Sayfa 2 Toplam 5 Sayfadan Birinci 1234 ... Sonuncu
Beğeni Ağacı23Beğeniler

Konu:Türkiyeden sert mesaj(Güncel haber)

__MarjuanA__ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    __MarjuanA__ isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    45
    Beğenme 
    78
    Beğenilme 
    58

Alıntı DonnaR Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bizim siyasetçilerimiz işi bilmiyor bak diyorki ypg ye orayı aldırtmayacagız azez DÜŞMEYECEK yarın azez düşünce ne dıyecek savaşa mı gırecek anlamıyorum ya bukadar kesın tepkı nıye yapamayacagımız şeylerı söylemeye baya alıştık rusya azez düşmeden bırakmaz orayı bakta gör
    Rusya surıyede oldugu surece hiç bir devlet mudehale de bulunamaz. yane yemez. ama Türkiyeyi Ruslara yem olarak atarlarsa bilmem ucak mevzuundaki gibi.
    Bakın ben arastırdım. yazın gooogle amcaya melhame i kubra diyor. amik savası Ruslarla turkler savasacak diyor. Ortalık karısık sonumuz hayr olsun.
    Dip not: Biz savasa girersek suriyeliler gibi toprak terk etmeyız.Ya savasır gaza edriz yada vatan için sehit.
    Acıma yetime,döner koyar gotune

Durum 
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    45
    Beğenme 
    78
    Beğenilme 
    58

bizim siyasetçilerimiz işi bilmiyor bak diyorki ypg ye orayı aldırtmayacagız azez DÜŞMEYECEK yarın azez düşünce ne dıyecek savaşa mı gırecek anlamıyorum ya bukadar kesın tepkı nıye yapamayacagımız şeylerı söylemeye baya alıştık rusya azez düşmeden bırakmaz orayı bakta gör
    Kardeşim yane dış politika= berbat

DonnaR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    DonnaR isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    383
    Beğenme 
    1076
    Beğenilme 
    2699

Alıntı __MarjuanA__ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Rusya surıyede oldugu surece hiç bir devlet mudehale de bulunamaz. yane yemez. ama Türkiyeyi Ruslara yem olarak atarlarsa bilmem ucak mevzuundaki gibi.
    Bakın ben arastırdım. yazın gooogle amcaya melhame i kubra diyor. amik savası Ruslarla turkler savasacak diyor. Ortalık karısık sonumuz hayr olsun.
    Dip not: Biz savasa girersek suriyeliler gibi toprak terk etmeyız.Ya savasır gaza edriz yada vatan için sehit.
    bende şöyle düşünüyorum türkiye savaşa girerse kimle savaştığını bile anlamadan savaşta mağlup bir sonuç alıp çıkar zira..

doğuda kürdistan diye bagıranlar karadeniz ve guneydoguda ruslar ve muhtemelen demokrasi getirmek için savasa katılacak olan AB ülkeleride istanbulda olacaklardır ve savaş alanında olmasada lozanda oldugu gibi masa başında yenile bilir tamamen felaket senaryosu
    Trip_Kolik & DonnaR_

M4rJiNaL

BuYuGe_SYGl

RedLine & OttomanHeRoS

"Lâ fetâ illâ Ali, lâ seyfe illâ Zülfikâr"--لا فتى الا على لا سيف الا ذوالفقار

Durum 
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    45
    Beğenme 
    78
    Beğenilme 
    58

bende şöyle düşünüyorum türkiye savaşa girerse kimle savaştığını bile anlamadan savaşta mağlup bir sonuç alıp çıkar zira..

doğuda kürdistan diye bagıranlar karadeniz ve guneydoguda ruslar ve muhtemelen demokrasi getirmek için savasa katılacak olan AB ülkeleride istanbulda olacaklardır ve savaş alanında olmasada lozanda oldugu gibi masa başında yenile bilir tamamen felaket senaryosu
    Karışık bır savas olcak ve encok zararı bizler ve islam dunyası alcak. ama kazan kim solur bilemem. Türkiye sabırlı olmalı, Rusya ve ABD pkk ve pyd uzerınden zaten bize gizli savas actılar. Esed gucleniyor kın olacaktır. ve tabiki bizim hiç savas yapmadıgımız fakat en sinsi düşmanımız iran.ve tabı kı batı:d
    Kim var dost= 0

Wonderweiss - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    Wonderweiss isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    Silkroad Online
    Konular 
    156
    Beğenme 
    459
    Beğenilme 
    472

Karışık bır savas olcak ve encok zararı bizler ve islam dunyası alcak. ama kazan kim solur bilemem. Türkiye sabırlı olmalı, Rusya ve ABD pkk ve pyd uzerınden zaten bize gizli savas actılar. Esed gucleniyor kın olacaktır. ve tabiki bizim hiç savas yapmadıgımız fakat en sinsi düşmanımız iran.ve tabı kı batı:d
    Kim var dost= 0
    Şu sıralar o kadar uzağım ki, tek bildiğim örgüt; Işid ve PKK. bu politikacılardan da nefret etmeye başladım. Dünya'yı cehenneme çevirmekten başka bir işe yaramazlar. En iyisi siyasetten uzak durmak.

Times gazetesinden Suriye analizi: '3. Dünya Savaşı yavaş yavaş, farklı güçlerin müttefiklerini korumak için krize dahil olmalarıyla başlayabilir.

Guardian'a göre "YPG'nin ilerleyişine devam etmesi halinde, Türkiye'nin topçu ateşini daha da kötüsü izleyecek. Şimdi tüm taraflar, savaşın belirleyici bir aşamaya - muhtemelen birçok girdisi olan krizde bir yanlış hesaba doğru gittiğini seziyor." -BBC Türkçe

Durum 
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    45
    Beğenme 
    78
    Beğenilme 
    58

Alıntı Wonderweiss Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Şu sıralar o kadar uzağım ki, tek bildiğim örgüt; Işid ve PKK. bu politikacılardan da nefret etmeye başladım. Dünya'yı cehenneme çevirmekten başka bir işe yaramazlar. En iyisi siyasetten uzak durmak.

Times gazetesinden Suriye analizi: '3. Dünya Savaşı yavaş yavaş, farklı güçlerin müttefiklerini korumak için krize dahil olmalarıyla başlayabilir.

Guardian'a göre "YPG'nin ilerleyişine devam etmesi halinde, Türkiye'nin topçu ateşini daha da kötüsü izleyecek. Şimdi tüm taraflar, savaşın belirleyici bir aşamaya - muhtemelen birçok girdisi olan krizde bir yanlış hesaba doğru gittiğini seziyor." -BBC Türkçe
    Kardeşim emın ol orda kimse işdle savasmıyor işid zaten kendilerinin cıkarttıgı bir örgut.
    Orada yasananlar aynen ırak ta yasandıgı gibi ne demokrası getirmek nede ozgurluk.
    amaç: petrolll ve tabıkı stratejik yerlere sahıp olma. yani savasta senın benım yada garıban ınsanların olmesı onemlı degil. onemlı olan cıkarlar. katılıyorum siyasetten uzak duurp keyfine bakcan yalnız reel olaylardan hele hele de bizi ve ulkemızı ılgılendıren olaylardan kendımız bir turlu soyutlayamıyorum.

DonnaR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    DonnaR isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    383
    Beğenme 
    1076
    Beğenilme 
    2699

Kim var dost= 0

Avrupanın en korktugu sey ne mülteci bunlardanda türkiyede milyonlarca var ben olsam aziz duserse tüm kapıları acar mülteci akışını kontrol etmem barındırmam der kenara cekilirim bakalım ozaman ne diyecekler ispanya Almanya 200 yada 300 bin mülteci geldi diye ayaga kalkan halkını milyonlarca mülteci gelince. Bakalım nasıl zapdedecek
    Wonderweiss ve __MarjuanA__ bunu beğendi.
    Trip_Kolik & DonnaR_

M4rJiNaL

BuYuGe_SYGl

RedLine & OttomanHeRoS

"Lâ fetâ illâ Ali, lâ seyfe illâ Zülfikâr"--لا فتى الا على لا سيف الا ذوالفقار

Durum 
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    45
    Beğenme 
    78
    Beğenilme 
    58

Avrupanın en korktugu sey ne mülteci bunlardanda türkiyede milyonlarca var ben olsam aziz duserse tüm kapıları acar mülteci akışını kontrol etmem barındırmam der kenara cekilirim bakalım ozaman ne diyecekler ispanya Almanya 200 yada 300 bin mülteci geldi diye ayaga kalkan halkını milyonlarca mülteci gelince. Bakalım nasıl zapdedecek
    Aynen kardeşim. Gecenlerde bir yerde okumustum. 2. dünya savasında avrupadan kacarak afrika ve ortadogu arap ülkelerine kacıp sıgınan avrupalılar, şimdi aynı durumdaki insanları avrupaya almamak ıcın direniyor neden ? musluman oldukları ıcın mı?
    Ac kapıları veysel efendi diycen salcan baslarına belayı:d

Achernar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    Achernar isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    cSilkroad
    Konular 
    108
    Beğenme 
    841
    Beğenilme 
    357

Rusyaya sempati duyan, onlarla dost kalmak isteyen cahildir. Zira rusyanın ahıska türklerine yaptığı zulmü bilmiyordur. Rusyayla dost olmak ihanetten başka birşey değildir ( Politikacılar hariç yanlış anlaşılmasın )

Düşürülen uçak mevsuzunda Türkiye yi haksız bulanlar sadakatlerini sorgulasın zira o uçak güvenlik ihlalinden dolayı düşürüldü, Türkiye haksız diyen resmen vatana millete ihanet etmiştir.
    Interpreter ve __MarjuanA__ bunu beğendi.

Ne mutlu Müslümanım diyene.

sonkez - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    sonkez isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    Silkroad Online
    Konular 
    19
    Beğenme 
    124
    Beğenilme 
    168

Bilim uğruna harcamalar yapmış ve ekonomik olarak batmış bir toplum için bu şekilde konuşmanız saygısızlık. Türkiye'nin, Işid'i desteklerken uğrunda düşürdüğü uçaktan bahsediyorsunuz. Üstelik Işid'i vurma yolunda görev almış bir uçaktı. Rusya atağa geçerse Tanrı'ya dua etmek faydasız kalabilir. Rusya zulmüne dur demeye başlamadan önce nöronları çalıştırmak gerekir.
    Bilgiler net mi ? Netse bu bilgileri aldığın kaynaklarıda buraya koymanı bekliyorum.
    Türkiye ' nin IŞİD i desteklediğiyle ilgili kanıtlarla beraber.

Rusya Ukrayna 'yı ve Kırım' ı resmen işgal etti.Şimdide sınırı olmadığı bir ülkede.
    Harekete geçmesinden kastın , Türkiye'ye saldırması mı ? Daha nasıl atağa geçer bir ülke ?
    Biz günün her dakikası ALLAH a dua eden müslüman Türk leriz. Bize sataşacaksa Ruslar, kendi Tanrılarına kavuşmalarına az kalmış demektir.
    Achernar bunu beğendi.

Sayfa 2 Toplam 5 Sayfadan Birinci 1234 ... Sonuncu

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Giriş