Beğeni Ağacı138Beğeniler

Konu:Rustyhand PrivateLaz

_Rustyhand_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    _Rustyhand_ isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    17
    Beğenme 
    162
    Beğenilme 
    212

Öncelikle Cengo senle başlayım ben seninle yedim içtim oturdum sohbet ettim antalyadan kalktın kaç km yol geldin benim için eyvallah hiçbir diyeceğim yok bende salak değilim geldiğinde elimden geldiğince bişiler yapmaya çalıştım lakin oyun içinde __DeHSeT__ adı altında olup başka guildlere laf taşıman yada arkamızdan iş çevirmen kahpelik olduğu için seni hem gruptan hem guildden attım bu zoruna gitmiş demekki burda ötüp duruyosun yine saygı duyuyorm aynı şey senin başına umarım gelmez.Bu konu hakkında istediğin dalgayı geçebilirsin fark ettiysen kaile bile almadım almamda.Diğer yandan bizim yanımızda olan arkadaşlarında sizin gibi fırsatçı sinsi insanları kaile almamalarını istiyorum.Dediğim gibi it ürür kervan yürür köpeğin önüne kemik atmayın ki havlayıp havlayıp sussun. Ekstra birşey daha söyleyim aynı şey başınıza gelmiş olsa cengo sende dahil arar geçmiş olsun dileklerimi iletirdim burda alaycı kuşu oynamaktansa ama karakter meselesi bahadırında dediği gibi demekki acınız varki burda meğül meğül bağırıyorsunuz. Bugun benim başıma gelenin yarın sizin başınıza gelmemesi temennisiyle herkese iyi geceler diliyorum. İyi forumlar __DeHSeT__ RedLine Rulezzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz

Simhonss - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    Simhonss isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    13
    Beğenme 
    139
    Beğenilme 
    314

Alıntı DonnaR Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bakın ianmıyorsunuz değil kim nasıl yapmış bunu çözemıyoruz bır akıl erdıremıyoruz garezi olan bşrş ştemleri yere atan biri honoruda siler dimi sonuçta o honor da bir para ?? tamam belki sizde bıktınız aynı aşın ısıtılıp ısıtılıp önünüze konmasından ama şüphe varya o şüphe insana neler yaptırmazki ama nacizane size tavsiyem arkadaşlar yasal yolalrdan nerelere baş vuracak belki bilmese bile sizin yönlendirmeniz cok daha iyi olacaktır. ya ne kadar saçma olsada şu komplo teorisi bile konuşuluyor aramızda GM ler oyun canlansın dıye fight ları yok ediyor
    FATALITY

Wonderweiss - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    Wonderweiss isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    Silkroad Online
    Konular 
    156
    Beğenme 
    459
    Beğenilme 
    472

Alıntı _Rustyhand_ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Öncelikle Cengo senle başlayım ben seninle yedim içtim oturdum sohbet ettim antalyadan kalktın kaç km yol geldin benim için eyvallah hiçbir diyeceğim yok bende salak değilim geldiğinde elimden geldiğince bişiler yapmaya çalıştım lakin oyun içinde __DeHSeT__ adı altında olup başka guildlere laf taşıman yada arkamızdan iş çevirmen kahpelik olduğu için seni hem gruptan hem guildden attım bu zoruna gitmiş demekki burda ötüp duruyosun yine saygı duyuyorm aynı şey senin başına umarım gelmez.Bu konu hakkında istediğin dalgayı geçebilirsin fark ettiysen kaile bile almadım almamda.Diğer yandan bizim yanımızda olan arkadaşlarında sizin gibi fırsatçı sinsi insanları kaile almamalarını istiyorum.Dediğim gibi it ürür kervan yürür köpeğin önüne kemik atmayın ki havlayıp havlayıp sussun. Ekstra birşey daha söyleyim aynı şey başınıza gelmiş olsa cengo sende dahil arar geçmiş olsun dileklerimi iletirdim burda alaycı kuşu oynamaktansa ama karakter meselesi bahadırında dediği gibi demekki acınız varki burda meğül meğül bağırıyorsunuz. Bugun benim başıma gelenin yarın sizin başınıza gelmemesi temennisiyle herkese iyi geceler diliyorum. İyi forumlar __DeHSeT__ RedLine Rulezzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz

Ohohooo işte bu!
    Konu Wonderweiss tarafından (27.Ocak.2016 Saat 05:16 ) değiştirilmiştir.
    _TeK_BiR_ bunu beğendi.

Wonderweiss - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    Wonderweiss isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    Silkroad Online
    Konular 
    156
    Beğenme 
    459
    Beğenilme 
    472

Bu öngörüler çok saçma. Herkesin aklında saçma sapan sorular var. Enes'in burada yapması gereken tek şey var. Usb aygıtına depoladığı veriler ile karakola bile gitmesi yeterli olacaktır.

Sizce GM'lerin elinden ne gelecek ki? İtemler yere atılmış ve kaybolmuş! Saçma sapan kuşkular yerine akıl verin. Bunca zamandır değişmeyen kuralları değiştirerek serverın ne tür bir ikilem içerisinde kalacağını hepimiz iyi biliyoruz. Saçma kuşkular ve teoriler bizleri bir yere taşımayacak. GM'den en son girilen ip istenmeli ve suç duyurusunda bulunulmalı. Enes: "Ben 4 yıllık emeğimin peşinden koşmuyorum" diyecek ve her şeyi yönetimden bekleyecekse, kendisi bilir.. Saygı duymamız gerekiyor.

Dipnot: Hepiniz mantıklı insanlarsınız, bu durumun sizi yanıltmasına izin vermeyin.

Tekrar geçmiş olsun dileklerimi iletiyorum. Umarım faydası olacaktır.
    Konu Wonderweiss tarafından (27.Ocak.2016 Saat 06:11 ) değiştirilmiştir.
    _Rustyhand_ ve Prince bunu beğendi.

Fevzi09 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    Fevzi09 isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    121
    Beğenme 
    293
    Beğenilme 
    224

Enes Alican geçmiş olsun iş allah bir daha kimsenin başına gelmez ama Alican la Enes arkadaşım la dalga geçenin başına 2 kat daha kötüsü gelsin
    MendoZa bunu beğendi.
    09

_Rustyhand_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    _Rustyhand_ isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    17
    Beğenme 
    162
    Beğenilme 
    212

@DUKEDUKE eyvallah fevzi saolasin kardesim umarim bu yasanilanlar bunla son bulur ve baska kisilerin bu konuda cani yanmaz emekleri bosa cikmaz.

PrivateLaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    PrivateLaz isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    bSRO & aSRO
    Konular 
    38
    Beğenme 
    85
    Beğenilme 
    92

@DUKEDUKE Eyv Fevzi bende aynı temennideyim umarım baskalarininda cani yanmaz

Sent from my iPhone using Tapatalk

Meta - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    Meta isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    107
    Beğenme 
    329
    Beğenilme 
    293

Geçmiş olsun. 3-4 yıllık emeklerin 5 dakikada gitmesi kötü bir durum hele ki item iadesinden sonra olması daha garip inş yönetim inisiyatif kullanır. İyi Forumlar. Tekrardan geçmiş olsun ikinizede.
    _Rustyhand_ bunu beğendi.

Ölünüzü Dirinizi Her Gün Birinizi Bir Gün Hepinizi

isak81 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    isak81 isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    26
    Beğenme 
    505
    Beğenilme 
    155

Enes seni tanımıyorum , alicanı da yeni yeni tanıyordum. Çok büyük geçmiş olsun kardeşim ikinize de. Gerçekten 4 senelik emeğin böyle kahpece katledilmesi yıkıcı olsa gerek. İnşallah Hakkı'nızı fazlası ile alırsınız.

[EmRe] - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    [EmRe] isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    aSro-bSro-cSro
    Konular 
    268
    Beğenme 
    589
    Beğenilme 
    450

@_Rustyhand_
    Enes abim geçmiş olsun her zaman yanındayız unutma. ALLAH büyüktür er geç herşey ortaya çıkar.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Giriş