Beğeni Ağacı138Beğeniler

Konu:Rustyhand PrivateLaz

_Rustyhand_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    _Rustyhand_ isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    17
    Beğenme 
    162
    Beğenilme 
    212

Standart Rustyhand PrivateLaz

Selamun aleykum arkadaslar oncelikle herkese iyi forumlar ve oyunlar dilerim.Bildiginiz uzere Rustyhand ve LastDay karakterlerimiz soyulup calan kisinin item iadesini kabul etmesiyle geri alinmistir.Bunun uzerine ben 2 bilgisayarimi formatlayip oyunu tekrar yukledim bu esnada PrivateLaz alicana kendi pc cinden pw ve mail pw degismesini soyledim bizim charlarimizin soyulmasinin ertesi sabahi PrivateLaz soyuldu sifresi bitek kendinde vardi ben korkumdan chari oyundan cikartmiyordum lakin internetim kisa sureligine kesintiye ugradi ve o 5 dk lik sure zafinda Rustyhand karakterim soyuldu yonetim itemlerimin yere atildigini ve kayboldugunu soyluyor bunu yapan birisi neden honoru silmez? Karsiliginda eline ne gecicek benim kafamda bu sorular olustu yonetime 2 gundur mesaj atmama ragmen char hakkinda en ufak bilgi verilmedi sorunun ne oldugu dile getirilmedi ben 4 seneye yakin oynuyorum emeklerimin cöpe gitmesi koydu ama bu denli iyi bir yönetim grubunun playerlerine verdigi onem ve degerin bu kadar sasirtici oldugunu tahmin etmemistim.Yasanilan olaylardan ders cikartin ve cok dikkatli olun siz degerli playerler. Ben oyunu birakiyorum 4 sene disimle tirnagimla yaptigimi bir kisi 5 dk da yok edebiliyorsa oynamaninda bir manasi yok benim icin.4 senelik süre zafinda iyi kotu rekabet ettigim kalbini kirdigim üzdügüm insanlar olduysa onlardan özür dilerim benden yana hakkim varsa helal olsun umarim sizde helal edebilirsiniz.Oyunda sevip saydigim abilerim hakan abi ümit abi metin abi aytekin abi sizlere karsida bi kusurum olduysa affola bsilkroadda cok iyi dostluklar kurdum ve simdi aranizdan üzülerek ayriliyorum RedLine guildi benim 2.evimdi daimada oyle kalicak. Hoscakalin
    MyRuless, sensy, Prince ve 1 kişi bunu beğendi.

MyRuless - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    MyRuless isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    72
    Beğenme 
    1179
    Beğenilme 
    738

Ne olursa olsun senin hata olarak söylenmesi yanlış ve bu yanlisida guildlere sebeb veriyorlar anlamış değilim koca bi 4 yılın böyle sonlanmasi şahsen beni üzdü umarım hersey yoluna girer hersey gelip geçici dostluklar bakidir kimsenin emeginde gözün olmadı ama bu olayın da başına gelmesi ve mantığa aykırı bi şekilde sonuçlanması canımı sıktı kendine iyi bak herzaman yanindayiz RedLine _DeHSeT_ bir aileydi hep öyle kalacak.
    _Rustyhand_ bunu beğendi.

RedLine
    Hanifi Mete
    _AsKaN_
    Biz Varken Siz Yoktunuz !

Evey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    Evey isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    58
    Beğenme 
    108
    Beğenilme 
    86

isrodan arkadaslar yapmistir
    Cengo, Rachel, MasTR ve 1 kişi bunu beğendi.

Durum 
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    17
    Beğenme 
    162
    Beğenilme 
    212

Siz bu kadar acizsiniz iste size yakisani yapmaya devam edin.

MendoZa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    MendoZa isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    113
    Beğenme 
    353
    Beğenilme 
    322

Alıntı _Rustyhand_ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Selamun aleykum arkadaslar oncelikle herkese iyi forumlar ve oyunlar dilerim.Bildiginiz uzere Rustyhand ve LastDay karakterlerimiz soyulup calan kisinin item iadesini kabul etmesiyle geri alinmistir.Bunun uzerine ben 2 bilgisayarimi formatlayip oyunu tekrar yukledim bu esnada PrivateLaz alicana kendi pc cinden pw ve mail pw degismesini soyledim bizim charlarimizin soyulmasinin ertesi sabahi PrivateLaz soyuldu sifresi bitek kendinde vardi ben korkumdan chari oyundan cikartmiyordum lakin internetim kisa sureligine kesintiye ugradi ve o 5 dk lik sure zafinda Rustyhand karakterim soyuldu yonetim itemlerimin yere atildigini ve kayboldugunu soyluyor bunu yapan birisi neden honoru silmez? Karsiliginda eline ne gecicek benim kafamda bu sorular olustu yonetime 2 gundur mesaj atmama ragmen char hakkinda en ufak bilgi verilmedi sorunun ne oldugu dile getirilmedi ben 4 seneye yakin oynuyorum emeklerimin cöpe gitmesi koydu ama bu denli iyi bir yönetim grubunun playerlerine verdigi onem ve degerin bu kadar sasirtici oldugunu tahmin etmemistim.Yasanilan olaylardan ders cikartin ve cok dikkatli olun siz degerli playerler. Ben oyunu birakiyorum 4 sene disimle tirnagimla yaptigimi bir kisi 5 dk da yok edebiliyorsa oynamaninda bir manasi yok benim icin.4 senelik süre zafinda iyi kotu rekabet ettigim kalbini kirdigim üzdügüm insanlar olduysa onlardan özür dilerim benden yana hakkim varsa helal olsun umarim sizde helal edebilirsiniz.Oyunda sevip saydigim abilerim hakan abi ümit abi metin abi aytekin abi sizlere karsida bi kusurum olduysa affola bsilkroadda cok iyi dostluklar kurdum ve simdi aranizdan üzülerek ayriliyorum RedLine guildi benim 2.evimdi daimada oyle kalicak. Hoscakalin
    Enes abi. Emeklerinin boşa gitmesi gerçekten çok üzücü. Ve serverde item iadesi- item kitleme falan da olmadığı için hiç umut kalmıyor. Yönetimin bu olaylara el atması gerek. Abi yolun açık olsun Allah'a emanet ol. Bugun senin başına gelmiş yarın kimin başına gelir belli değil. Hakkını helal et. Görüşmek üzere
    Nychooss-M4rJiNaL-BloodSeakers-lol_ALEX_lol-OxSİ

MendoZa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    MendoZa isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    113
    Beğenme 
    353
    Beğenilme 
    322

Alıntı Evey Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    isrodan arkadaslar yapmistir
    Adamın 4 senelik emeği yanmış Sen hala smile atarak dalga geçiyorsun. Senın başına gelmeyeceği nerden belli? Sen ve senn attığın yorumu beğenenler aciz. Bu son yorumum başka birşey yazmayacağım.
    Nychooss-M4rJiNaL-BloodSeakers-lol_ALEX_lol-OxSİ

Evey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    Evey isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    58
    Beğenme 
    108
    Beğenilme 
    86

biz niye aciz olalim aglayan sizlayan sensin ama isrodan arkadaslarina soyle gelsin yardim ederler hehehehhehehehehe
    Cengo ve Rachel bunu beğendi.

FKC
    FKC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    FKC isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    bSRO & aSRO
    Konular 
    159
    Beğenme 
    262
    Beğenilme 
    783

Ikinizde Allaha emanetsiniz dostlar yolunuz acik olsun

Durum 
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    17
    Beğenme 
    162
    Beğenilme 
    212

Seni kayle almiycam ufaklik hadi isine bak yorum yapma konuya.

MyRuless - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    MyRuless isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    72
    Beğenme 
    1179
    Beğenilme 
    738

Alıntı Evey Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    biz niye aciz olalim aglayan sizlayan sensin ama isrodan arkadaslarina soyle gelsin yardim ederler hehehehhehehehehe
    Salakligin anlamı yok defolun!

RedLine
    Hanifi Mete
    _AsKaN_
    Biz Varken Siz Yoktunuz !

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Giriş