Sayfa 4 Toplam 5 Sayfadan Birinci ... 2345 Sonuncu
Beğeni Ağacı30Beğeniler

Konu:Haro seth de KS

Leon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    Leon isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    129
    Beğenme 
    657
    Beğenilme 
    678

Ben o yorumları silmiyorum mercimek. sen kimsin ki
    Darth_VadeR_

RedLine ReaLFriendS

Olympius - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    Olympius isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    League Of Legends
    Konular 
    102
    Beğenme 
    614
    Beğenilme 
    680

Alıntı cevo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Edilen bi küfür warsa karşıdanda gelen bi küfür wardır ve bu konu hakkında masterınızla konuşuldu halledildi. Siz hangi krediden bahsediyorsunuz kafanıza göre plan yapmayın senin warsa charın koyarsın oraya gerisini bana bırak hallderiz.
    AlwaysEDE SamgoaL_ Cross2Death (LasDay) var gel

Redline-Dehset
    ​O ŞİMDİ KOMANDO UZMAN ÇAVUŞ

cevo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    cevo isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    Silkroad Online
    Konular 
    66
    Beğenme 
    795
    Beğenilme 
    635

Alıntı Olympius Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    AlwaysEDE SamgoaL_ Cross2Death (LasDay) var gel
    Siz Hepiniz Ben Tek.
    [SeZeR] bunu beğendi.

Merhaabaaaa Ben KRAL'ın

LND_Babi
    LangNedDeath

ULEMAA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    ULEMAA isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    aSro-bSro-cSro
    Konular 
    1099
    Beğenme 
    973
    Beğenilme 
    1963

sizde kesmeyin olsun bitsin bende keserken cok son vuruşa gelmişlerdi baktım olmuyor bende son vuruşa gitmeye basladım

HeiHachii - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    HeiHachii isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    115
    Beğenme 
    446
    Beğenilme 
    401

Alıntı Asgard Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Oyunun doğasında olan bir sisteme karşı çıkıyorsunuz . Bir yandan Cave tek bir guilde ait gibi sürekli aynı kişiler Unique leri kesiyor diyorsunuz , öteki yandan giden her kesin elde edebileceği bir Unique yi SAHTE RANK ile aynı tutuyorsunuz .

Emek verip kesiyoruz diyorsunuz . Çoğu zaman gözlemleme şansı buldum Haro ve Seth'i kesilirken.

2 Tarafta açılmış BOT partiler Attack yapıyor ve Unique kesiliyor. Çok nadir bazı Wizard'lar Bot da durmuyor , oda Seth de taş olmamak için . Burada ki Emek BOT a Unique kestirmek ise bunun oyunun doğasına / amacına aykırı olduğunu bilmelisiniz. Bir kişi gelip tek başına son vuruşu yaparak düşenleri toplayabiliyor ise bu o kişinin becerisi yada şansıdır , şahsi fikrim bu yönde ..

Son vuruşu vermek istemeyen birisi Partisi ile son vuruşa özel Skillerini kullansa , gelen kişilerden daha yüksek şansı olacaktır. Bunu da ekleyelim. Sistemi lehinize çevirmek sizin elinizde. Her seferinde sistemi eleştirmek yerine sisteme ayak uydurmayı tercih etseniz eminim daha çok zevk alacaksınız .
    Burada dikkat edilmesi gereken ayrı bi husus var , Biz hiç bi zaman haro sethe bizden başka kimse gelmesin demedik... Aksine ben isterimki tüm server haro sethe gelsin muhabbet sohbet ortamı olsun... Fakat bu sistemi hiç bi zaman bu serverde oturtamadık. Birisi ordan küfür etti birisi ordan son vuruşuna gitti. Bu olay hep böyle kan davası gibi aldı başını gidiyor... Bu son zamanlarda yaşadığımız oyundaki olayda 1 kişinin 5-6 wizard bot charıyla aynı anda mbot yardımıyla , son hpde salamander + zerk yakıp coinleri alıp gitmesidir. Bu konuda buna beceri diyorsanız bişey diyemeyeceğim Abdullah bey sizin düşüncenize saygı duyarım... Bu olayın önüne nasıl geçilecek soracak olursak? Şahsi fikrim şudur ; Haro-Seth uniqlerinin odalarında İnvisible(Görünmezlik) Modunu pasif duruma getirmek gerekli. Eğer bu mümkün olabilirse son vuruş için en azından bir tutam çözüm olmuş olur.
    _HACI_ bunu beğendi.

Apsuva - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    Apsuva isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    55
    Beğenme 
    1398
    Beğenilme 
    752

Edilen bi küfür warsa karşıdanda gelen bi küfür wardır ve bu konu hakkında masterınızla konuşuldu halledildi. Siz hangi krediden bahsediyorsunuz kafanıza göre plan yapmayın senin warsa charın koyarsın oraya gerisini bana bırak hallderiz.
    Siz Hepiniz Ben Tek.
    Şimdi sakin ol ve o elindeki klavyeyi yere bırak ramizz

Not: @Olympius Red label var Asgard var bunları yazmayı unutmuşsun
    ComradeS

Red___LabeL

Wonderweiss - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    Wonderweiss isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    Silkroad Online
    Konular 
    156
    Beğenme 
    459
    Beğenilme 
    472

Alıntı 1X1Y Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Konu altında ki yorumları pek okumadım çünkü açılan konuya sonuna kadar katılıyorum. Bizde zamanıyla o kadar haro seth girerken ki server da yeni olduğumuz zamanlar da o kadar emeğimizi gelip son vuruşu yapan ... Bugün ki Şehidimizin hatrına guildine hakaret etmeyeceğim, immo setleriyle fight silahlarıyla son vuruşu yapıp yüzleri kızarmadan konuşup gittiği günler oldu. Bizde oturduk bu düzenli düzene ayak uydurduk nasıl mı? Kesmeye çalıştık kestik son vuruşu yaptığımızı aldık yapamadığımızda baş. 1 2 hafta öncesine kadar kesiyorduk ondada milyarlarını oyuna döküp servera yeniden başlayan köpekler aynı şekilde immo 12 setleri ve fight silahlarıyla ks gelip atıp gittiği günler oldu. Bizim kimseye ne guild ne union olarak bulunduğum müddetçe gittiğimiz olmadı ancak 1 2 hafta öncesine kadar lnd guildinden bir iki kişinin bizim kestiğimiz sethte gelip ks atıp tam olarak ne yazdığını hatırlamıyorum ama orda kurduğu cümle ile coinleri alıp gitmesi. Bunun üzerine bir sonra ki akşam bizde 1 kereliğine sethde ks girip coinleri aldık çıktık. Ancak bu muhabbet bir şekilde devam ettirilmiş. Herneyse diyeceğim o ki konu sahibi arkadaşın şikayetinde sonuna kadar arkasındayım. Kalkıp adaletten, emekten bahseden bir yönetimin buna ayak uydurmaktan bahsetmesi ne kadar mantıklı? Adalet emek bunun neresinde? Yönetimin bu tutumunu kınıyorum.
    Oyunun zevki zaten orada değil mi? ''Rekabet, eğlencenin maliyetini artırır.'' Bir şeyleri kaybetme payın olduğunda zaten heyecan verici oluyor. Coinleri o kadar değerli buluyorsanız, oyun sizin için daha da sıkıcı bir hal alabilir. Mesela size şuan 1000 tane coin verseler sonra ne olacak? Ben olsam sıkılırım ve oyunda, değişiklik yapılması gerektiğini söylerim. Çünkü amacın kalmıyor.

Not; Kolay kazanılmış bir şeyin insan gözünde manevi değeride düşük oluyor.
    Konu Wonderweiss tarafından (29.Ocak.2016 Saat 04:35 ) değiştirilmiştir.

ULEMAA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    ULEMAA isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    aSro-bSro-cSro
    Konular 
    1099
    Beğenme 
    973
    Beğenilme 
    1963

Alıntı Wonderweiss Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Oyunun zevki zaten orada değil mi? ''Rekabet, eğlencenin maliyetini artırır.'' Bir şeyleri kaybetme payın olduğunda zaten heyecan verici oluyor. Coinleri o kadar değerli buluyorsanız, oyun sizin için daha da sıkıcı bir hal alabilir. Mesela size şuan 1000 tane coin verseler sonra ne olacak? Ben olsam sıkılırım ve oyunda, değişiklik yapılması gerektiğini söylerim. Çünkü amacın kalmıyor.

amaçsız niyet demek oruc tutuyorum ama su içmeden yapamam demek gibi birşey

coder - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    coder isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    Silkroad Online
    Konular 
    7
    Beğenme 
    36
    Beğenilme 
    45

Alıntı _HACI_ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu Revenge44 veya Revenge55 vs vs çarlarının sahibi her haro seth de emek harcayanlarının emeğini boşa çıakrıyor. Adam bot çarı yapmış getirmiş sadece son vuruş için. Asgarda bunu iletiryorum hiçbirşey yapmıyor. Burda emek hırsızlığı var açık ve net. Haroya veya sethe son vuruş için gelenlere ceza verilmeli. Burası isro değil.
    Merhabalar. Bu durumun ben yaklaşık 2 yıl önce oyunculara veridği sıkıntıyı farketmiştim. Fakat önerinize katılmak çok zor çünkü bu oyunun yapısı ve siz yöneticilerden buna ceza istiyorsunuz aynı şekilde bi başkası '' ben şu saatten beri AP kasıyorum ama onlarda benimle giriyor AP kasmayıp girene ceza verilsin '' diyebilir dimi ?
    Öncelikle yöneticilere ceza verin baskısı uygulamanız onların size ters cevaplar vermesine ve başka bir önemli uyarınız da belkide önemsememelerine sebep olabilir size tavsiyem bu duruma çözüm üretilmesini talep etmeniz yada sizin gibi düşünen insanlarla birlikte toplu hareket etmeniz.

Yazımın başına dönecek olursak 2 yıl önce bu durumun oyunculara verdiği sıkıntıdan bahsetmiştim ve bu durum için şöyle bir çözüm bulmuştum.
    Haro ve Seth'i normal uniqueler gibi öldüren ve onun partisi alabilmeli.
    Arşivime bakacağım prosedürlerini o zaman kayıt ettim diye hatırlıyorum aksi halde tekraradan bi el atmaya çalışırım

_HACI_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    _HACI_ isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    bSRO & aSRO
    Konular 
    193
    Beğenme 
    616
    Beğenilme 
    456

Alıntı Wonderweiss Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Şimdi onur asıl mesele ne biliyor musun kardeşim. Oraya emek edip gelen ve oyudnan soğuyan yeni başalyan oyuncalar... Sıkıntı burda işte. + olarak Fatih in yorumuna çok katılıyorum. Bence de en azından içerdice görünmezlik yasaklanmalı. Böyle olursa bir nevi mutlu olunur

Sayfa 4 Toplam 5 Sayfadan Birinci ... 2345 Sonuncu

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Giriş