Beğeni Ağacı7Beğeniler

Konu:Bu Redline hep böylemi ?

MyRuless - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    MyRuless isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    72
    Beğenme 
    1179
    Beğenilme 
    738

Alıntı manismo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    yine biz haksız oluyoruz yani çogunluk haklı yada haksız her zaman kazanıcak illaki
    halı yada haksız demedim sadece olabılecek ihtimaller var ve bunun önune kımse gecemez ha şahısla konusmak yada foruma onun adına konu acmak varken guıldın adını vermen uygun deqıl herhangı bı guıldde olabılır en ıyısı sen bı guılde gir yolunu bul

RedLine
    Hanifi Mete
    _AsKaN_
    Biz Varken Siz Yoktunuz !

RaKKaNi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    RaKKaNi isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    Silkroad Online
    Konular 
    78
    Beğenme 
    611
    Beğenilme 
    835

örtmenim mahmut tebeşir atıyor tahtada tek ayak üstünde durma cezası verin
    MyRuless ve Zeus___RA bunu beğendi.
    RoadRunneR

manismo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    manismo isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    126
    Beğenme 
    241
    Beğenilme 
    156

Alıntı Mete46 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    halı yada haksız demedim sadece olabılecek ihtimaller var ve bunun önune kımse gecemez ha şahısla konusmak yada foruma onun adına konu acmak varken guıldın adını vermen uygun deqıl herhangı bı guıldde olabılır en ıyısı sen bı guılde gir yolunu bul
    şahıs adına guilddeki yetkili kişiyle konuşuyoruz ancak cevabı şahsınkinden daha manidar başka guilddeki kişilerlede böyle sıkıntılar yaşadım ancak guildinden yetkili birisine pm attığım takdirde ben halledicem diyerek bana cevap veriyor.redline bir kaç defa yetkiliye pm attım ancak cevap dediğim gibi çıkma dışarı cape takma başka yerde pvp yap vs.yani biraz duyarlı olmanız için açtım konuyu.redline nin yaş ortalamasını aşagı yukarı sw nin hepsi biliyor ancak verilen tepkiler yaşça sizden daha küçük insanların vermediği tepkiler.oyunu sadece siz oynamıyorsunuz karşı tarafada saygı duymalısınız.hatanız varsa kabul etmelisiniz.

herhangi bir guilde girip girmemeyle ne alakası var konunun bilmiyorum ama hiç bir guildede girmeyi düşünmüyorum.sadece yaptıgınız hatanın farkına varın diye açtım konuyu.

Durum 
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    126
    Beğenme 
    241
    Beğenilme 
    156

Alıntı soulwarrior Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    örtmenim mahmut tebeşir atıyor tahtada tek ayak üstünde durma cezası verin
    gereksiz yorum atıcak gereksiz insanlar girmesin diye birşey yazdım oraya ancak gereksiz yere gereksiz olarak gelmiş gereksiz bir yorum yapmışsın.

MyRuless - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    MyRuless isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    72
    Beğenme 
    1179
    Beğenilme 
    738

Alıntı manismo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    şahıs adına guilddeki yetkili kişiyle konuşuyoruz ancak cevabı şahsınkinden daha manidar başka guilddeki kişilerlede böyle sıkıntılar yaşadım ancak guildinden yetkili birisine pm attığım takdirde ben halledicem diyerek bana cevap veriyor.redline bir kaç defa yetkiliye pm attım ancak cevap dediğim gibi çıkma dışarı cape takma başka yerde pvp yap vs.yani biraz duyarlı olmanız için açtım konuyu.redline nin yaş ortalamasını aşagı yukarı sw nin hepsi biliyor ancak verilen tepkiler yaşça sizden daha küçük insanların vermediği tepkiler.oyunu sadece siz oynamıyorsunuz karşı tarafada saygı duymalısınız.hatanız varsa kabul etmelisiniz.

herhangi bir guilde girip girmemeyle ne alakası var konunun bilmiyorum ama hiç bir guildede girmeyi düşünmüyorum.sadece yaptıgınız hatanın farkına varın diye açtım konuyu.
    1, bızı herhangı bır guılde bır tutma 2. herkez hattini biliyor ben dahil sende dahil yaş ortalaması 25 26 guıldın kımseyede zorla capelı adamı kesme dıyemeyız bız soylerız tutup tutmaması onun tercıhı çzgur irade var ben senı kesıyorsam bi sebebi var ama bu demek deqilkı senı her kesenın senle bı sorunu var ben cape taktıgımda tanıdıgım tanımadıgım herkez vuruyor nıye vuruyorsunuz dıye bı sacma sorumu sormam lazım ? cape takmısım tabi vuracak oyle savmalık olmaz ws atarsın uzaga gıdersın ben nasıl yapıyorsam sende oyle yaparsın ben sana saygı duymasam sana olan hitap şeklım ve wsnı bozduysa bizim playerın haksız oldugunu kabul ettıgımı soylemem farklı olur farklı konusurm sen hala dıyorsunkı sızden yetkılı sunu soyledı ne yapacak senın ıcın guıldden mı atıcak ıtemınemı el koyacak fırçamı atıcak yetkılı soyler yapıp yapmamak playere kalmıs istisnai durumlar hariç kımseyı zorlayamazsın bırsey yaptırmak ıcın. anlayacagını umuyorum uzatmazsın dıye umuyorum ıyı geceler.

RedLine
    Hanifi Mete
    _AsKaN_
    Biz Varken Siz Yoktunuz !

Durum 
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    126
    Beğenme 
    241
    Beğenilme 
    156

Alıntı Mete46 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    1, bızı herhangı bır guılde bır tutma 2. herkez hattini biliyor ben dahil sende dahil yaş ortalaması 25 26 guıldın kımseyede zorla capelı adamı kesme dıyemeyız bız soylerız tutup tutmaması onun tercıhı çzgur irade var ben senı kesıyorsam bi sebebi var ama bu demek deqilkı senı her kesenın senle bı sorunu var ben cape taktıgımda tanıdıgım tanımadıgım herkez vuruyor nıye vuruyorsunuz dıye bı sacma sorumu sormam lazım ? cape takmısım tabi vuracak oyle savmalık olmaz ws atarsın uzaga gıdersın ben nasıl yapıyorsam sende oyle yaparsın ben sana saygı duymasam sana olan hitap şeklım ve wsnı bozduysa bizim playerın haksız oldugunu kabul ettıgımı soylemem farklı olur farklı konusurm sen hala dıyorsunkı sızden yetkılı sunu soyledı ne yapacak senın ıcın guıldden mı atıcak ıtemınemı el koyacak fırçamı atıcak yetkılı soyler yapıp yapmamak playere kalmıs istisnai durumlar hariç kımseyı zorlayamazsın bırsey yaptırmak ıcın. anlayacagını umuyorum uzatmazsın dıye umuyorum ıyı geceler.
    siz her zaman haklısınız konu uzamasın dediğin gibi.
    FARKLI KİŞİLER

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Giriş