Beğeni Ağacı10Beğeniler

Konu:patlama ve 4 şehit 14 yaralı

alyans8 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    alyans8 isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Konular 
    6
    Beğenme 
    21
    Beğenilme 
    39

bakın arkadaşlar hataydan hakkarıye kadar dogu ılerınde en az bır ıkı mahalle suryani hrıstıyan ermenı kılıse ve halkı var neden 40 yıldır bırtane uzerınde hac ısaretı olan tabut torenle sehıt oldu dıye kalkmadı.korucu olsun gorevlı olsun.bu azınlıkların oldukları bolgelere 40 yıldır 1 tane roketmermısı bıle duşmemesi sizce tesadufmudur.40 yılda bır kere papazları kacırıldı oda kurtarıldı daha sehrı cıkmadan başka kayıtlı olayları yok.anlatmak ıstedıgım bu olaylar kurt ve turk musluman kardeşlerımden başka herkeze yarıyor.Cenab-ı Allah'tan tüm şehitlerimize rahmet dılerım.Önce Allah sonra Şehitlerim sayesınde nefes alıyor ve dolasıyorum.Tum şehitlerime duacıyım.
    Achernar bunu beğendi.

isak81 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    isak81 isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    26
    Beğenme 
    505
    Beğenilme 
    155

Alıntı Silkroad41 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben de bir polis adayıyım.Mesele asker oglu polis oglu olmakla bitmiyor .Senin ile benim aramda hiçbir fark yok. Ben senin babana kurşun sıkacak ********in önüne kendimi siper ederim.üzerinde TÜRK bayrağı ılan herşey benım namusumdur.AMA DEVLETE Teröre destek veriyor imajı yüklemen çok yanlış.Devlet çok çetin bir mücadele veriyor bu kar da kış ta doğuda .Her ev bir terör yuvası potansıyelıne sahıp.İmlek imlek işleyerek ilerliyor polis asker.Bu zamanda bize müsterih olmak düşer.SEN ONLARIN OYUNUNA GELEREK DEVLETİNİ SUÇLARSAN ONLARDAN BIR FARKIN KALMAZ BENIM GOZUMDE BİLESİN.

TÜRKÜN ATASI DA DEVLETLİYDİ UNUTMA.ALLAH DEVLETİMİZİ MUVAFFAK KILACAKTIR.TÜRK HALKI DA DAİMA DEVLETİNE PAYİDAR OLACAKTIR.
    Ben kesinlikle devlete teröre destek veriyor imajı yüklemedim. Kaldı ki yorumu da değiştirdim çünkü ben o fikrin üzerinde son 1 yıldır yoğun biçimde düşünüp doğru olduğunu söylesem de yaşam tarzımla ters düşüyor. Neyse söylemek ve yazmak istediğim çok şey var fakat burası bunun yeri değil diye düşünüyorum. Allah kahraman asker ve polisimizi kahpe çocuklarının kahpe kurşunlarından korusun.

Bolukbasi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    Bolukbasi isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    471
    Beğenme 
    82
    Beğenilme 
    126

Aynı kafayla yaşayan küçük düşünceli insanlar haklisiniz siz laf konuşmaya gerek yok anlamazsınız çünkü

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Giriş