Beğeni Ağacı10Beğeniler

Konu:Sayin yöneticiler bakarmisiniz

FmY__ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    FmY__ isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    64
    Beğenme 
    379
    Beğenilme 
    415

Alıntı orka Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Burak bu karakteri soyulduktan sonra oyunu bıraktı , şifresini bir kaç samimi dediği arkadaşı ile paylaştıktan sonra karakteri soyulmuştu , bu şekilde şeylere minnet edecek kapasitede biri değildir öncelikle bunu belirteyim. Küfürbaz olabilir kavgacı olabilir ama bunları keyfe keder yapmadı hiç bir zaman. Ve kaldıki Milyarlarca lira kazandığınız bir insanın arkasından bu şekilde ithamlarda bulunmak hiç hoş değil asgard bey. Yani size diyeceğim şudur burağın son olarak karakteri soyulduktan sonra hiç bir şekilde bsro ile bağlantısını tamamen koparmıştır ısrarla geri çağırmalarıma rağmen. Ve bu şekilde ucuz numaralara minnet edecek bir kişi değildir. En basit örneği fight glaviesini fake muso_tr ye kaptırdıkdan sonra ertesi gün yüklü silk yükleterek tekrar fight glavie aldı şifresini de bilen bazı arkadaşları vardı onlarda benim tahminimce karakteri soydular. Unutmayın asılsız iftira suçtur , o karaktere zamanında bende tüm itemleri dizikken defalarca girdim kendisi adapazarında en azından ip taramasından proxy den ne olduğunu anlamalısınız. Ve Bu aynı yöntemle dolandırma girişimleri defalarca benim de başıma geldi dikkatli olunması gerekn bir konu , burağın işten güçten bu şekilde şeylere kafa yoracak zamanı yok emin olabilirsiniz , kesinlikle keyloggermiş trojenmiş virüsmüş bu tür şeylerin zerre kadarından anlamaz. Gerekirse burağa bsroyu tekrar yüklettireceğim giriş yapsın ipine bakın ve malkoçoğlu denilen kişi kimse onunkinede bakın son girişler tutuyor ise bildiğinizi yapın birşey diyemem , ayrıca bir ara kendi pastanelerindeki internetleri arıza yaptığı için internet kafeden bağlanmak zorunda kalmışlardı kısa bir süre için , bunu da göz önünde bulundurmak lazım Kolay gelsin...
    Nedir ne değildir bilmem işin aslı ama tamamen keyfe keder sövüp tartışma yaratıyordu durduk yere dalıp sonra laf diyince annene söven birinden ne bekliyoruz ki. Hatta bu yüzden senle de tartısmıstık oyun içinde hatırlarsan
    Mustafacar bunu beğendi.
    Lawyer Of Future

Mustafacar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    Mustafacar isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    34
    Beğenme 
    9
    Beğenilme 
    8

@orka umarım anlıya bilmişsinizdir artık bazı şeyleri .

orka - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    orka isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    230
    Beğenme 
    938
    Beğenilme 
    670

Alıntı Wonderweiss Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kusura bakmayın merak ediyorum. Daha önce sizi xPiet gibi hırsızlığı ile meşhur olmuş birisini savunurken görmüştüm. Neden hırsızları bu kadar çok savunuyorsunuz bilmiyorum. Sizce de tuhaf değil mi?
    Sen saçmalıyorsun şu anda bunu seninle oyundan konuştuk ! Asıl sen xpieti savunuyorsun diye ben yanlış anlamıştım , sen benim xpietle yorumlaşmalarımı hiçmi görmedin nasıl deneme modsun ? forumu hiçmi takip etmiyorsun...
    Hak edene hakkını verin, baş kaldıranın başını kesin.

KIZILCUBUK

Durum 
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    230
    Beğenme 
    938
    Beğenilme 
    670

Hepinize ayrı ayrı cevap vermiyeceğim , xpiet denilen karaktersizle her konuda dalga geçtiğimi her konuda aşşağıladığımı hırsızlığını bildiğimi ve bunu yüzüne vurduğumu , doktorum ayağına takıldığını ve hademesin dediğimizde çok kızdığını eski mesajlarımdan aratarak bulabilirsiniz ( deneme ) modumuzun ortaya attığı iddaya inanmayınız onun probemi tamamen kişisel ve benimle ayrıca bu aralar morali bozuk fight stafı harun elinden aldığı için. Ayrıca ben hiç bir hırsızı savunmam , içinde ALLAH korkusu olmayan her türlü iftirayı ve kötülüğü yapar ( DENEME ) mod ! Burağa gelince kişinin karakteristik özelliklerini savunmadım forumda ama bu şekilde bir hırsızlığa teşebbüs edeceğini daha doğrusu bunu becerebileceğini yapacağını düşünmüyorum , insanların fikirlerini görüşlerini bu kadar kolay harcamayın. Kul hakkı yiyeni Allah affetmez toprakta kabul etmezmiş... Eğer bir ah aldıysam yatacak yerim olmasın , deneme mod sen bu son cümleleri okumayabilirsin...

KIZILCUBUK

Wonderweiss - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    Wonderweiss isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    Silkroad Online
    Konular 
    156
    Beğenme 
    459
    Beğenilme 
    472

Alıntı orka Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hepinize ayrı ayrı cevap vermiyeceğim , xpiet denilen karaktersizle her konuda dalga geçtiğimi her konuda aşşağıladığımı hırsızlığını bildiğimi ve bunu yüzüne vurduğumu , doktorum ayağına takıldığını ve hademesin dediğimizde çok kızdığını eski mesajlarımdan aratarak bulabilirsiniz ( deneme ) modumuzun ortaya attığı iddaya inanmayınız onun probemi tamamen kişisel ve benimle ayrıca bu aralar morali bozuk fight stafı harun elinden aldığı için. Ayrıca ben hiç bir hırsızı savunmam , içinde ALLAH korkusu olmayan her türlü iftirayı ve kötülüğü yapar ( DENEME ) mod ! Burağa gelince kişinin karakteristik özelliklerini savunmadım forumda ama bu şekilde bir hırsızlığa teşebbüs edeceğini daha doğrusu bunu becerebileceğini yapacağını düşünmüyorum , insanların fikirlerini görüşlerini bu kadar kolay harcamayın. Kul hakkı yiyeni Allah affetmez toprakta kabul etmezmiş... Eğer bir ah aldıysam yatacak yerim olmasın , deneme mod sen bu son cümleleri okumayabilirsin...

Genel olarak değil, bana karşı savundunuz. Empati diyorsunuz ama çok yobazsınız.

Tam bir fiyasko.. İyi forumlar.

FmY__ bunu beğendi.

Durum 
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    230
    Beğenme 
    938
    Beğenilme 
    670

Alıntı Wonderweiss Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Genel olarak değil, bana karşı savundunuz. Empati diyorsunuz ama çok yobazsınız.

Tam bir fiyasko.. İyi forumlar.

Nerden nasıl cevap vereceğini şaşırmış durumasın zavallı bir duruma düşüyorsun bence daha fazla zorlama , ben o mesajı senin onu savunduğunu düşünerek yazdım , ve gözümle gördüğümden kastım hırsız olduğunu ima ettiğimdir şimdi forumda defalarca hırsız olduğunu belirttiğim kişiyi bana nasıl savunduğumu söylersin be ALLAHTAN korkmaz ! Ayrıca yobazlık her türlü fitnelik fesatlığı sen düşünürsün bizde ALLAH korkusu var bir iftira atarken düşünürüz vebal almayı ah almayı pek beceremeyiz. Ama sen hiçbir ALLSTAR üyesini sevmezsin demi bunuda herkez iyi biliyor 1 Kişi çıkıpta diyemez bunun karakterini soydu bu hırsızı savundu bu hırsızla beraber iş yaptı diye , emeğe saygımız var bizim. Hadi userlarla uğraşacağına paylaşım yap insanlara forumu sevdirmelisin tam aksini değil.
    Konu orka tarafından (26.Ocak.2016 Saat 12:08 ) değiştirilmiştir.

KIZILCUBUK

Asgard - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    Asgard isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Konular 
    1244
    Beğenme 
    518
    Beğenilme 
    10488

İncelemeleri yapan biziz , kanıtları sunan ve konunun takibini yapan.. Sadece bu kişi yada konu ile ilgili bir durum da değil. Kendi zamanımın çoğu dolandırıcılık , karakter soyulmaları , fake isimler , IP araştırmaları ile geçiriyorum. Bu gibi durumlar da bu kadar basit soyutlamak yanlış olur , yanılırsınız. Son kez burada direk olarak kimseyi suçlamadığımı dile getirmek isterim . Tabi anlamak istiyorsanız .. Bizim gözümüzle gördüğümüz kanıtlar bizim için yeterlidir. Bahsi geçen karakter ama asıl sahibi ama başkası , ID , IP ve Forum hesapları ile bu kişi ile çakışmakta . Bizim için yeterli kanıt budur.

Konunun tartışılarak farklı taraflara çekilmemesi için kapatıyorum. Burada anlaşılması gereken kişinin cezalandırıldığıdır.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Giriş