Beğeni Ağacı19Beğeniler

Konu:Zebellah_

1X1Y - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    1X1Y isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    303
    Beğenme 
    2446
    Beğenilme 
    3036

Sağ olun beyler eksik olmayın
    Basayev bunu beğendi.
    ReaLaMity
    1X1Y

FightBoW - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    FightBoW isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    Silkroad Online
    Konular 
    55
    Beğenme 
    114
    Beğenilme 
    62

Şu milletin itemlerini çalanlara yazıklar olsun. Yani nasıl vicdanınız el veriyor , İçinizde hiç mi Allah korkusu yok anlamıyorum. Arkadaşın belki de gece gündüz uğraşıp verdiği emeği nasıl çalabiliyorsun Ahlaksız köpek. İnş yapan bulunur bro .
    Wonderweiss bunu beğendi.
    BUGÜN HİÇ ELHAMDULİLLAH DEDİN Mİ ?

Wonderweiss - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    Wonderweiss isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    Silkroad Online
    Konular 
    156
    Beğenme 
    459
    Beğenilme 
    472

Alıntı FightBoW Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Şu milletin itemlerini çalanlara yazıklar olsun. Yani nasıl vicdanınız el veriyor , İçinizde hiç mi Allah korkusu yok anlamıyorum. Arkadaşın belki de gece gündüz uğraşıp verdiği emeği nasıl çalabiliyorsun Ahlaksız köpek. İnş yapan bulunur bro .
    Birde itemler yanlarına kâr kalacakmış gibi böyle class numaralar yapıyorlar.

Basayev - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    Basayev isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    100
    Beğenme 
    144
    Beğenilme 
    194

Selamun Aleykum Arkadaşlar Çoğu kişinin bildiği üzere Zebellah_ nickli karakterin sahibiyim.Herşeyden önce konu açarak bir şekilde destek olmaya çalışan @1X1Y kardeşime ve iyi niyet temennilerinde bulunan bütün herkese teşekkür ediyorum.Ben Oyuna 2015 Ramazan Ayında başladım iyi,kötü tecrübeler edindim.Sağlam rakiplerle karşılaştım ve hepsinden güzeli birbirinden kral on numara kardeşlerim oldu hepsinden ALLAH Teala razı olsun inşaALLAH.Ben uzun süredir silkroad online'ı bırakmıştım,Alman bir şirkette çalışıyordum ve görev icabı Diyarbakır SUR ilçesine gitmiştim.Terör olaylarının yeni yeni başladığı seçim zamanlarında gece çatışmaların ortasında kalmıştık ve oradaki sıkıntılardan dolayı işlerimize son verildi ben ve birçok dostum işsiz kaldık.Orada ve daha öncesinde yaşadığımız zor günleri unutabilmek için kendime biraz vakit ayırmak istedim ve sevdiğim birkaç kişininde önerisi ile Bsilkroad'a başladım boş vaktimde dışarıda olup her türlü fitneyle karşılaşacağıma evimde oyun oynayıp kendi halimde takılmak cazip geldi.Fakat oyununda dışarıdan kalır pek bir yanı kalmadı artık.Biz eğlencesindeydik bu oyunun,dostumuz,rakibimiz belliydi.Çarıma emek harcadım ki Elhamdulillah içimde ukte yok kimsenin kuruşuna göz dikmeden,kendi irademle yaptığım çar ve yapabildiğim desem daha doğru.Ben şu anda çarın itemlerindende vazgeçiyorum kimsenin endişe etmesine gerekte kalmadı hesap soranların hayrlısı ALLAH'tır benim gönlüm rahat.Biraz küskün ayrılıyorum sanki oyundan Emeklerimin bu kadar değersiz olabileceğini tahmin bile etmemiştim açıkcası.Vel hasıl kelam Oyunda olduğum müddetçe üzdüğüm,kırdığım,rekabette haddimi aştığım kişilerdende özür dilerim hakkım herkese helaldir,çarımı ve diğer insanların çarlarını soyup zeval verenler hariç.Herkese herşey için teşekkür ediyorum kendinize çok çok iyi bakın birbirinize olan saygınızı yitirmeyin ve hepsinden önemlisi o güzel kişiliklerinizden ödün vermeyin herşey gönlünüzce olsun kardeşlerim fazlada aldanıp ahiretinizi unutmayın Elveda Bsilkroad oyuncu dostlarım ve yönetim üyeleri
    Wonderweiss ve 1X1Y bunu beğendi.

Calista - MrsCasK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    Calista - MrsCasK isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    63
    Beğenme 
    1141
    Beğenilme 
    673

Alıntı Basayev Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Selamun Aleykum Arkadaşlar Çoğu kişinin bildiği üzere Zebellah_ nickli karakterin sahibiyim.Herşeyden önce konu açarak bir şekilde destek olmaya çalışan @1X1Y kardeşime ve iyi niyet temennilerinde bulunan bütün herkese teşekkür ediyorum.Ben Oyuna 2015 Ramazan Ayında başladım iyi,kötü tecrübeler edindim.Sağlam rakiplerle karşılaştım ve hepsinden güzeli birbirinden kral on numara kardeşlerim oldu hepsinden ALLAH Teala razı olsun inşaALLAH.Ben uzun süredir silkroad online'ı bırakmıştım,Alman bir şirkette çalışıyordum ve görev icabı Diyarbakır SUR ilçesine gitmiştim.Terör olaylarının yeni yeni başladığı seçim zamanlarında gece çatışmaların ortasında kalmıştık ve oradaki sıkıntılardan dolayı işlerimize son verildi ben ve birçok dostum işsiz kaldık.Orada ve daha öncesinde yaşadığımız zor günleri unutabilmek için kendime biraz vakit ayırmak istedim ve sevdiğim birkaç kişininde önerisi ile Bsilkroad'a başladım boş vaktimde dışarıda olup her türlü fitneyle karşılaşacağıma evimde oyun oynayıp kendi halimde takılmak cazip geldi.Fakat oyununda dışarıdan kalır pek bir yanı kalmadı artık.Biz eğlencesindeydik bu oyunun,dostumuz,rakibimiz belliydi.Çarıma emek harcadım ki Elhamdulillah içimde ukte yok kimsenin kuruşuna göz dikmeden,kendi irademle yaptığım çar ve yapabildiğim desem daha doğru.Ben şu anda çarın itemlerindende vazgeçiyorum kimsenin endişe etmesine gerekte kalmadı hesap soranların hayrlısı ALLAH'tır benim gönlüm rahat.Biraz küskün ayrılıyorum sanki oyundan Emeklerimin bu kadar değersiz olabileceğini tahmin bile etmemiştim açıkcası.Vel hasıl kelam Oyunda olduğum müddetçe üzdüğüm,kırdığım,rekabette haddimi aştığım kişilerdende özür dilerim hakkım herkese helaldir,çarımı ve diğer insanların çarlarını soyup zeval verenler hariç.Herkese herşey için teşekkür ediyorum kendinize çok çok iyi bakın birbirinize olan saygınızı yitirmeyin ve hepsinden önemlisi o güzel kişiliklerinizden ödün vermeyin herşey gönlünüzce olsun kardeşlerim fazlada aldanıp ahiretinizi unutmayın Elveda Bsilkroad oyuncu dostlarım ve yönetim üyeleri
    Karaketi oturmuş delikanlı bı adamsın kardeşim her zaman kapımız açık ALLAH a emanetsın. Elimizde video, ses kaydı olmasına rağmen itemleri gerı alamamamız üzücü. Yönetimi adalete davet edıyoruz. Emeğe saygı !
    Basayev bunu beğendi.
    ReaLaMity_

NewAdventure

Calista

Basayev - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    Basayev isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    100
    Beğenme 
    144
    Beğenilme 
    194

Smile

Alıntı MrsCasK Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Karaketi oturmuş delikanlı bı adamsın kardeşim her zaman kapımız açık ALLAH a emanetsın. Elimizde video, ses kaydı olmasına rağmen itemleri gerı alamamamız üzücü. Yönetimi adalete davet edıyoruz. Emeğe saygı !
    Yönetimde elinden geleni yaptı onlarada ayrıca teşekkür ediyorum çok iyi hizmet verdikleri için.Kardeşim bu olay olduysa vardır benim için bir hayr.Benim dalgınlığımdan dolayı yaptığım bir hata idi,İtemlerim banlandı anında bu bile beni mutmain eyledi.Ben biliyorum ki emeklerime zeval gelmeyecek ve hamd ile tesbih ettiğim RAB benim hakkımın hesabını elbette soracak

Ankebut 64:Ve bu dünya hayatı, oyun ve eğlenceden başka bir şey değildir. Muhakkak ki ahiret yurdu, elbette o gerçek hayattır. Keşke bilselerdi.

Calista - MrsCasK bunu beğendi.

slimfit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    slimfit isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    61
    Beğenme 
    27
    Beğenilme 
    33

boş konu fake karakteri dava ederek hiç bir yere varamazsınız, oyun kurallarında fake char acmak yasak değil, ve size satın almak için bi ücret falan da beyan etmemiş sanırım kandırılmışsınız. Bu kullanıcı problemidir bilişim sizin boş bulunmalarınızın peşinden koşmaz, koşmuyor. Arkadaşımın da başına gelmişti oradan biliyorum. Ha satın alacam dedi ve ücret falan konuşulduysa, arada face-twitter vs varsa. 10-11 ay sonra dava sonuçlanabiliyor... Zebellah bi kez beni fakelikle suçlamıştı sonra fake zebellahı açan kişi banlanınca aklanmıştım. Bu arkadaşın başına böyle şeyler hep geliyor, alışmış olması gerekirdi
    Cengo bunu beğendi.

Ronesans - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    Ronesans isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    135
    Beğenme 
    685
    Beğenilme 
    423

İtem Kilitleme Şart Kimse Ne İtem İster Ne Verir WTB KİLİT @Asgard Parası Neyse Verelim Silk Çekeriz Yine Kilit Geldi Diye Çekmeyeceğimizi Sanmayın...
    ST_EDE_MAT

Ahmet / Ömer

SnelSchoner - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    SnelSchoner isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    105
    Beğenme 
    74
    Beğenilme 
    86

Alıntı Ronesans Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    İtem Kilitleme Şart Kimse Ne İtem İster Ne Verir WTB KİLİT @Asgard Parası Neyse Verelim Silk Çekeriz Yine Kilit Geldi Diye Çekmeyeceğimizi Sanmayın...
    Çok haklısın kardeeşim @Asgard @Odin Servere item kilitleme gelmeli artık silk ile alınsın gerekirse

Ronesans - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    Ronesans isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    135
    Beğenme 
    685
    Beğenilme 
    423

Alıntı minnor54500 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Çok haklısın kardeeşim @Asgard @Odin Servere item kilitleme gelmeli artık silk ile alınsın gerekirse
    para kazanamazlar gelirse ki char soyulmaz yeniden char yapan olmaz
    slimfit ve FmY__ bunu beğendi.
    ST_EDE_MAT

Ahmet / Ömer

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Giriş