Beğeni Ağacı5Beğeniler
  • 1 Post By soner5841
  • 4 Post By Asgard

Konu:DALGAMI GECİYONUZ

soner5841 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    soner5841 isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    42
    Beğenme 
    312
    Beğenilme 
    163

Question DALGAMI GECİYONUZ

PEMBE OLANA ZERK ACIP DALIYORUZ.SONRA BİZE GLO İLE İT KÖPEK CEKİYOR BİZDE ADAM GİBİ UYARIYORUZ SONRA TEKRAR DEVAM EDİYOR BİZDE SÖVMEYE BASLAYNCA CHAT BAN YİYORUM. BU NASIL BİR İŞ O ZAMAN BİZ DİREK BİR ADAM İT KÖPEK YAZALIM SONRA ADAMI KIZDIRALIM BAN ATTIRALIM ÖYLE Mİ OLUYOR BU İŞLER.BÖYLE ADALET Mİ OLUR.OLAYI BASLATAN NASIL ALIYORDA CHAT BAN YEMİYOR.

BİDE BENİM KÜFÜR ETTİGİM CARLAR BOT CARI DEİL KENDİ ORİJİNAL CARIM SİZİN BOT CARINDAN KASTINIZ NE ÜSTÜNDE İTEM OLMAMASI MI ? AYNI ZAMANDA DAHA CAR CHAT BAN YEMEDEN NASIL OLUYORDA DİREK CARA BAN GELİYOR ONU ANLAMIYORUM.

BURDAN SUNU ÖGRENDİM DEMEKKİ KİM OLURSA OLSN İT KÖPEK ESSEK GİBİ HAKARETLER KULLANIRSAK BİZE HERHANGİ BİR CEZA UYGULANMICAK.

GM VEYA YÖNETİMİNE ESSEK İT KÖPEK MİSALİ DEDİGİMİZDE ACABA CARIMIZA NE YAPILACAK COK MERAK EDİYORUM.(HERHANGİ BİR HAKARET ETMİYORUM OLAYI ANLATIYORUM SADECE KİMSE YANLIS ANLAMASIN)

DEMEKKİ BU DÜNYADA ADALET YOK O ZAMAN CEKERİM EMANETİ ..... ADALETİ

GEREKEN CEVABIN VERİLMESİNİ İSTİYORUM

ÖNCELİKLE BSİLKROAD YÖNETİCİLERİNE VE BSİLKROAD PLAYERLERİNE İYİ OYUNLAR DİLİYORUM.
    cevo bunu beğendi.

Asgard - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    Asgard isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Konular 
    1244
    Beğenme 
    518
    Beğenilme 
    10488

Siz Chat ban aldıkça yeni karakterler den " Ailevi değerlere " hakaret etmeye devam ettiniz. Açtığınız 1 lvl karakterler bizim için için küfür amaçlı açıldığının kanıtıdır.

Aynı ID de başka karakterlerinizin bulunması sizin dikkatsizliğiniz. Kapatılan karakterler açılmayacak . Asıl karakteriniz olan UniquesSs 'in cezası ise 7 gündür. İtiraz yada hakaretlere devam etmeniz durumunda cezanız artacaktır.

Geçmişte aynı tutumdan süresiz uzaklaştırılan kişiler oldu , size özel bir ceza değildir.

Birilerinin size hakaret etmesi , sizin bu derece ağır şekilde küfür etmenize asla sebep olamaz !

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Giriş