Beğeni Ağacı3Beğeniler

Konu:Fake Karakter

cevo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    cevo isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    Silkroad Online
    Konular 
    66
    Beğenme 
    795
    Beğenilme 
    635

Alıntı Asgard Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ne zaman geleceği konusunda tarih yok , sadece Turkcell in kampanyalarında Nisan geçiyor . Turcell'in Ceo su 1 yıl içerisinde %99 kapsama alanı vereceğiz demiti 4.5G için .
    Bende Mayısda komple bitmş olarak diye biliyorum ve bu arada komple yeni kimlikler olarak.

Merhaabaaaa Ben KRAL'ın

LND_Babi
    LangNedDeath

DonnaR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    DonnaR isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    383
    Beğenme 
    1076
    Beğenilme 
    2699

Alıntı Asgard Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ne zaman geleceği konusunda tarih yok , sadece Turkcell in kampanyalarında Nisan geçiyor . Turcell'in Ceo su 1 yıl içerisinde %99 kapsama alanı vereceğiz demiti 4.5G için .
    4.5 g internet tamamen para tuzağı normalde size 1 gb internet 1 ay gidiyorsa 4.5 g ye geçtiğinizde bu yetmeyecek ve bunu yükseltmek zorunda kalacaksınız hız yükseldiği gibi kullanma esnasındaki kullanılan mg da yükselecek
    Dstre bunu beğendi.
    Trip_Kolik & DonnaR_

M4rJiNaL

BuYuGe_SYGl

RedLine & OttomanHeRoS

"Lâ fetâ illâ Ali, lâ seyfe illâ Zülfikâr"--لا فتى الا على لا سيف الا ذوالفقار

[EmRe] - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    [EmRe] isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    aSro-bSro-cSro
    Konular 
    268
    Beğenme 
    589
    Beğenilme 
    450

Alıntı DonnaR Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    4.5 g internet tamamen para tuzağı normalde size 1 gb internet 1 ay gidiyorsa 4.5 g ye geçtiğinizde bu yetmeyecek ve bunu yükseltmek zorunda kalacaksınız hız yükseldiği gibi kullanma esnasındaki kullanılan mg da yükselecek
    Abi yanlış anlama ama düşüncen yanlış. 4.5 G ile sadece internet hızında bir miktar artış olacak ve internet paketlerinde biraz fiyat artışı olacak. Atıyorum bir siteye 3 saniyede giriyorsan 4.5 G ile 1 saniyede gireceksin ama ikisininde paketinde çektiği veri oranı (miktarı) aynı olacak sadece hızda artış olacak ama dediğin gibi para tuzağı var işin içinde..

DonnaR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    DonnaR isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    383
    Beğenme 
    1076
    Beğenilme 
    2699

Alıntı Dstre Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Abi yanlış anlama ama düşüncen yanlış. 4.5 G ile sadece internet hızında bir miktar artış olacak ve internet paketlerinde biraz fiyat artışı olacak. Atıyorum bir siteye 3 saniyede giriyorsan 4.5 G ile 1 saniyede gireceksin ama ikisininde paketinde çektiği veri oranı (miktarı) aynı olacak sadece hızda artış olacak ama dediğin gibi para tuzağı var işin içinde..
    emre gecen bır ekonomıst acıkladı dınledım ordan ögrendım nekadar dogru bılmıyorum 4.5g ye gecıs cok masraflı normalde bu masrafı ınternet paketlerınden karsılayacaklar ve bınumum ucret artıslarından orada adam dıyordu normal 3g kullanan bır kullanıcı her ay 1 gb harcıyorsa bu 4.5 g gecınce daha yukselecek otomatıkman 2gb paakete gecmek zorunda kalacak faalan fılan ıste
    Dstre bunu beğendi.
    Trip_Kolik & DonnaR_

M4rJiNaL

BuYuGe_SYGl

RedLine & OttomanHeRoS

"Lâ fetâ illâ Ali, lâ seyfe illâ Zülfikâr"--لا فتى الا على لا سيف الا ذوالفقار

MyRuless - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    MyRuless isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    72
    Beğenme 
    1179
    Beğenilme 
    738

Ftw google amca

RedLine
    Hanifi Mete
    _AsKaN_
    Biz Varken Siz Yoktunuz !

Asgard - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    Asgard isimli Üye şuanda  online konumundadır
    Konular 
    1241
    Beğenme 
    518
    Beğenilme 
    10488

Aslında değişen bir şey yok . İlk bakışta mantıken dediğiniz gibi daha hızlı İnternet daha çok kullanıma yol açacak gibi görünüyor , fakat öyle değil . Araç gibi düşünmemek lazım , yüksek güçte aracın benzin tüketiminin fazla olması gibi .

Örnek veriyorum siz günde 1 film 3 dizi izliyorsunuz. Genelde zaten 1 mb - 25 mb İnternet sahiplerinde donmadan izlenebiliyor (720p) . 4.5G ile yine aynı şekilde izleyecek. Sonuçta film süreleri değişmiyor aynı .

Bazı Multiplayer oyunlardan bahsedelim , oyunlar zaten sunucu ile anlık iletişim kuruyor kota derdiniz yada hızlı İnternetin bir faydası yok . Sadece Ping konusunu merak ediyorum , umarım çok daha kaliteli olacaktır.

Bir diğer örnek ise siteler de ki gezintileriniz. En büyük faydalardan biri . Fakat teoride yine değişen bir şey olmayacak. Zaman kazanacaksınız fakat gezdiğiniz sayfa yine aynı içeriklere sahip olacak yani download edilen mb boyutu gene aynı .

Eğer siz İndirme yapıyorsanız , bura da tek fark çok daha hızlı indirdiğiniz için başka bir dosya daha indirmek isteyebilirsiniz . Buda sizin seçiminiz . İndirmeye ihtiyacınız var ise zaten indireceksiniz

Yani bir kullanıcı ayda 4 GB kotalı bir İnternet kullanıyor ise 4.5 G de bu kotanın hacmi çok değişmeyecektir. Tabi illa ki bir artım söz konusu olacaktır. Fakat para tuzağı denilecek kadar değil . Bu bir yeniliktir, gelişimdir .

Fiyat konusuna gelecek olursak , elbette normalden yüksek olacaktır. Kalite artar ise fiyatı da artar
    Konu Asgard tarafından (16.Mart.2016 Saat 15:23 ) değiştirilmiştir.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Giriş