Beğeni Ağacı33Beğeniler

Konu:pwp event

_EhLiFarabi_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    _EhLiFarabi_ isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Konular 
    10
    Beğenme 
    139
    Beğenilme 
    242

Alıntı Asgard Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Her Pvp Eventi yapıldığı zaman bize şikayet ile gelenler , bize her event sırasında Event ten zevk almıyoruz , bu şekilde bir çok buildin hiç şansı kalmıyor şeklinde gelen şikayetleri göz önünde bulunduruyorum . Burada gelen 3-5 yorum ile olumlu karşılandığı yada olumsuz karşılandığını söyleyemezsiniz . Warrior'u bitirmek gibi bir niyetimiz yok , ki zaten böyle düşündüğümüzü iddia etmeniz mantık dışı. Zaten gelecek olan sınırlama sadece Warrior için geçerli değil , STR karakterler için geçerli. Tüm gün Donwhang önünde Warrior lar Skin , Bless , Vital açarak mı pvp atıyor ? Tabi ki hayır ! Evente katılanlardan memnun olanların sayısı tabi ki yüksek olacak çünkü %70 i Warrior .. Başka bir build katılmıyor . Çünkü şanslar yok . Sırf event günü kazanmak için Warrior buildine dönen charları gördük . Burada kesin olarak denge sorunu var .

Event süreci boyunca Bless ve İron-Mana Skinn açarak rakibi oyalamak , beklemek ve 5 dk sonunda zerk açarak rakibinizi kesmek , hatta çoğu zaman direk Zerk bölümüne geçelim şeklinde tavırlar sergilenmesi Eventi normalin dışına çıkartıyor. Rakip bu şekilde oynayınca , diğer tarafta mecbur buna ayak uyduruyor.

Sınırlandırma getirilmesi düşünülen skiller , zaten sizin kendi aranızda yaptığınız PvP lerde kullandığınız kurallara gibi olacak .

STR Karakterlerin Bless basmaması , Warrior lar da Skinnlerin kullanılmaması . Dengeyi bozan en büyük 2 unsur bunlar zaten.

Ayrıca bu verilen tepkiyi de anlamıyorum . Bu event bu şekilde düzenlenir ve uygulanır . Event tat veriyor ise bu şekilde devam eder. Tat vermiyor ise eski usule dönülür. Burada kimsenin bir kaybı olmayacak. Kimsenin elinden itemini yada parasını almıyoruz. Bu tepki neden dir ? Sıradan bir kural değişikliği , denenme amaçlı uygulanacak bu kadar basit . Ne bir art niyet içeriyor , nede başka olumsuz bir şey .. Neden böyle kötü yargıladığınızı anlamıyorum .

Event lerin kurallarını biz belirler eventi biz başlatırız . Event hoşunuza gider ise katılırsınız , gitmez ise katılmazsınız . Burada bir zorlama yok . Biz event sonuçlarına göre Eventi gözden geçiririz düzenleme yaparız ve tekrar gündeme getiririz. Bu kadar medeni bir şekilde taraf tutulamayacak ise zaten burada bir yanlış var demektir.

Şu bir gerçektir , bir değişiklik uygulanmadan yaratacağı etkiyi bilemezsiniz . Daha en başında itiraz ederek , farklı farklı senaryolar ile üzerimize oynamanızın hiç bir anlamı yok . Bu son derece mantık dışı .

Konu altında ki yorumları okuduğum zaman son derece haksız tavırlar sergilediğinizi düşünüyorum .

Bizim amacımız Warrior'u engellemek olmadığı gibi , bunun ile birlikte tek bir buildin de üstünlük kurabileceği bir event olmasını istemememizdir.

Bir değişiklik dile getiriyoruz , iyi olup olmayacağını daha uygulamadan anlayamazsınız . Daha en başından olumsuz tavırlar sergiliyorsunuz . Bunun ile kalmıyor , farklı imalar ile suçluyorsunuz . Basit bir konu , Event yapılır ve olan biten görülür. Sonuca göre de değişiklik yapılır. Bu kadar basit bir konu nerelere çekiliyor ..
    yani bu eventte warriyorla bişey yapamasın diyosunuz yada katılmasın diyosunuz ozamn darr çarlarada desp açılmasın dergibi bişey oluyo bunu denemek için eventi niye bekliyosunuz iki çarı alıp deneyemiyomusunuz bukadar basit bi olayı neden evete denemeye çalışıyosunuz evet dediğiniz şey sanki her hafta olan şey herke bunu bekliyo siz deneme yeriymiş gibi kullanmaya çalışıyosunuz bence çok saçma ve warrior kullan her playerde buna karşı oldugunu biliyosunuz ben dünyanın emek harcamışım siz warrior çarı katılmasın der gibi davranıyosunuz bu sebeple kaç çok saglam player oyun bıraktı biliyosunuz sizin player kazandırmaya ugraşacagınız yerde playerleri sogutuyosunuz.
    Guild ComradeS
    Nick _EhLiFarabi_
    Jop Nick CS_AMICA

ComradeS te olmak ayrıcalıktır bunu aileden olanlar anlar gerisi ancak laf yapar.

DonnaR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    DonnaR isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    383
    Beğenme 
    1076
    Beğenilme 
    2699

BUNUN ÇÖZÜMÜ BASİT EGER BUŞEKİLDE EVENT İSTEMİYORSANIZ EVENT EGER BIR UYGUN TARIH BELIRLENIR VE YAPILIRSA KATILMAZSINIZ OLUR BITER BENCE HERKES TEPKİSİNİ KOYMALI BEGENENLER KATILSIN BEGENMEYENLER KATILMASIN
    _DarkBlue_ bunu beğendi.
    Trip_Kolik & DonnaR_

M4rJiNaL

BuYuGe_SYGl

RedLine & OttomanHeRoS

"Lâ fetâ illâ Ali, lâ seyfe illâ Zülfikâr"--لا فتى الا على لا سيف الا ذوالفقار

_DarkBlue_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    _DarkBlue_ isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    236
    Beğenme 
    845
    Beğenilme 
    823

Alıntı DonnaR Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    BUNUN ÇÖZÜMÜ BASİT EGER BUŞEKİLDE EVENT İSTEMİYORSANIZ EVENT EGER BIR UYGUN TARIH BELIRLENIR VE YAPILIRSA KATILMAZSINIZ OLUR BITER BENCE HERKES TEPKİSİNİ KOYMALI BEGENENLER KATILSIN BEGENMEYENLER KATILMASIN
    Pwp eventinde warriorun bariz üstünlüğü olsada oyunda birşeyler yapmayı istiyoruz ben o build bu build demek istemiyorum. Oyuna etkinlik getirin yeterli. Bizim aklımıza gelen pwp eventi bunuda bir sebep gösterip yapmıyorsanız ramazan ve geçen sene mayıs ayında yapılacağı söylenen yenilikleri getirin eğlencemize bakalım. Roc eventi denildi üstünden ay geçti bir kere girdiğinizi gördüm ve yer arıyordunuz. Ben roc eventi dahil bütün yapacağınız yeniliklerin gelmeyeceği kanaatindeyim.
    Öneride bulunuyoruz.
    Verdiğiniz iki cevap var birisi notlarımız içine aldık
    Verdiğiniz ikinci cevabı yazmıyorum uzaklaştırma alıyorum (playerlar bilir.)
    Siz bir etkinlik yapında bizde eğlenelim yaptığınız pwp eventiydi onunda cırkını çıkardınız. Warrior avantajlı bu şöyle o böyle diyerek. @Asgard @Odin
    Assasins'i mumla arar olduk o ilgileniyordu bunlarla
    Konu _DarkBlue_ tarafından (19.Mart.2016 Saat 16:38 ) değiştirilmiştir.

_AantiqaA_
    INeedYoul

Meta - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    Meta isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    107
    Beğenme 
    329
    Beğenilme 
    293

@ThreePoint Önceden Buralar Hep Eventti.
    AusePride bunu beğendi.

Ölünüzü Dirinizi Her Gün Birinizi Bir Gün Hepinizi

DonnaR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    DonnaR isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    383
    Beğenme 
    1076
    Beğenilme 
    2699

Alıntı _DarkBlue_ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Pwp eventinde warriorun bariz üstünlüğü olsada oyunda birşeyler yapmayı istiyoruz ben o build bu build demek istemiyorum. Oyuna etkinlik getirin yeterli. Bizim aklımıza gelen pwp eventi bunuda bir sebep gösterip yapmıyorsanız ramazan ve geçen sene mayıs ayında yapılacağı söylenen yenilikleri getirin eğlencemize bakalım. Roc eventi denildi üstünden ay geçti bir kere girdiğinizi gördüm ve yer arıyordunuz. Ben roc eventi dahil bütün yapacağınız yeniliklerin gelmeyeceği kanaatindeyim.
    Öneride bulunuyoruz.
    Verdiğiniz iki cevap var birisi notlarımız içine aldık
    Verdiğiniz ikinci cevabı yazmıyorum uzaklaştırma alıyorum (playerlar bilir.)
    Siz bir etkinlik yapında bizde eğlenelim yaptığınız pwp eventiydi onunda cırkını çıkardınız. Warrior avantajlı bu şöyle o böyle diyerek. @Asgard @Odin
    Assasins'i mumla arar olduk o ilgileniyordu bunlarla
    BU ARADA KONU KAPATILMIŞ
    Trip_Kolik & DonnaR_

M4rJiNaL

BuYuGe_SYGl

RedLine & OttomanHeRoS

"Lâ fetâ illâ Ali, lâ seyfe illâ Zülfikâr"--لا فتى الا على لا سيف الا ذوالفقار

MyRuless - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    MyRuless isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    72
    Beğenme 
    1179
    Beğenilme 
    738

Ftw warior/rogue char alayına gider

RedLine
    Hanifi Mete
    _AsKaN_
    Biz Varken Siz Yoktunuz !

Apsuva - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    Apsuva isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    55
    Beğenme 
    1398
    Beğenilme 
    752

@Asgard iyi güzel konuşuyorsunuz da str charın elbette üstünlüğü olacak oyunun kendisine verdiği skilleri kullanıyor sonuçta. Yarın bir gün unique eventi yapacağınızda da wizardlara life açtırmayın o zaman , sizde biliyorsunuz ki wizzlerin hatta genel olarak int charların strlere karşı uniquedeki avantajı pwpdeki str avantajının çok çok üstünde.Denge kurma çabaları sadece build öldürür ve playerlar genelde eventte avantajlı olmak için warrior açar bu avantajı ciddi oranda düşürüyorsunuz. Kararı verecek olan sizsiniz tabiiki iyi akşamlar
    vejeteryan ve Olympius bunu beğendi.
    ComradeS

Red___LabeL

RaKKaNi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    RaKKaNi isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    Silkroad Online
    Konular 
    78
    Beğenme 
    611
    Beğenilme 
    835

Alıntı Mete46 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ftw warior/rogue char alayına gider
    bi warlock clerick yada wizard geldimi napıcan adam bles earth fence life açıp vurucak devilde var nasıl dayanıcan yada stun offer ne güzel denge saglanıyor dimi
    RoadRunneR

NavyBluee - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    NavyBluee isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    63
    Beğenme 
    261
    Beğenilme 
    476

Yönetimin üstüne çok gidiyorsunuz genjlerrrrrr ağızlarında kuş tutsalar yaranamayacak durumdalar
    Olympius bunu beğendi.

RaKKaNi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    RaKKaNi isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    Silkroad Online
    Konular 
    78
    Beğenme 
    611
    Beğenilme 
    835

Alıntı NavyBluee Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yönetimin üstüne çok gidiyorsunuz genjlerrrrrr ağızlarında kuş tutsalar yaranamayacak durumdalar
    bir warrior olarak yorum yap aydınlat bizi çiya
    Konu RaKKaNi tarafından (20.Mart.2016 Saat 14:42 ) değiştirilmiştir.
    Olympius bunu beğendi.
    RoadRunneR

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Giriş