Beğeni Ağacı9Beğeniler

Konu:HASIZLIĞA UĞRADIĞINI DÜŞÜNEN HERKES OKUSUN

DonnaR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    DonnaR isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    383
    Beğenme 
    1076
    Beğenilme 
    2699

Standart HASIZLIĞA UĞRADIĞINI DÜŞÜNEN HERKES OKUSUN

arakadaşlar realde yada internet ortamında haksızlığa uğradığını düşünen bütün arkadaşlar sonuna kadar okumalı bu konuyu başımdan geçen 2 olayı anlatıcam sizde kendinize pay çıkarın .

Bakın charım soyuldu falan diye ortalıgı ayaga kaldırıyoruz gm verırse ıtemlerı sıkıntı yok vermezse konu kaybolup gıdıyor selman arkadasımıza oldugu gıbı neden peşie düşmüyoruz bu sadec oyun için geçerli değil gercek hayattada haksızlıga ugradıgınızı dusunuyorsanız dogru mercilere şikayet edin mutlaka size dönüş yapılıyor.

Mesela :1. Olarak Ben bır yakınımı hastaneye götürdüm acile yatırdk normalde acil de ücret alınmamalı fakat bizden ücret taleb edildi ve itiraz ettim fakat bana istemiyorsan hastanı al gıt dendı bızde o an mecburduk verdık ödemesını fakat ertesı gun saglık bakanlgına sıkayet ettım 2 3 kez şikayetimi yeniledim 1 ay sonra geri dönüş oldu ve hastane aldıgı ucretı ıade ettı ve saglık bakanlıgı tarafından 1. ikazını aldı

2. Olarakta bir eczane ilaç firması ile anlaşmalı olarak tedavi için gerekli ilacı tek kendi bunyesınde satmakta ve faiş bir fiyata satmakta idi bende fiyatın 15 gun içinde 200 tl zamlanmasınına anlam veremedım ve sgk ya eczacılar odasına son olarakta saglık bakanlıgına sıkayet ettım bu sıkayetler sonucunda firmanın o ilacı satısı yasaklandı ve eczane sahıbı faiş fiyatla ilaç satısı için ifade verdi eczacılar odasına bu olay adım adım bana bıldırıldı demek istediğim lütfen şikayet edin ve takip edin emekleriniz boşa gitmesin.

SAVCILIĞA SUÇ DUYURUSUNDA BULUNMAK EN FAZLA 2 GÜNÜNÜZÜ ALIR BOŞUNA EMEKLERİNİZİ BOŞA ÇIKARMAYIN
    Wonderweiss, coder and Orkason like this.
    Trip_Kolik & DonnaR_

M4rJiNaL

BuYuGe_SYGl

RedLine & OttomanHeRoS

"Lâ fetâ illâ Ali, lâ seyfe illâ Zülfikâr"--لا فتى الا على لا سيف الا ذوالفقار

BLBakalmNely - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    BLBakalmNely isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    175
    Beğenme 
    154
    Beğenilme 
    276

Bu konuda haklısın mesela bende çalıştğm yerde sigortam yatırılmadığını öğrendim iş yerinden yatırılmayan pirimlerimi istedim vermediği taktirde sgk başvuracağım hakkınızı arayın birader
    İnsan hakta hak insanda,
    Ariyorsan bak insanda,
    Hiç eksiklik yok insanda,
    Madem ki ben bir insanim

Durum 
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    383
    Beğenme 
    1076
    Beğenilme 
    2699

Alıntı BLBakalmNely Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu konuda haklısın mesela bende çalıştğm yerde sigortam yatırılmadığını öğrendim iş yerinden yatırılmayan pirimlerimi istedim vermediği taktirde sgk başvuracağım hakkınızı arayın birader
    iş yeine giriş tarihini ispatlaya bilirsen ve suan beraber çalıştgın 2 arkadaşın şahit olursa işçi mahkemesinde %100 kazanırsın ve aldıgın maaş neyse onun üzerinden ssigortanı yatıttırırsın
    Trip_Kolik & DonnaR_

M4rJiNaL

BuYuGe_SYGl

RedLine & OttomanHeRoS

BLBakalmNely - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    BLBakalmNely isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    175
    Beğenme 
    154
    Beğenilme 
    276

Alıntı DonnaR Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    iş yeine giriş tarihini ispatlaya bilirsen ve suan beraber çalıştgın 2 arkadaşın şahit olursa işçi mahkemesinde %100 kazanırsın ve aldıgın maaş neyse onun üzerinden ssigortanı yatıttırırsın
    Bro iş yerinde çekilmiş müdürle arkadaşlarla felan toplu resimim felan var işe yarar heralde
    İnsan hakta hak insanda,
    Ariyorsan bak insanda,
    Hiç eksiklik yok insanda,
    Madem ki ben bir insanim

Durum 
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    383
    Beğenme 
    1076
    Beğenilme 
    2699

Alıntı BLBakalmNely Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bro iş yerinde çekilmiş müdürle arkadaşlarla felan toplu resimim felan var işe yarar heralde
    işe giriş tarihi ve orada ne maaş aldıgını kanıtlama için en az 2 şait veya evrak veya kamera kaydı şart mahkeme ye gitmeyi düşünüyorsan ama mahkemelik uzamasın istiyrsan is yerini sgk ya şikayet et sigortasız çalıştırıyorlr diye gelen müğfettişlere şu yıldan berş çalısıyorum sigortam yatmıyor dersen eger bır ıkı kısıye soruyorlar dogrumu dıye onaylarlarsa sigortanı o tarihten kayıt edıyorlar işyerinede yuklu bır mıktarda ceza kesıyorlar babamda yasadık aynını kesin çözüm
    Trip_Kolik & DonnaR_

M4rJiNaL

BuYuGe_SYGl

RedLine & OttomanHeRoS

isak81 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    isak81 isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    26
    Beğenme 
    505
    Beğenilme 
    155

Bende telefon çaldırdım yakın tanıdığım birine telefonun faturası ve imei numarasıyla savcılığa gittim direk 2 ay sonra mahkeme kağıdı elime ulaştı mahkemede 5 ayda sonuçlandı. Sonuç olarak farklı yollardan da olsa zararımı karşılattırdım. Bahadıra katılıyorum kesinlikle hakkımızı aramalıyız. Bizim hakkımız olan 1 kuruş bile çakalların ölücülerin cebine girmemeli.

Durum 
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    383
    Beğenme 
    1076
    Beğenilme 
    2699

Alıntı isak81 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bende telefon çaldırdım yakın tanıdığım birine telefonun faturası ve imei numarasıyla savcılığa gittim direk 2 ay sonra mahkeme kağıdı elime ulaştı mahkemede 5 ayda sonuçlandı. Sonuç olarak farklı yollardan da olsa zararımı karşılattırdım. Bahadıra katılıyorum kesinlikle hakkımızı aramalıyız. Bizim hakkımız olan 1 kuruş bile çakalların ölücülerin cebine girmemeli.
    sana bir olay anlatayım reis adam zabıta ve laptopunu çaldırıyor adamın laptop undan tc de cok az varmıs monster mı ne en pahalı olanlardan adam kovalıyor kvalıyor bulamıyor heryere sıkayet ıhbar falan bırgun benım arkadasımın pc onarım merkezıne geldı pc alım satımı yapıyor bu adams ahıbınden acıl ucuz dusurup satıyor neyse bızım pc cı atladı bu marka var kaca okuturuz dıye adam da hemen dedı getır 3 bın vereyım hemen markayı duyduya bızım pc cı yok falan dedı adam 4 bıne cıkardı fıyatı neyse pc geldı hacı abı adam cebınden bır kagıt cıkardı dedı bu pc benım 1 yı önce caldırmıstım polıste fırmada kaydı var gel polıse gıdelım ınanmıyorsan kamera kaydı var calanların tarıf ettı evet arkadasa pc satanlar o adamdan calanlar cıktı yanı adam 1 yıl kovaladı ama pesını bırakmadı her fırsatta sordu sorusturdu sok müge anl gibi sonunda pc sını buldu eger peşini bırakmazsan her daim kazanırsın
    Wonderweiss ve isak81 bunu beğendi.
    Trip_Kolik & DonnaR_

M4rJiNaL

BuYuGe_SYGl

RedLine & OttomanHeRoS

Wonderweiss - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    Wonderweiss isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    Silkroad Online
    Konular 
    156
    Beğenme 
    459
    Beğenilme 
    472

sana bir olay anlatayım reis adam zabıta ve laptopunu çaldırıyor adamın laptop undan tc de cok az varmıs monster mı ne en pahalı olanlardan adam kovalıyor kvalıyor bulamıyor heryere sıkayet ıhbar falan bırgun benım arkadasımın pc onarım merkezıne geldı pc alım satımı yapıyor bu adams ahıbınden acıl ucuz dusurup satıyor neyse bızım pc cı atladı bu marka var kaca okuturuz dıye adam da hemen dedı getır 3 bın vereyım hemen markayı duyduya bızım pc cı yok falan dedı adam 4 bıne cıkardı fıyatı neyse pc geldı hacı abı adam cebınden bır kagıt cıkardı dedı bu pc benım 1 yı önce caldırmıstım polıste fırmada kaydı var gel polıse gıdelım ınanmıyorsan kamera kaydı var calanların tarıf ettı evet arkadasa pc satanlar o adamdan calanlar cıktı yanı adam 1 yıl kovaladı ama pesını bırakmadı her fırsatta sordu sorusturdu sok müge anl gibi sonunda pc sını buldu eger peşini bırakmazsan her daim kazanırsın
    Süperdi, gerçekten zevkle okudum. Hatta yetinmedim yarıda kestim ve kahve hazırladım öyle okudum
    DonnaR, Olympius and MyRuless like this.

Durum 
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    383
    Beğenme 
    1076
    Beğenilme 
    2699

Alıntı Wonderweiss Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Süperdi, gerçekten zevkle okudum. Hatta yetinmedim yarıda kestim ve kahve hazırladım öyle okudum
    eyvallah
    Trip_Kolik & DonnaR_

M4rJiNaL

BuYuGe_SYGl

RedLine & OttomanHeRoS

lI_paTRon_Il - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    lI_paTRon_Il isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    Silkroad Online
    Konular 
    90
    Beğenme 
    671
    Beğenilme 
    422

arakadaşlar realde yada internet ortamında haksızlığa uğradığını düşünen bütün arkadaşlar sonuna kadar okumalı bu konuyu başımdan geçen 2 olayı anlatıcam sizde kendinize pay çıkarın .

Bakın charım soyuldu falan diye ortalıgı ayaga kaldırıyoruz gm verırse ıtemlerı sıkıntı yok vermezse konu kaybolup gıdıyor selman arkadasımıza oldugu gıbı neden peşie düşmüyoruz bu sadec oyun için geçerli değil gercek hayattada haksızlıga ugradıgınızı dusunuyorsanız dogru mercilere şikayet edin mutlaka size dönüş yapılıyor.

Mesela :1. Olarak Ben bır yakınımı hastaneye götürdüm acile yatırdk normalde acil de ücret alınmamalı fakat bizden ücret taleb edildi ve itiraz ettim fakat bana istemiyorsan hastanı al gıt dendı bızde o an mecburduk verdık ödemesını fakat ertesı gun saglık bakanlgına sıkayet ettım 2 3 kez şikayetimi yeniledim 1 ay sonra geri dönüş oldu ve hastane aldıgı ucretı ıade ettı ve saglık bakanlıgı tarafından 1. ikazını aldı

2. Olarakta bir eczane ilaç firması ile anlaşmalı olarak tedavi için gerekli ilacı tek kendi bunyesınde satmakta ve faiş bir fiyata satmakta idi bende fiyatın 15 gun içinde 200 tl zamlanmasınına anlam veremedım ve sgk ya eczacılar odasına son olarakta saglık bakanlıgına sıkayet ettım bu sıkayetler sonucunda firmanın o ilacı satısı yasaklandı ve eczane sahıbı faiş fiyatla ilaç satısı için ifade verdi eczacılar odasına bu olay adım adım bana bıldırıldı demek istediğim lütfen şikayet edin ve takip edin emekleriniz boşa gitmesin.

SAVCILIĞA SUÇ DUYURUSUNDA BULUNMAK EN FAZLA 2 GÜNÜNÜZÜ ALIR BOŞUNA EMEKLERİNİZİ BOŞA ÇIKARMAYIN
    Güzel yazin için teşekkür ederim kardeşim. Ben mahkeme kararı ile 2 defa takipsizlik aldım uğraştım ama sonuç ne yazikki çıkmıyor.

GT-I9190 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Server: bSilkroad

Guild: XIIICentury

Nick: lI_paTRon_Il

Thief Job Nick: XIII_Alemdar

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Giriş