Beğeni Ağacı7Beğeniler

Konu:Bu Redline hep böylemi ?

manismo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    manismo isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    126
    Beğenme 
    241
    Beğenilme 
    156

Standart Bu Redline hep böylemi ?

pvp alanına çıkıyoruz hiç birşey yok ortada adamlarla daha önce tartışmışlıgımız yok gelmiş atak yapıyorlar ve haklıymış gibi konuşuyorlar.Biri size yaptın mı sıkıntı oluyorda bize yapınca sıkıntı yok mu ?yetkili birisi yok mu redline de neden böyle yapıyosunuz hepimiz oynuyoruz bu oyunu karşı tarafa saygı duymuyomusunuz?hep siz haklı değilsiniz sizinde hatalarınız var herşeyi haklı gibi savunmayın oyun sizin miş gibi oynamayın.

gereksiz saçma sapan yorum atacak arkadaşlar yorum atmasın sadece gerçekden ilginecek birisi yazsın lnd ao vs hiç bir guildde değilim.bunu defalarca yaptıgınız için buraya yazıyorum umarım gerçekten ilgilenen guildine değer veren birisi yazar.

orka - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    orka isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    230
    Beğenme 
    938
    Beğenilme 
    670

------------5. Madde --------------
    5. Oyuncular dilediği kişi ile pvp yapmamakta özgürdür. Taciz niteliğinde pk ve pvp alanında saldırılarda pvp yapmak istemediğinizi belirttiğiniz ekran görüntüsü ile birlikte bize başvurmalısınız. Eğer ekran görüntüsü olayı ispat edemez ise hiçbir yaptırım uygulanmaz. Bizlere ne kadar detaylı ve net bilgi verirseniz bizlerde ona oranla cezalarımızı net bir şekilde verebiliriz. Bu açıklanan kural doğrultusunda suç işleyenlerin hesapları ilk olarak 1 gün, tekrarı halinde 3 gün veya 1 hafta durdurulur.
    manismo ve DonnaR bunu beğendi.
    Hak edene hakkını verin, baş kaldıranın başını kesin.

KIZILCUBUK

Durum 
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    126
    Beğenme 
    241
    Beğenilme 
    156

Alıntı orka Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ------------5. Madde --------------
    5. Oyuncular dilediği kişi ile pvp yapmamakta özgürdür. Taciz niteliğinde pk ve pvp alanında saldırılarda pvp yapmak istemediğinizi belirttiğiniz ekran görüntüsü ile birlikte bize başvurmalısınız. Eğer ekran görüntüsü olayı ispat edemez ise hiçbir yaptırım uygulanmaz. Bizlere ne kadar detaylı ve net bilgi verirseniz bizlerde ona oranla cezalarımızı net bir şekilde verebiliriz. Bu açıklanan kural doğrultusunda suç işleyenlerin hesapları ilk olarak 1 gün, tekrarı halinde 3 gün veya 1 hafta durdurulur.
    bu kuralın yaptırımlarda kullanıldığını düşünmüyorum üstad.şöyle birşeyde var sıkıntı çıkaran arkadaşlar için guildde yetkili birisiyle konuşuyorum cevaplar şu şekilde pvp alanında durma cape kapat çık git ozaman oradan yani dw pvp alanı satın alındıda bizimmi haberimiz yok

DonnaR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    DonnaR isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    383
    Beğenme 
    1076
    Beğenilme 
    2699

Alıntı manismo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    pvp alanına çıkıyoruz hiç birşey yok ortada adamlarla daha önce tartışmışlıgımız yok gelmiş atak yapıyorlar ve haklıymış gibi konuşuyorlar.Biri size yaptın mı sıkıntı oluyorda bize yapınca sıkıntı yok mu ?yetkili birisi yok mu redline de neden böyle yapıyosunuz hepimiz oynuyoruz bu oyunu karşı tarafa saygı duymuyomusunuz?hep siz haklı değilsiniz sizinde hatalarınız var herşeyi haklı gibi savunmayın oyun sizin miş gibi oynamayın.

gereksiz saçma sapan yorum atacak arkadaşlar yorum atmasın sadece gerçekden ilginecek birisi yazsın lnd ao vs hiç bir guildde değilim.bunu defalarca yaptıgınız için buraya yazıyorum umarım gerçekten ilgilenen guildine değer veren birisi yazar.
    oyunda bır sıkıcılık var ve dw kapı önünde eger pwp yapımıyorsan rakıp guıld playerlerı bır bırıne salşdırırkı guıldler toplansın ve atraksıyon olsun maksatlıdır bu şahsına bır davranış degıl zira sen pwp yapıyorsan RedLine den bırısı gelıp pwp nı bozar sende uyardığın halde devam edserse bunun icabına bakılır yok öylesıne duruyorsan sadece grup oluşsun ve toplu pwp yapılsın maksatlı sataşmalardır bunlar bılgın olsun kolay gelsın
    Trip_Kolik & DonnaR_

M4rJiNaL

BuYuGe_SYGl

RedLine & OttomanHeRoS

"Lâ fetâ illâ Ali, lâ seyfe illâ Zülfikâr"--لا فتى الا على لا سيف الا ذوالفقار

MyRuless - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    MyRuless isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    72
    Beğenme 
    1179
    Beğenilme 
    738

Yetkili dedin geldim herzaman böyle cape takılıysa keser kesmemesi için bi sebeb yok demi ?ölmek istemıyosan cape takmıcaksın yok ille takıcam diyorsan keserler keserim keseriz guıldın vae yada yok onemlı degil oyunda heyecan yok ben bıraktım gibi pek girmıyorum onlarda eglenmeye çalısıyor yadırgama bence bu kadar !
    Zeus___RA bunu beğendi.

RedLine
    Hanifi Mete
    _AsKaN_
    Biz Varken Siz Yoktunuz !

Durum 
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    126
    Beğenme 
    241
    Beğenilme 
    156

Alıntı DonnaR Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    oyunda bır sıkıcılık var ve dw kapı önünde eger pwp yapımıyorsan rakıp guıld playerlerı bır bırıne salşdırırkı guıldler toplansın ve atraksıyon olsun maksatlıdır bu şahsına bır davranış degıl zira sen pwp yapıyorsan RedLine den bırısı gelıp pwp nı bozar sende uyardığın halde devam edserse bunun icabına bakılır yok öylesıne duruyorsan sadece grup oluşsun ve toplu pwp yapılsın maksatlı sataşmalardır bunlar bılgın olsun kolay gelsın
    üstadım devilimi basmışım karşı tarafla pvp yapıyorum gelip dalıyorlar neden dalıyorsunuz diye soruyorum.pvp alanı burası istesen cape kapa diyorlar.böyle bir mantık varmı ? hepimiz oynuyoruz bu oyunu ben sadece redline yapıyor demiyorum.çoğu guildlerde var bu olay ancak redline sadece cevabı cape takma pvpye çıkma vs. şeklinde biraz daha kızarak(argo kelimesiz)birşey diyince bu durum durmadan devam ediyor.biliyorumki o guildde yaşı küçük insan yok ama bazı davranışlar gerçekden çocukca.

Durum 
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    126
    Beğenme 
    241
    Beğenilme 
    156

Alıntı Mete46 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yetkili dedin geldim herzaman böyle cape takılıysa keser kesmemesi için bi sebeb yok demi ?ölmek istemıyosan cape takmıcaksın yok ille takıcam diyorsan keserler keserim keseriz guıldın vae yada yok onemlı degil oyunda heyecan yok ben bıraktım gibi pek girmıyorum onlarda eglenmeye çalısıyor yadırgama bence bu kadar !
    pvp alanında pvp yaparken gelip bozucaklar bende eywmı çekicem.illaki pt ile pvp yapıcaksanız bulun bir rakip başka yerde yapın.pvp alanı herkese açık ve kimse kimsenin hakkını gasp edemez.

OsCaRS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    OsCaRS isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    7
    Beğenme 
    6
    Beğenilme 
    0

1.cısı adamla pwp yapmıyordun 2.cısı adama vurup laf attın 3.cusu adama vurduktan sonra oda sana dedı neden vuruyorsun demekkı neymıs sende rahatsız edıorsan bızde rahatsız ederız kardes

OsCaRS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    OsCaRS isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    7
    Beğenme 
    6
    Beğenilme 
    0

hersey ortada boyle seylerı yazarak parmaklarını yorma benden küçük bır tavsıye hadı eyvallah

1X1Y - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    1X1Y isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    303
    Beğenme 
    2446
    Beğenilme 
    3036

Bu konuyu buraya açana kadar guild masterine vs. pm atma meziyetinde bulunsaydın gereken yapılırdı diye düşünüyorum. Konuyu açarken art niyetin olmadı kanısındayım ancak bu gibi kişi guild vs. ismi verilerek açılan konular çamur at izi kalsın gibisinden oluyor maalesef.
    ReaLaMity
    1X1Y

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Giriş