Beğeni Ağacı4Beğeniler
  • 3 Post By Asgard
  • 1 Post By Kaity

Konu:Nasil kervan çekcem

tahaural123 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    tahaural123 isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    2
    Beğenme 
    0
    Beğenilme 
    0

Question Nasil kervan çekcem

Trader oldum kervan çekemiyorum listede hic sehir yok

Kaity - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    Kaity isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    20
    Beğenme 
    184
    Beğenilme 
    435

Alıntı tahaural123 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Trader oldum kervan çekemiyorum listede hic sehir yok
    Tam olarak listede şehir yok derken biraz daha açık olursanız sorunu halledebiliriz
    Kaldıramayacağın Yükün Altına Girme Yoksa Ezilirsin

Asgard - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    Asgard isimli Üye şuanda  online konumundadır
    Konular 
    1241
    Beğenme 
    518
    Beğenilme 
    10488

Öncelikle şunu belirteyim , NPC isimleri temelde aynıdır sadece sonda ki isim değişir. Anlatırken Jangan ile Donwhang'ı ele alıyorum .

İlk önce Merchant Associate Hwajung 'nın yanına gidiyorsunuz . Join Merchant guild 'e tıklayarak Trader oluyorsunuz .

Sonrasında tekrar Merchant Associate Hwajung 'a tıklayarak Make Merchant alias seçeneğini seçiyorsunuz ve kendinize Nick alıyorsunuz ( bu nick sadece Trader Suit giydiğinizde görünür ) . Almak istediğiniz Nick'in var olup olmadığını yazıp Check 'e tıklayarak kontrol edebilirsiniz . Eğer kullanılabilir bir isim ise Confirm 'e tıklayarak işlemi tamamlayabilirsiniz .

Sonrasında tekrar Merchant Associate Hwajung a tıklayarak Purchase / Sell trader job item seçeneğini seçin ve kendinize uygun Trader Suitini alın .

Ardından Stable - Keeper Machun 'a giderek Purchase / Sell Summon Item seçeneğini seçin ve LvL'inize uygun Trans peti alın. Lvl , Hız ve HP özelliklerine dikkat ediniz. Aynı zamanda Trans Petinizin yolda yatmaması için Petinize uygun pot da almalısınız. Aynı NPC de bulabilirsiniz .

Sonrasında tekrar geri dönün ve Specialty Trader Jodaesan 'a tıklayın . Purchase / Sell Special Goods seçeneğini seçin .

Açılan pencerede yer alan ürünlerden birini seçin ve Trans Petin içine koyun . Önünüze gelen pencerede "1 Star 2 Star 3 Star 4 Star 5 Star " seçeneklerinden istediğinizi seçerek Confirm 'e tıklayın ve bekleyin . Ürünler yüklendiği zaman yola çıkabilirsiniz .

Yola çıkıp Donwhang'a vardığınızı düşünelim . Malları satmak için Specialty Shop Elder Leegak 'ı buluyoruz ve Purchase / Sell Special Goods seçeneğini seçiyoruz .

Trans petin Çantasını açarak Sell All seçeneğine tıklıyoruz. Bu şekilde mal satılmış olacak .

Kaity - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    Kaity isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    20
    Beğenme 
    184
    Beğenilme 
    435

Asgard senin için üşenmeden konuyu detaylı bir şekilde anlatmış ve resimlerlede örnek vermiş. Bunun üstünede artık kafanda herhangi bir soru işareti kalmamıştır diye düşünüyorum. ( Ayrıca helal olsun @Asgard şahsen ben olsam senin kadar uğraşmak yerine oyunda bana pm at nerede takıldığını söyle halledelim derdim )
    Asgard bunu beğendi.
    Kaldıramayacağın Yükün Altına Girme Yoksa Ezilirsin

tahaural123 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    tahaural123 isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    2
    Beğenme 
    0
    Beğenilme 
    0

Çok t.ş.k oyunda en iyi para kazanma yolu olduğu için şeçtim. Detaylı anlatım için saolun.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Giriş