Beğeni Ağacı14Beğeniler

Konu:Bsro yol haritası

ULEMAA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    ULEMAA isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    aSro-bSro-cSro
    Konular 
    1099
    Beğenme 
    973
    Beğenilme 
    1963

Alıntı FKC Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Onun acısı oyuna 25 30 bin yatırdı oyun sıfırlanır ise g*te girecek itemler için yazıyor
    25 30 binmi işte buna gülerim @burock34 @LaBoum ASDASD
    LaBoum bunu beğendi.

murjoc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    murjoc isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    1
    Beğenme 
    2
    Beğenilme 
    6

Alıntı aTHaLaNTHe Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Zor ratelerle reslemek? Yeni oyuncular zaten oyuna tutunamadıkları için oyunu bırakıyor. Sen oyunu zorlaştırıp oyuncuların gelmesini mi bekliyorsun ratelerle oynamalarını asla tavsiye etmiyorum ne zorlaştırsınlar nede kolaylaştırsınlar. Zorlaştırırlarsa yeni oyuncular tutunamaz , Kolaylaştırırlarsa da hiç bir şeyin değeri kalmaz şimdi serverde sayılı kişide dolanan fightlar herkesin elinde dolanır artık fight ı satarsınız 50b den

EDİT : BİR DAKİKA OYUNU BAŞTAN BAŞLATIN KISMINI YENİ GÖRDÜM KARDEŞİM SEN MANYAK MISIN ? ÇAR ALANLARIN YANI SIRA ÇARLARINI TEK KURUŞ YATIRMADAN YAPANLARDA VAR BU KADAR KİŞİNİN EMEKLERİNİN BOŞA GİTMESİNİ Mİ SÖYLÜYORSUN ŞUAN CİDDEN SİNİRİM BOZULDU
    Bu oyunda öyle bir karaborsa varki oyun yönetimide bunun farkında olup önüne geçemiyor.!
    peki ne bu kara borsa; bi grup insan/insanlar sistemini oturtmuş.seti,itemi,charı yapıp sat, hop tekrar başa sar.
    -Job caveyi 3 ay boyunca bırakmayan insan toplulugu var. 20 bin tl oyuna para harcayıp ekip işini kuramadıgı için hakimiyet olmayan insanlar var.
    -110 cap in en degerli 2 itemi vardır= biri gold coin digeri fight weapon.bütün sistem bu 2 zımbırtının üzerine kuruludur.bütün sw birlik olsada kişi başı 25er bin tl para verip charda alsalar baştakileri deviremiyecekler.oyundaki item maaliyetleri bu yüzden yüksek.
    -Yalan söyleme makinasını burdaki oyunculara baglayıp çok vijdanı bir soru sormak istiyorum: - para verip silk alırsın eywAllah'ta para verip char alma konusunda dünyada başka bişeye bu kadar pişman oldunmu!

aTHaLaNTHe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    aTHaLaNTHe isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    Counter-Strike
    Konular 
    129
    Beğenme 
    200
    Beğenilme 
    284

Alıntı murjoc Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu oyunda öyle bir karaborsa varki oyun yönetimide bunun farkında olup önüne geçemiyor.!
    peki ne bu kara borsa; bi grup insan/insanlar sistemini oturtmuş.seti,itemi,charı yapıp sat, hop tekrar başa sar.
    -Job caveyi 3 ay boyunca bırakmayan insan toplulugu var. 20 bin tl oyuna para harcayıp ekip işini kuramadıgı için hakimiyet olmayan insanlar var.
    -110 cap in en degerli 2 itemi vardır= biri gold coin digeri fight weapon.bütün sistem bu 2 zımbırtının üzerine kuruludur.bütün sw birlik olsada kişi başı 25er bin tl para verip charda alsalar baştakileri deviremiyecekler.oyundaki item maaliyetleri bu yüzden yüksek.
    -Yalan söyleme makinasını burdaki oyunculara baglayıp çok vijdanı bir soru sormak istiyorum: - para verip silk alırsın eywAllah'ta para verip char alma konusunda dünyada başka bişeye bu kadar pişman oldunmu!
    Tabiki bu 2 olay üstüne kurulu adam ekibini kurur bu yoldan para kazanır ayrıca bunun karaborsacılıkla ilgisi yok çar satışı diye bir şey var adamda o parayı zorla almıyor çarı veriyor karşılığında çar yapıp satarak para kazanan çok kişi var zaten bu çok anormal bir durum değil ayrıca o ekip reslense bile aynı şeyi yapar çünkü bir ekip oluşturdular herkes işini bir türlü oturtur oyuna yeni başlayanlar yine açıkta kalır dediğin strateji çok yanlış bir şey
    SONŞANS bunu beğendi.

Durum 
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    1
    Beğenme 
    2
    Beğenilme 
    6

Tabiki bu 2 olay üstüne kurulu adam ekibini kurur bu yoldan para kazanır ayrıca bunun karaborsacılıkla ilgisi yok çar satışı diye bir şey var adamda o parayı zorla almıyor çarı veriyor karşılığında çar yapıp satarak para kazanan çok kişi var zaten bu çok anormal bir durum değil ayrıca o ekip reslense bile aynı şeyi yapar çünkü bir ekip oluşturdular herkes işini bir türlü oturtur oyuna yeni başlayanlar yine açıkta kalır dediğin strateji çok yanlış bir şey
    sistemi anlamadık peki tamam ozaman;avı/müşteriyi/yeni başlayan oyuncuya bakalım;
    oyuna yeni başladın 1-2 ayda (şans eseri serenesten fight düşmesse) en fazla +8 nowa set + power silah yaptın. bunada eywallah. oyuncu olarak daha iyi şeyler isteyecen mecbur (immo set/ fight),3 parti arkadaşın var job cave gidiosun fıs. karkadan gidiosun yine fıs sürekli eskilerin sana tek atması.özellikle job caveye başkasına el sürdürmemeleri seni çıldırtıp 2-3 ark birleşip biz 8 kişiye item alamıoz bari 2-3 kişini seti saglam olsun diyip forumda alışveriş bölümünü inceleme kısmı başlar.olayın satılık charlarla değil aslında 2-3 partilik saglam charlara ihtiyaç oldugunu anlayınca işte benim söylediğim yalan söyleme makinesi devreye girer!

manismo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    manismo isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    126
    Beğenme 
    241
    Beğenilme 
    156

http://www.jollygame.net/forum/26-bs...kurallari.html
    Madde 10. bSilkroad üzerinden ticari kazanç sağlamak yasaktır.

1. Karakter satışının düzenlenmesi.
    a. Devamlı olarak karakter alan ve satan kişiler ilk seferde uyarılır, tekrarı halinde hesapları kapatılır.
    b. Aynı anda toplu karakter satışı yapan ve para kazanma amacı güden kişiler ilk seferde uyarlır, tekrarı halinde hesapları durdurulur.
    c. Gerçek para ile karakter kasıp satmak yasaktır.

bu kuralın gerçekten uygulandığını düşünüyor musunuz ? yönetimin bu kuralda esnemeye gittiğini düşünüyorum.pazar alanını incelerseniz sizde görürsünüz.
    SONŞANS bunu beğendi.

Durum 
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    126
    Beğenme 
    241
    Beğenilme 
    156

sayın yöneticiler swde çok çok kendini aşmış ( zevkin anlamını unutmuş zorla zevk arayan) insanları bahane edip bu kadar oyuncunun hakkını yemeyin. jolly game kalitesini bilerek kalıcı sw oldugunuz ortada. yeni yol haritaları swyi nasıl kurtarabiliriz düşüncesi yerine bence daha zor ratelerle swyi resleyin. baştan başlatın oyunu..
    oyunun baştan başlatılması düşüncesi bence çok saçma bir düşünce sistem zaten yıllardır oturmuş durumda sizin bahsettiğiniz olay olursa player sayısı direkt olarak 0'a düşecektir.sizin istediğiniz olay tam olarak şu benim anladığım kadarıyla başka oyunlardaki yöneticilere güvenmiyorum siz swyi benim istediğim gibi yapın ben size güveniyorum.

zor bir server istyorsan bir sürü var olmadı csro yu deneye bilirsin.bsroya göre epey bir zor.

Durum 
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    1
    Beğenme 
    2
    Beğenilme 
    6

Alıntı manismo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    oyunun baştan başlatılması düşüncesi bence çok saçma bir düşünce sistem zaten yıllardır oturmuş durumda sizin bahsettiğiniz olay olursa player sayısı direkt olarak 0'a düşecektir.sizin istediğiniz olay tam olarak şu benim anladığım kadarıyla başka oyunlardaki yöneticilere güvenmiyorum siz swyi benim istediğim gibi yapın ben size güveniyorum.

zor bir server istyorsan bir sürü var olmadı csro yu deneye bilirsin.bsroya göre epey bir zor.
    zor sw olarak hali hazirda isro oynuyorum. 4 ayrı gündemdeki privatelerdede charlarım var.
    şimdi ben bsrodan ne istiyorum! ip limit 10 ve arena botlarını çıkartp oyunda char almış ve eski player olup yenileri adeta parçalayan oyuncuların pc toplamı 20 yi geçmes. dw önünden belli. swyi yöneticilerin istediği gibi şekillendirdiği ortada.
    swnin 3+ yıl olması swye her yıl 100 lerce insanın akın ettiğini göstermes. 3 yıl önceki playerda o 20 pcnin içinde şuanki playerda aynı mecliste.
    swde yeni guildler yeni kişiler görmek isteniyorsa.benim dediğim dinlensin.dinlenmiyosada sw 10 yıl daha gider sıkıntı yok ama kadro hep aynı kalır. buraya yorum yazan yeni playerlara gelince ya 5 aylıksındır yada 2 ay sonra bırakıcaksındır!

Durum 
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    126
    Beğenme 
    241
    Beğenilme 
    156

zor sw olarak hali hazirda isro oynuyorum. 4 ayrı gündemdeki privatelerdede charlarım var.
    şimdi ben bsrodan ne istiyorum! ip limit 10 ve arena botlarını çıkartp oyunda char almış ve eski player olup yenileri adeta parçalayan oyuncuların pc toplamı 20 yi geçmes. dw önünden belli. swyi yöneticilerin istediği gibi şekillendirdiği ortada.
    swnin 3+ yıl olması swye her yıl 100 lerce insanın akın ettiğini göstermes. 3 yıl önceki playerda o 20 pcnin içinde şuanki playerda aynı mecliste.
    swde yeni guildler yeni kişiler görmek isteniyorsa.benim dediğim dinlensin.dinlenmiyosada sw 10 yıl daha gider sıkıntı yok ama kadro hep aynı kalır. buraya yorum yazan yeni playerlara gelince ya 5 aylıksındır yada 2 ay sonra bırakıcaksındır!
    senin yaptığın öneri sadece elindekini kaybetmeye neden olacaktır.hem playeri kaybetmeden hem yeni player kazanılabilecek yeni bir sistem gelicektir.bu konuda yönetime güveniyorum.ancak belli bir yere kadar yenilik olacaktır belli bir yerden sonra artık yapılıcak bir şey kalmayacak bunuda göz önünde bulundurmak lazım.

Durum 
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    1
    Beğenme 
    2
    Beğenilme 
    6

senin yaptığın öneri sadece elindekini kaybetmeye neden olacaktır.hem playeri kaybetmeden hem yeni player kazanılabilecek yeni bir sistem gelicektir.bu konuda yönetime güveniyorum.ancak belli bir yere kadar yenilik olacaktır belli bir yerden sonra artık yapılıcak bir şey kalmayacak bunuda göz önünde bulundurmak lazım.
    yönetime güvenme konusu gelince
    Asro,
    Ramazan ayında vaadedilen yenilik,
    daha sıralayabilirim fakat banlama konusunda biraz diktatör yönetim var
    manismo bunu beğendi.

aTHaLaNTHe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    aTHaLaNTHe isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    Counter-Strike
    Konular 
    129
    Beğenme 
    200
    Beğenilme 
    284

Smile

http://www.jollygame.net/forum/26-bs...kurallari.html
    Madde 10. bSilkroad üzerinden ticari kazanç sağlamak yasaktır.

1. Karakter satışının düzenlenmesi.
    a. Devamlı olarak karakter alan ve satan kişiler ilk seferde uyarılır, tekrarı halinde hesapları kapatılır.
    b. Aynı anda toplu karakter satışı yapan ve para kazanma amacı güden kişiler ilk seferde uyarlır, tekrarı halinde hesapları durdurulur.
    c. Gerçek para ile karakter kasıp satmak yasaktır.

bu kuralın gerçekten uygulandığını düşünüyor musunuz ? yönetimin bu kuralda esnemeye gittiğini düşünüyorum.pazar alanını incelerseniz sizde görürsünüz.
    Esnediğinin farkındayım çünkü bu işi para kazanma işine dönüştüren bir çok kişi var her ne kadar forumda bu olaylar olsa bile çoğu kişi oyun içinden hallettiği için kimse bir şeyi farketmiyor geçenlerde bir arkadaşın başka bir silkroad da çar satın aldı adamlar hala o çarı eski sahibi sanıyor bu tarz oyunlardan rahatlıkla para kazanılıyor. Server Baştan bile başlatılsa o eskilerden başlamış olanların büyük geniş bir çevresi var o yüzden yine olaylar aynı olacak diyorum. Yönetim bu konuda oyuncu kaybetmemek ve yeni oyuncu kazanmak için çabalamalı ama kesinlikle serveri baştan başlatmak saçmalık olacaktır yukarı da söylemeye çalıştığım şey oydu

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Giriş