Beğeni Ağacı10Beğeniler

Konu:Sayin yöneticiler bakarmisiniz

Mustafacar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    Mustafacar isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    34
    Beğenme 
    9
    Beğenilme 
    8

Çarınizi nickini verin bende ....... hırsızdir diye gli atayım . Bu global tamamen asılsız hatta benden Özür dahi dilemisitir arada mesele benim onun sattığı item ucuza almam ve daha sonra aldıktan sonra geri istemesidir bende geri vermedim sonra senin adını lekeli diyip bu tarz global atmasıdir. Ben bu konuyu açarken kanıtla resimle geldim sizin bi kanıtıniz falan varsa buyrun paylaşında görelim . Sizin amacınız gercekten cok farkli ne yapmaya çalıştığınız hayla anlamış değilim . Asilsiz itham vardır diyosunuz ama hepsi doğrudur görünen koy klavuzu istemez kanıtla beraber konuda var görüldüğü gibi . Artık boş boş konuşmazsaniz iyi olur

HeiHachii - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    HeiHachii isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    115
    Beğenme 
    446
    Beğenilme 
    401

Alıntı orka Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Burak bu karakteri soyulduktan sonra oyunu bıraktı , şifresini bir kaç samimi dediği arkadaşı ile paylaştıktan sonra karakteri soyulmuştu , bu şekilde şeylere minnet edecek kapasitede biri değildir öncelikle bunu belirteyim. Küfürbaz olabilir kavgacı olabilir ama bunları keyfe keder yapmadı hiç bir zaman. Ve kaldıki Milyarlarca lira kazandığınız bir insanın arkasından bu şekilde ithamlarda bulunmak hiç hoş değil asgard bey. Yani size diyeceğim şudur burağın son olarak karakteri soyulduktan sonra hiç bir şekilde bsro ile bağlantısını tamamen koparmıştır ısrarla geri çağırmalarıma rağmen. Ve bu şekilde ucuz numaralara minnet edecek bir kişi değildir. En basit örneği fight glaviesini fake muso_tr ye kaptırdıkdan sonra ertesi gün yüklü silk yükleterek tekrar fight glavie aldı şifresini de bilen bazı arkadaşları vardı onlarda benim tahminimce karakteri soydular. Unutmayın asılsız iftira suçtur , o karaktere zamanında bende tüm itemleri dizikken defalarca girdim kendisi adapazarında en azından ip taramasından proxy den ne olduğunu anlamalısınız. Ve Bu aynı yöntemle dolandırma girişimleri defalarca benim de başıma geldi dikkatli olunması gerekn bir konu , burağın işten güçten bu şekilde şeylere kafa yoracak zamanı yok emin olabilirsiniz , kesinlikle keyloggermiş trojenmiş virüsmüş bu tür şeylerin zerre kadarından anlamaz. Gerekirse burağa bsroyu tekrar yüklettireceğim giriş yapsın ipine bakın ve malkoçoğlu denilen kişi kimse onunkinede bakın son girişler tutuyor ise bildiğinizi yapın birşey diyemem , ayrıca bir ara kendi pastanelerindeki internetleri arıza yaptığı için internet kafeden bağlanmak zorunda kalmışlardı kısa bir süre için , bunu da göz önünde bulundurmak lazım Kolay gelsin...
    IP modem resetlendiğinde değişir , Türk telekomdan sabit IP almadığınız müddetçe. Yani bu taramanın şuan imkansız olduğunu ben sana söyleyim. Arkadaşın suçsuz olabilir fakat şifresini paylaştığı için zaten bu kişiye charı kaptırmış sanırım. Asgard'ın paylaşımı o chara giren son IP nickleri. Yani bu senin arkadaşının hırsız olduğunu tam anlamıyla ifade etmez.

Durum 
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    34
    Beğenme 
    9
    Beğenilme 
    8

Aynen dediginiz gibi arkadaşı ile ilgili birsey yoktu zaten ortada

orka - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    orka isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    230
    Beğenme 
    938
    Beğenilme 
    670

Alıntı HeiHachii Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    IP modem resetlendiğinde değişir , Türk telekomdan sabit IP almadığınız müddetçe. Yani bu taramanın şuan imkansız olduğunu ben sana söyleyim. Arkadaşın suçsuz olabilir fakat şifresini paylaştığı için zaten bu kişiye charı kaptırmış sanırım. Asgard'ın paylaşımı o chara giren son IP nickleri. Yani bu senin arkadaşının hırsız olduğunu tam anlamıyla ifade etmez.
    Anlayan birilerinin olması ne kadar güzel, benim de anlatmak istediklerim tamamen senin söylediklerin dostum.

TURKCELL T60 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Hak edene hakkını verin, baş kaldıranın başını kesin.

KIZILCUBUK

Durum 
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    34
    Beğenme 
    9
    Beğenilme 
    8

Sen konunun acildigindan beridir bunların tam tersini soyluyosun simdide anlayan birilerinin olmasi ne güzel bende bunu anlatmak istedim diyosun . Sen amacın ne onu anlat bence sen

orka - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    orka isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    230
    Beğenme 
    938
    Beğenilme 
    670

Alıntı Mustafacar Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sen konunun acildigindan beridir bunların tam tersini soyluyosun simdide anlayan birilerinin olmasi ne güzel bende bunu anlatmak istedim diyosun . Sen amacın ne onu anlat bence sen
    Alıntı HeiHachii Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yani bu senin arkadaşının hırsız olduğunu tam anlamıyla ifade etmez.
    Tam olarak buradan bahsettim senin anlaman için 50 kere aynı şeyi yazmamız gerekiyor sanırım...
    Hak edene hakkını verin, baş kaldıranın başını kesin.

KIZILCUBUK

Durum 
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    34
    Beğenme 
    9
    Beğenilme 
    8

Arkadaşın Hırsiz diye bir yazı okudun mu sen ? (CANRIN GERÇEK SAHIBI ILE ILGILI)
    Konu Mustafacar tarafından (26.Ocak.2016 Saat 05:48 ) değiştirilmiştir.

RandomS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    RandomS isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    1
    Beğenme 
    6
    Beğenilme 
    2

Bos bos konusmayim
    Malkoçoğlu karakter sizin tekidir.Ülkücüyum.ayaklarina hatip ataturke şoven.mamussuzun tekiydi.Carini yakin arkadasi aoydu bu salagin.Sonra çeşitli carlar açarak bsro.tr adli siteule milleti dolandirmaua calisti.Ve şuan aktif olarak hala dolandirio.Kisa sure sonra oyuna döner caldiklari ile.
    Mustafacar bunu beğendi.

Wonderweiss - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    Wonderweiss isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    Silkroad Online
    Konular 
    156
    Beğenme 
    459
    Beğenilme 
    472

Sana göre basit gelebilir bu tür durumlar ama ortada ağır ithamlar var , ben o karaktere aylar aylar önce girdiğim halde hiç yorum yapmadan sadece bakardım banane derdim geçiştirirdim. Ben bile hırsızlık yaptıysam veya buna teşebbüs ettiysem onlarca karakterim var oyunda hepsi banlanabilir , ama hiç suçu olmadan ve oyuna milyarlarca lira harcayan birine bu olanları yakıştırmak da cidden üzücü.

Merhaba ben EMPATi , Tanışıyormuyuz ?
    Kusura bakmayın merak ediyorum. Daha önce sizi xPiet gibi hırsızlığı ile meşhur olmuş birisini savunurken görmüştüm. Neden hırsızları bu kadar çok savunuyorsunuz bilmiyorum. Sizce de tuhaf değil mi?
    Mustafacar ve FmY__ bunu beğendi.

Asgard - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    Asgard isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Konular 
    1244
    Beğenme 
    518
    Beğenilme 
    10488

Burak bu karakteri soyulduktan sonra oyunu bıraktı , şifresini bir kaç samimi dediği arkadaşı ile paylaştıktan sonra karakteri soyulmuştu , bu şekilde şeylere minnet edecek kapasitede biri değildir öncelikle bunu belirteyim. Küfürbaz olabilir kavgacı olabilir ama bunları keyfe keder yapmadı hiç bir zaman. Ve kaldıki Milyarlarca lira kazandığınız bir insanın arkasından bu şekilde ithamlarda bulunmak hiç hoş değil asgard bey. Yani size diyeceğim şudur burağın son olarak karakteri soyulduktan sonra hiç bir şekilde bsro ile bağlantısını tamamen koparmıştır ısrarla geri çağırmalarıma rağmen. Ve bu şekilde ucuz numaralara minnet edecek bir kişi değildir. En basit örneği fight glaviesini fake muso_tr ye kaptırdıkdan sonra ertesi gün yüklü silk yükleterek tekrar fight glavie aldı şifresini de bilen bazı arkadaşları vardı onlarda benim tahminimce karakteri soydular. Unutmayın asılsız iftira suçtur , o karaktere zamanında bende tüm itemleri dizikken defalarca girdim kendisi adapazarında en azından ip taramasından proxy den ne olduğunu anlamalısınız. Ve Bu aynı yöntemle dolandırma girişimleri defalarca benim de başıma geldi dikkatli olunması gerekn bir konu , burağın işten güçten bu şekilde şeylere kafa yoracak zamanı yok emin olabilirsiniz , kesinlikle keyloggermiş trojenmiş virüsmüş bu tür şeylerin zerre kadarından anlamaz. Gerekirse burağa bsroyu tekrar yüklettireceğim giriş yapsın ipine bakın ve malkoçoğlu denilen kişi kimse onunkinede bakın son girişler tutuyor ise bildiğinizi yapın birşey diyemem , ayrıca bir ara kendi pastanelerindeki internetleri arıza yaptığı için internet kafeden bağlanmak zorunda kalmışlardı kısa bir süre için , bunu da göz önünde bulundurmak lazım Kolay gelsin...
    Bu söyledikleriniz sizin için geçerlidir , biz kişileri kişisel olarak değerlendiremeyiz , ayrıca benim yazdığım yazıda karakter baz alınmıştır , hiç bir noktada " Burakhan " bulunmaktadır , karakter ismi vurgulanmaktadır. Bu kişi oyunu bıraktı yada bırakmadı , bunu bilemeyiz siz dahi olsanız . Tek bir benzerlik değil , bir çok benzerlik olmak ile birlikte ne zaman bsroo.tr.gg uzantılı bir olay olsa incelendiği zaman karakterler bahsi geçen karakterler ile ilgilidir. Aynı zamanda bunların forum üyelikleri ile bağlantılı oldukları gerçeği de var . Burada altını çizmek istediğim nokta şudur , Tek bir benzerlik ile bu iddia da bulunmuyorum. Bir den çok benzerlik sonuç olarak bu açıklamayı yapma ihtiyacı duyuruyor. Bizim bunu iddia etmemiz için bu bilgi yeterlidir . Kaldı ki bu kişi karakteri soyulduktan sonra sürekli forumda üyelik açarak tahrik mesajları göndermiş ve aynı zaman da Fo*y Onlie isimli bir Pvp serverın reklamlarını çokça yapmaya çalışmıştı . Hatta bu kişinin Facebook üzerinden bize yazdığı mesajlar hakkında dahi bilginizin olmadığını düşünüyorum. Bunlar elimiz de ki kanıtlar , uydurma bilgiler yada tüme varım ile ortaya atılmış iddialar değil. Bunu bilmenizi isterim. Son olarak bir önceki mesajımdan alıntı yapmak isterim ;

Alıntı Asgard Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kişi belki aynı kişi belkide aynı interneti kullanan kişi biz bunu bilemeyiz . Bizim için gerçekler bu yazdıklarım dır.
    Ve emin olun karakter soyulmaların da ki en büyük zaaf da bu konuda ki düşünce tarzınızdan geliyor.
    Konu Asgard tarafından (26.Ocak.2016 Saat 08:12 ) değiştirilmiştir.
    Mustafacar ve FmY__ bunu beğendi.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Giriş