞAK İNSAN 1 AY MSJ ATTIYSAK 1 KEREMİ DÖNMEZ BİR İNSAN ******** HERİF MİLLET PARA DÖKÜYOR O KADAR ZIKKIM OLSUN LAN HERŞEY ZIKKIM PARASINDADA DEĞİLİM SİKEYİM SİZİDE PARAYIDA KAPAT HERŞEYİMİ LAN
    march14, Simhonss, Interpreter ve 2 kişi bunu beğendi.

Asgard - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    Asgard isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Konular 
    1244
    Beğenme 
    518
    Beğenilme 
    10488

Keşke hangi moderatörümüz ile ne gibi sorun yaşadınız bunu dile getirseydiniz , bu şekilde hakaret ve küfür açıkçası sizden beklemiyordum .. Ne diyelim , yolunuz açık olsun ...

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Giriş