Beğeni Ağacı10Beğeniler

Konu:Sayin yöneticiler bakarmisiniz

Mustafacar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    Mustafacar isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    34
    Beğenme 
    9
    Beğenilme 
    8

Standart Sayin yöneticiler bakarmisiniz

Şikayet bölümü bulamadığım için buraya actim konuyu umarım sorun olmaz
    Bu resimdeki şahıs bu gece gm tarafında çekiş olacağını ve power silah verileceğini söyledi kayıt olmam gerekiyormuş ve bir site verdi ben girmedim . Önceden forum konularıni incelemistim bu tür şeyler dolandırmak için kullanılıyor sanırım . Gereği yapılırsa sevinirim kolay gelsin
    Şikayet eden II__Rio__II
    Şikayet edilen Blackhand
    Gün ve saat 25.01.2016 23:00

[url=http://hizliresim.com/yL1GBk][img]

Asgard - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    Asgard isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Konular 
    1244
    Beğenme 
    518
    Beğenilme 
    10488

Cezalandırıldı.

Kim olduğu konusunda merakınız var ise birazdan detaylı bir şekilde açıklayacağım Bu arada BIackhand değil BIackMan

Durum 
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    34
    Beğenme 
    9
    Beğenilme 
    8

Evet bekliyorum . Bu arada tebrik ederim dikkatli oldugunuz için ☺☺

Asgard - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    Asgard isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Konular 
    1244
    Beğenme 
    518
    Beğenilme 
    10488

Yakın zamanda bir çok oyuncumuz hatırlar bir karakter vardı oyunda ki Nick'i _MalkocOglu_ idi .. Küfürden sürekli gündeme gelen bir şahısdı . Yan karakterleri ile birlikte çok kez chat block ve login sınırlaması almıştı . Son dönemlerinde karakteri soyulmuştu ve oyunu bıraktı sanırım. Bıraktıktan sonra sürekli bsroo.tr.gg fake site ile gelen şikayetler incelendiği zaman bu kişi ile IP leri aynı oldukları anlaşıldı . Fakat bu sefer direk olarak kendi eski ID lerinden birisi üzerinden " BIueMan " ile dolandırmaya çalışmış . Bu kişinin forum hesapları sürekli küfür ve Reklam dan dolayı kapatılmıştı . Kişi belki aynı kişi belkide aynı interneti kullanan kişi biz bunu bilemeyiz . Bizim için gerçekler bu yazdıklarım dır.

http://www.jollygame.net/forum/membe...ciyatmaz_.html
    http://www.jollygame.net/forum/membe...m4rijuana.html
    http://www.jollygame.net/forum/membe...lkocogluu.html

_MaIkocOglu_
    BIackMan
    _uLKuCu_
    421422

Bu 4 karakter şikayer edilen karakter ile aynı ID altında .

Durum 
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    34
    Beğenme 
    9
    Beğenilme 
    8

Teşekkür ederim bilgilendirdiginiz için ve gerekenleri yaptığınız için hayırlı geceler

orka - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    orka isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    230
    Beğenme 
    938
    Beğenilme 
    670

Alıntı Asgard Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yakın zamanda bir çok oyuncumuz hatırlar bir karakter vardı oyunda ki Nick'i _MalkocOglu_ idi .. Küfürden sürekli gündeme gelen bir şahısdı . Yan karakterleri ile birlikte çok kez chat block ve login sınırlaması almıştı . Son dönemlerinde karakteri soyulmuştu ve oyunu bıraktı sanırım. Bıraktıktan sonra sürekli bsroo.tr.gg fake site ile gelen şikayetler incelendiği zaman bu kişi ile IP leri aynı oldukları anlaşıldı . Fakat bu sefer direk olarak kendi eski ID lerinden birisi üzerinden " BIueMan " ile dolandırmaya çalışmış . Bu kişinin forum hesapları sürekli küfür ve Reklam dan dolayı kapatılmıştı . Kişi belki aynı kişi belkide aynı interneti kullanan kişi biz bunu bilemeyiz . Bizim için gerçekler bu yazdıklarım dır.

http://www.jollygame.net/forum/membe...ciyatmaz_.html
    http://www.jollygame.net/forum/membe...m4rijuana.html
    http://www.jollygame.net/forum/membe...lkocogluu.html

_MaIkocOglu_
    BIackMan
    _uLKuCu_
    421422

Bu 4 karakter şikayer edilen karakter ile aynı ID altında .
    Burak bu karakteri soyulduktan sonra oyunu bıraktı , şifresini bir kaç samimi dediği arkadaşı ile paylaştıktan sonra karakteri soyulmuştu , bu şekilde şeylere minnet edecek kapasitede biri değildir öncelikle bunu belirteyim. Küfürbaz olabilir kavgacı olabilir ama bunları keyfe keder yapmadı hiç bir zaman. Ve kaldıki Milyarlarca lira kazandığınız bir insanın arkasından bu şekilde ithamlarda bulunmak hiç hoş değil asgard bey. Yani size diyeceğim şudur burağın son olarak karakteri soyulduktan sonra hiç bir şekilde bsro ile bağlantısını tamamen koparmıştır ısrarla geri çağırmalarıma rağmen. Ve bu şekilde ucuz numaralara minnet edecek bir kişi değildir. En basit örneği fight glaviesini fake muso_tr ye kaptırdıkdan sonra ertesi gün yüklü silk yükleterek tekrar fight glavie aldı şifresini de bilen bazı arkadaşları vardı onlarda benim tahminimce karakteri soydular. Unutmayın asılsız iftira suçtur , o karaktere zamanında bende tüm itemleri dizikken defalarca girdim kendisi adapazarında en azından ip taramasından proxy den ne olduğunu anlamalısınız. Ve Bu aynı yöntemle dolandırma girişimleri defalarca benim de başıma geldi dikkatli olunması gerekn bir konu , burağın işten güçten bu şekilde şeylere kafa yoracak zamanı yok emin olabilirsiniz , kesinlikle keyloggermiş trojenmiş virüsmüş bu tür şeylerin zerre kadarından anlamaz. Gerekirse burağa bsroyu tekrar yüklettireceğim giriş yapsın ipine bakın ve malkoçoğlu denilen kişi kimse onunkinede bakın son girişler tutuyor ise bildiğinizi yapın birşey diyemem , ayrıca bir ara kendi pastanelerindeki internetleri arıza yaptığı için internet kafeden bağlanmak zorunda kalmışlardı kısa bir süre için , bunu da göz önünde bulundurmak lazım Kolay gelsin...
    Konu orka tarafından (26.Ocak.2016 Saat 03:16 ) değiştirilmiştir.
    Rachel bunu beğendi.
    Hak edene hakkını verin, baş kaldıranın başını kesin.

KIZILCUBUK

Durum 
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    34
    Beğenme 
    9
    Beğenilme 
    8

Asgard bilemez kim olduğunu sonuçta işini yapıyor neyse bir bir çıkarıyor ortaya onun carıymis bunun carıymis baskasina vermişti o yapmış kimseyi ilgilendirmez bu yöneticiler bu gibi saçma sapan şeylere takılma bakmaz . Şifresini paylaşan kişi kimse onu ilgilendirir onun sorunudur . Ben burda şikayetim dile getirdim sayın yöneticiye gereğini yaptı yargılamak yada hesap sormak gibi bişey saçma olur . Sadece konuyu aydınlatmıstir asgard .

Durum 
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    230
    Beğenme 
    938
    Beğenilme 
    670

Alıntı Mustafacar Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Asgard bilemez kim olduğunu sonuçta işini yapıyor neyse bir bir çıkarıyor ortaya onun carıymis bunun carıymis baskasina vermişti o yapmış kimseyi ilgilendirmez bu yöneticiler bu gibi saçma sapan şeylere takılma bakmaz . Şifresini paylaşan kişi kimse onu ilgilendirir onun sorunudur . Ben burda şikayetim dile getirdim sayın yöneticiye gereğini yaptı yargılamak yada hesap sormak gibi bişey saçma olur . Sadece konuyu aydınlatmıstir asgard .
    Sana göre basit gelebilir bu tür durumlar ama ortada ağır ithamlar var , ben o karaktere aylar aylar önce girdiğim halde hiç yorum yapmadan sadece bakardım banane derdim geçiştirirdim. Ben bile hırsızlık yaptıysam veya buna teşebbüs ettiysem onlarca karakterim var oyunda hepsi banlanabilir , ama hiç suçu olmadan ve oyuna milyarlarca lira harcayan birine bu olanları yakıştırmak da cidden üzücü.

Merhaba ben EMPATi , Tanışıyormuyuz ?

KIZILCUBUK

Durum 
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    34
    Beğenme 
    9
    Beğenilme 
    8

Sizin amacınız ne anlamadım . Size ne adamın harcadığı paradan . Ne yani o para harcadı diye yöneticiler görmezden gelip yorum yapmaktan bizleri bilgilendirmekten ve ceza vermekten kaçınmalı mi ? Bu çarların gerçek sahibi şifresini millete dağıtip gidiyorsa bu gibi olacak şeyleride umursamıyor olmalı . Ve sonuç olarak bir dolandırıcılık amacı var ortada ve gerekeni yöneticiler yapmış bu konu hakkında daha detaylı bilgi vermiştir . Burda tek bir suçlu vardı oda cezasını aldı . Empatiden bahsediyosunuz ama hiç empati kurmuyosunuz . Aynı şey sizin başınıza gelse ve çariniz soyulsa üzere yada soyulmuş olsa suan deli danalar gibi koşturuyor olurdunuz . Neyse ben bu konunun daha fazla uzaması hiç gerek yok . Hayırlı sabahlar

Durum 
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    230
    Beğenme 
    938
    Beğenilme 
    670

Alıntı Mustafacar Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sizin amacınız ne anlamadım . Size ne adamın harcadığı paradan . Ne yani o para harcadı diye yöneticiler görmezden gelip yorum yapmaktan bizleri bilgilendirmekten ve ceza vermekten kaçınmalı mi ? Bu çarların gerçek sahibi şifresini millete dağıtip gidiyorsa bu gibi olacak şeyleride umursamıyor olmalı . Ve sonuç olarak bir dolandırıcılık amacı var ortada ve gerekeni yöneticiler yapmış bu konu hakkında daha detaylı bilgi vermiştir . Burda tek bir suçlu vardı oda cezasını aldı . Empatiden bahsediyosunuz ama hiç empati kurmuyosunuz . Aynı şey sizin başınıza gelse ve çariniz soyulsa üzere yada soyulmuş olsa suan deli danalar gibi koşturuyor olurdunuz . Neyse ben bu konunun daha fazla uzaması hiç gerek yok . Hayırlı sabahlar
    Pardon da bizim yöneticlerin işini yapmamasından yakındığımız felan yok , amacım asılsız ithamlardır sadece yapmayacağından adım gibi eminim. Evet soyuldukdan sonra dahada bsroya kesinlikle girmedi defalarca ısrar etmeme rağmen , doğru diyosunuz suç onda şifreyi vermemesi gerektiğini defalarca söyledim. Ayrıca onun parası benim param ayrımız yoktur. Bu kadar savunmamdaki amaç ise yaklaşık olarak 15 senedir tanımamdır. Geçen sene adapazarına taşındılar hepsi bu

Ayrıca belliki sizde sütten çıkma ak kaşık değilsiniz sanırım , gözüme takıldı da globalleri okurken

Konu orka tarafından (26.Ocak.2016 Saat 04:03 ) değiştirilmiştir.

KIZILCUBUK

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Giriş