Beğeni Ağacı1Beğeniler
  • 1 Post By Asgard

Konu:DAYANAMADIM VE HAKSIZLIK OLDUĞUNU DÜŞÜNÜYORUM

SONŞANS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    SONŞANS isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    3
    Beğenme 
    2
    Beğenilme 
    0

Standart DAYANAMADIM VE HAKSIZLIK OLDUĞUNU DÜŞÜNÜYORUM

Adam bana ID ve PW yi verdi Ben itemleri aldım Suçluyum Ya sen koskoca bsrnun GM sinin Kardeşim dediğiin laf yanlış (( Hakkim - Hızlı Resim )) sen bu kelimeyi söylüyorsun ama bana dediğin cvp oda itemleri almıcak adamın nesi varmış bot çharında Benim o adamdan bi farkım yok pardon bot çharın dan bi farkım yok ama arkadaşlarım itemleri onların mesuliyeti diyorsun ama mesuliyeti olan kişi var ve o nun suçu hafif Ben bu banın kaldırılmasını RİCA EDİYORUM Telafi etmeye hazırım GM den VE Uğur dan özürümü diliyorum BAN açılsın GEREKİRSE IP YE VEYA HARDİSKE BAN ATILSIN ama arkadaşımın itemleri geri verilsin Kolay yapılmadı onların bi suçu yok GM tek ricam bu... Bsro Yöneticisi @Asgard @Odin

MuRo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    MuRo isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    Silkroad Online
    Konular 
    97
    Beğenme 
    1427
    Beğenilme 
    605

Lavuk, adam sana guvenip 1 car veriyor kasıl diye sen adamın bütün seri bot carlarini soyuyosun + aldığın goldda var anca gider uğur reisden Özür diler parasını itemlerini geri iade edersin yada banın kalkmaz en son böyleydi suclu kisi pismanligini dile getirip itemleri verince açılıyordu çarı ama yinede @Asgard bilir.

Asgard - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    Asgard isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Konular 
    1241
    Beğenme 
    518
    Beğenilme 
    10488

Biz bunu her dile getirenin karakterini açmış olsaydık , şuanda bir çok kişinin canı yanmıştı. Kişisel olarak ele alamayız . Sizi tanımıyoruz bile , yarın bir gün bir dolandırma girişiminde bulunursanız bu sefer suç bizim olacaktır.

Ayrıca örnek gösterdiğiniz cümle de işaretlediğiniz yeri neden anlamak istemiyorsunuz ? ID PW bilgisinin paylaşılması her 2 taraf için aynı sorumluluğu taşır . Bilgi paylaşılmaması gerektiğini sık sık dile getiriyoruz , paylaşıldığı halde bir soyulma meydana gelirse buna bizim müdahalemiz olmaz. Fakat bu hırsızın ceza almayacağı anlamına da gelmez. Bir suç işlediniz ve cezanızı aldınız. Başkasının itemlerinin olması yada olmaması bizim sorunumuz değil , hesabını veremeyeceğinizi bir işe kalkışmak sizin hatanız . Bizim kurallarımız 4 yıldır aynıdır , değişmiyor. Bu size son cevabımdır.

SONŞANS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    SONŞANS isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    3
    Beğenme 
    2
    Beğenilme 
    0

Herşeyinin fazlasıyla geri vericeğimden emin olabilirsiniz sıkıntı yok o konuda ya bi anlık nefsime uydum lazım değildi aslında ne oldu anlamadım bi anlık NEFİS

Asgard - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    Asgard isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Konular 
    1241
    Beğenme 
    518
    Beğenilme 
    10488

Alıntı MuRo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Lavuk, adam sana guvenip 1 car veriyor kasıl diye sen adamın bütün seri bot carlarini soyuyosun + aldığın goldda var anca gider uğur reisden Özür diler parasını itemlerini geri iade edersin yada banın kalkmaz en son böyleydi suclu kisi pismanligini dile getirip itemleri verince açılıyordu çarı ama yinede @Asgard bilir.
    Karakter hiç bir şekilde açılmaz.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Giriş