Beğeni Ağacı5Beğeniler

Konu:dolandırıcı hakkında bi soru

slimfit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    slimfit isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    61
    Beğenme 
    27
    Beğenilme 
    33

Alıntı Asgard Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Açıkçası şuan net bir şey söylemek istemiyorum. Yanlış bir karar olabilir . Dilerseniz siz Özel mesaj ile karakter adı ve ID sini gönderin bir inceleyelim. Olayı kafamda tam canlandıramadım . Yanlış bir karar vermeyelim .
    peki gönderiyorum bi saniye sağolun tekrar ilginiz için hep odine mesaj atıyordum o pek login olmuyormuş yeni öğrendim :/

Durum 
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    61
    Beğenme 
    27
    Beğenilme 
    33

Question

Açıkçası şuan net bir şey söylemek istemiyorum. Yanlış bir karar olabilir . Dilerseniz siz Özel mesaj ile karakter adı ve ID sini gönderin bir inceleyelim. Olayı kafamda tam canlandıramadım . Yanlış bir karar vermeyelim .
    Sayın asgard forumda konu açtığımdaki ilginiz, ne kadar teşekkür ettim hatta şaşırdım sahiden yardımcı olacaksınız sanıp. Sadece sordum bu kişi beni de madur durumda bırakmıştı. Yardımcı olabilir misiniz diye. Özel mesaj atın ilgileneyim dediniz yaklaşık 6-7 saattir forumdasınız niye mesajlarıma cevap vermiyosunuz? olmayan bi şeyi oldurmanızı mı istedim incelediniz mi? fikriniz ne? tabiiki de cevap bekliyor olmam gerekmiyor mu niye böyle peki?

Asgard - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    Asgard isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Konular 
    1244
    Beğenme 
    518
    Beğenilme 
    10488

Alıntı slimfit Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sayın asgard forumda konu açtığımdaki ilginiz, ne kadar teşekkür ettim hatta şaşırdım sahiden yardımcı olacaksınız sanıp. Sadece sordum bu kişi beni de madur durumda bırakmıştı. Yardımcı olabilir misiniz diye. Özel mesaj atın ilgileneyim dediniz yaklaşık 6-7 saattir forumdasınız niye mesajlarıma cevap vermiyosunuz? olmayan bi şeyi oldurmanızı mı istedim incelediniz mi? fikriniz ne? tabiiki de cevap bekliyor olmam gerekmiyor mu niye böyle peki?
    Hayır incelme henüz yapılmadı , zaten yapılırsa mesajınıza dönüş alırsınız. Arka arkaya 4-5 mesaj atarsanız cevap alamazsınız . Sabırlı olun , aceleye getirmenin anlamı yok . Tek bir ilgilenecek konu yok sonuçta .

Reyis - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    Reyis isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    79
    Beğenme 
    14
    Beğenilme 
    34

Zalim sro

Durum 
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    61
    Beğenme 
    27
    Beğenilme 
    33

Thumbs up

Hayır incelme henüz yapılmadı , zaten yapılırsa mesajınıza dönüş alırsınız. Arka arkaya 4-5 mesaj atarsanız cevap alamazsınız . Sabırlı olun , aceleye getirmenin anlamı yok . Tek bir ilgilenecek konu yok sonuçta .
    hı sağolun kusra bakmayın unuttuğunuzu düşündüm böyle işlediğini bilmiyordum düzenin. Mesajınızı bekliyorum iyi geceler

1X1Y - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    1X1Y isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    303
    Beğenme 
    2446
    Beğenilme 
    3036

Dostum burda o kadar problemin arasında senin sorularına bir bir cevap verilirken ve incelemeye alınacağı soylenirken bu gibi bir yaklasimda bulunman dogru değil. Şoyle dusunki tek basına oturmuş 100 tane insanin problemiyle ugrasiyorsun 101. Kişinin dosyasini da listeye aldın ama sen daha 80. Kisinin dosyasındasın. Onu bırakıp en son gelen 101. Kişinin dosyasıyla mı ilgilenirsin. Biraz empati kurarak yaklaşalım olaylara, ki olayın en az 2 3 aylık olay bence bu kadar ilgiye karşın bile bi teşekkür borçlu hissetmen gerekir kendini hakkında hayırlısı olsun.
    ReaLaMity
    1X1Y

TheProtectoR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    TheProtectoR isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    101
    Beğenme 
    87
    Beğenilme 
    142

Bnm yorumlarıma bi cwap wer asqard

Durum 
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    61
    Beğenme 
    27
    Beğenilme 
    33

Smile

Alıntı 1X1Y Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Dostum burda o kadar problemin arasında senin sorularına bir bir cevap verilirken ve incelemeye alınacağı soylenirken bu gibi bir yaklasimda bulunman dogru değil. Şoyle dusunki tek basına oturmuş 100 tane insanin problemiyle ugrasiyorsun 101. Kişinin dosyasini da listeye aldın ama sen daha 80. Kisinin dosyasındasın. Onu bırakıp en son gelen 101. Kişinin dosyasıyla mı ilgilenirsin. Biraz empati kurarak yaklaşalım olaylara, ki olayın en az 2 3 aylık olay bence bu kadar ilgiye karşın bile bi teşekkür borçlu hissetmen gerekir kendini hakkında hayırlısı olsun.
    Zaten teşekkürümu ettim de mamicim iç işleri Bakanlığı değil burası da 101. Konu falan yapma hepten :d sustum edebimen bekliyom işte

1X1Y - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    1X1Y isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    303
    Beğenme 
    2446
    Beğenilme 
    3036

Zaten teşekkürümu ettim de mamicim iç işleri Bakanlığı değil burası da 101. Konu falan yapma hepten :d sustum edebimen bekliyom işte
    Afk krds :d
    ReaLaMity
    1X1Y

Durum 
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    61
    Beğenme 
    27
    Beğenilme 
    33

Konu kapatilabilir belki bi ümit oyuna döneriz dedik olmadı iyi oyunlar hepinize biz forumdan devam ��

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Giriş