Beğeni Ağacı27Beğeniler

Konu:Server'ın gidişatı

MyRuless - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    MyRuless isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    72
    Beğenme 
    1179
    Beğenilme 
    738

Bu bir gerçekki illaki guildlerin oyunu bırakması swyi sarsmaz ama oyunda ki rekabeti bitirir. Sw de rekabet yoksa zaten hiçbirşey yok demektir bundan 2 yıl önceki bsro ile şimdi ki bsro arasında çok fark var RedLine guildi playerlerinin bir çoğu bıraktı ve bırakmaya devam ediyor. Oyun canlanmadigi surecede. Kimse dönmez birçok kişi para yatırdı (kimisi şahin parasını ) Yazık günah jollygame şirketi olarak çok önceden bunların önüne geçilmesi gerekirdi oda olmadı . Bsro bir tutkudur tutku bittiği anda Bsroda biter . RedLine FTW iyi forumlar
    Apsuva ve faun bunu beğendi.

RedLine
    Hanifi Mete
    _AsKaN_
    Biz Varken Siz Yoktunuz !

ZsaZsaGabor - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    ZsaZsaGabor isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    Counter-Strike
    Konular 
    2
    Beğenme 
    98
    Beğenilme 
    123

Herkes bu konuya hak veriyordur ++++++
    HafizIyotanka bunu beğendi.
    SAKARYASPOR

HafizIyotanka - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    HafizIyotanka isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    Silkroad Online
    Konular 
    133
    Beğenme 
    1288
    Beğenilme 
    542

oyunda boş boş gezinmeye başladık...
    faun bunu beğendi.
    ALTINORDU-BARBARİANS
    JC

Hoenheim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    Hoenheim isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    60
    Beğenme 
    531
    Beğenilme 
    351

Alıntı _DarkBlue_ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu olayda lionstan satılan charlar şuanda oyunda ama kişiler aktif değil. Ve şuda var Lionsofcihad guildi oyunu bırakması oyunda online player düşüklüğüne sebep oldu. Aynı durumda bir anda rd lnd glory veya allstar toplu şekilde oyunu bıraksa yine aynı olacaktı tek bir guilde bağlamıyorum ben bu olayı ben bu swye başladığımda yaş19du üniversite zamanında olabildiğince boş vaktim vardı günün her saati online olabiliyordum. Şimdilerde iş okul ve diğer çevre etkenlerle oyuna giriş saati azaldı. Benim gibi bir çok playerda bu zaman konusundan akşam saatlernde oyunda oluyor. Gündüz swde toplasan 100 player yokken akşam 18:00 dan 23:00a kadar oyunda yine aktiflik var ama eskisi gibi değil.
    Şunu da unutmamak gerek sw köklü bir sw önceden power 12 staffların bulunduğu ks ptsine şimdilerde power 15li kişiler giremiyor. Önceden nova itemli charlar bile cavedeyken şimdilerde immo setim yok cave de ölürüm diyen kişi de çok o yüzden tek bir olay değil olaylar zinciri bu seviyeye getirdi yönetim birden bire bu kadar online oyuncu kaybını telafi edemez bunu güzel 2-3 projeyle eski günlerede getirmek ellerinde. Unutmadan Alt yapı desteklerse

Sadece trade gelirlerini arttirsalar thief-hunter kapismalari sadece cave de olmasa sw ye can gelir yada yada her ayin basinda roc eventi olsa gecen seferki roc eventinden +15 power staff li @faun 1. Olmustu 2-3 seferden sonra o power dan ks yiyen fight lara + denenir immo lar havada ucar yada pwp eventi duzenli olsa her ayin 15 i gibi insanlarda en iyi setin silahin ve playerligin kendinde oldugunu cumle aleme gostermek icin 1 calisiyorsa 3 calismazmi sadece bu eventlerden sonra yakilicak globaller bile silk karinizi 2 kat arttirmak icin yeterde artar @Odin haksizmiyim. Ama bunlari sadece tek bir yoneticinin @Asgard in omuzlarina yuklemek yerine sizinde daha aktif bir sekilde ilgilenmeniz veya ilgilenicek birini bulmaniz dilegiyle
    Monk bunu beğendi.
    ReaLaMiTy_ & NewAdventure
    CiqerciHERE

Hoenheim

aTHaLaNTHe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    aTHaLaNTHe isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    Counter-Strike
    Konular 
    129
    Beğenme 
    200
    Beğenilme 
    284

İlk caveye girdiğim zaman uniqe ' ye girmek için kapışırdık şimdi elimizi kolumuzu sallaya sallaya geziyoruz cavede eskiden ap kasarken thief / hunterler gelirdi engellerlerdi şimdi önüne gelen takılıyor. 2 Guild cave yapıyor. Herkes tuttuğu oyuncuyu kendi tarafına çekiyor ama sıkıntı şu çok alternatif yok ki 3 5 tane toplanacak saf kaldı. pvp alanı boş pazar bile boş abi öğlen 1 de girdim eskiden olsa adım atmak için " v" ye basarken şimdi her yer boş 2 gündür devil res bulamıyoruz. Pre oldu 180 200b niye player az silk çeken az . Düşünün bi 5 ay önce preye 200b deseydin direk deli derlerdi sana şimdi 175b diyene deli diyorlar

vejeteryan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    vejeteryan isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    8
    Beğenme 
    498
    Beğenilme 
    247

Wts AGA_BEY
    MyRuless, antalyalı and NavyBluee like this.
    AGA_BEY
    RedLine
    Bu1Cevik
    Bsilkroad

Olympius - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    Olympius isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    League Of Legends
    Konular 
    102
    Beğenme 
    614
    Beğenilme 
    680

Sw kapanmazda böylede tadı çıkmıyor bence uygun bir rekabet ortamı olusturulsa eski günlerine döner

Redline-Dehset
    ​O ŞİMDİ KOMANDO UZMAN ÇAVUŞ

ULEMAA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    ULEMAA isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    aSro-bSro-cSro
    Konular 
    1099
    Beğenme 
    973
    Beğenilme 
    1963

Alıntı vejeteryan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Wts AGA_BEY
    Amcoglu yanlış yere geldin yav

orka - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    orka isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    230
    Beğenme 
    938
    Beğenilme 
    670

Hak edene hakkını verin, baş kaldıranın başını kesin.

KIZILCUBUK

Leon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    Leon isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    129
    Beğenme 
    657
    Beğenilme 
    678

Sabahtan beri yazmıyım yazmıyım diyorum ama ne ceza yiyecez çar mı banlanır forumdan mı uzaklaştırılacaz bakalım.

Serverda yönetimde playerlarda doymuş ( yönetim tl anlamında oyuncularda item anlamında ) oyunu item ticaretine döndüren çok playerda var yönetim ts karışmıyor ama orada aşağıda kurulan odalarda tl ile item satışları. oyunda küfür hakaret sataşmalar yaparken çar satışına gelindiğinde rakip playerlara atılan staf şu kadar set şu kadar guildekilere söyle diye atılan mesajlar Yani srv cılkı çıkmış

İsroya döndü burasıda yani yukarda anlatmak istediğim bu bot ptlerinde power 12 staflar var aşmışlar çoğu player kendini halada doymuyor Lmp ye iteme. Kervan yok eskiden sabahlara kadar aradığımız kapıştığımız kervan yok bitmiş. 1 ay 7 lv olamadım thieflikte kervan yok. Silkroad demek kervan bu canlı değil srv da yeni başlayan player ne yapacak yazıyolar holy temple yap titan ara fgw git bunları geçin. O kadar arkadaşımı cağırdım srva reklam yaptık gelen 1 hafta max sıkıldı gitti hadi biz eskiyiz duralım oyunda dedik ama bende şahsen bir yere kadar sabrettim. Ufak bi Roc eventi bile 2 gün uğraştık zerk görevleri için hadi akşama unıq event var herkes ayarlasın kendini diye haberleştik şu küçük event bile azda olsa heycan kattı ama oda 2 gün sonrasi yine yok.Bütün gün dw de dur boş küfür sataşma gloları oku nereye kadar. Odine mesaj atıyoruz cevap yok oyunda küfürleşmeler rekabet ve seviye yerlerde Asgard diyor bu dönemi hersene yaşıyoruz aynen daha öncede yaşandı hep ama bu diğerleri gibi değil bence. Okuldan işten eve geldiğimizde akşama stres atmaya gireceğimiz eğleneceğimiz bsro eskide kaldı artık.

Herkese iyi oyunlar RedLine bıraktı.
    Konu Leon tarafından (10.Mayıs.2016 Saat 20:20 ) değiştirilmiştir.
    Ay___YILDIZ, manismo, Apsuva ve 2 kişi bunu beğendi.
    Darth_VadeR_

RedLine ReaLFriendS

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Giriş