Beğeni Ağacı12Beğeniler

Konu:Yeni kervan etkinliği 11.06.2016

Monk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    Monk isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    16
    Beğenme 
    58
    Beğenilme 
    97

Standart Yeni kervan etkinliği 11.06.2016

Selamun Aleyküm Merhaba arkadaşlar.
    Yeni kervan etkinliğini uzun uzun yazmıyacağım çünkü az çok server olarak artık bilinmekte.
    yalnız bi kaç değişikliğe gidildi sadece bu konuları not düşücem.

SEMERKAND-HOTAN-DOWHANG-JANGAN

bu kaleler arasında herhangi bi bölgeden diğer bölgeye partiler oluşturulup kervan çekilecektir.
    bunun sebebiyse thief job olarak normal bir durum içinde iken bütün haritadaki bölgeleri kolaçan edip herhangi bi yerden bulma durumunu kabullenerek bu joba kayıt oluyor.
    belli bir yerden başlandığında malları devirmek oldukça kolay oluyor.
    normal zaman içinde traderlerin azlığından yakınan thiefler oluşturulan bu etkinlik sayesinde mal bulabilme ihtimalini oldukça arttırmış olacaktır.
    her iki tarafında eğlenmesi için böylesi daha iyi olduğunu düşünüyoruz ve yine dört kaleye indirerek bulabilme ihtimalini biraz daha kolaylaştırdık.

BAŞLANGIÇ SAATİ : 23.30

NOT: Bu gün uygulanan eventte miğde bulandırıcı olaylardan bahsetmek istiyorum.
    Bakın arkadaşlar biz bu etkinliği belirttiğimiz gibi EĞLENCE amaçlı yapıyoruz ne yenmek ne yenilmek ve yanında YENİ BAŞLAYAN oyuncuları teşvik amaçlı CEBİMİZDEN birşeyler hediye ediyoruz ama bunu GÖVDE gösterisi haline getirmeye çalışan konuyu hala algılayamamış mahlukatlar var yaşlarıda onüç değil baya baya yüksek insanlarda var AYIP AYIP.
    yaptığım yardımlarda bana ENAYİ malı diyen arkadaşlar biz sizi düşündük ve yenmek yenilmek amacı gütmeden yardım ettik bize gösterdiğiniz saygı için sizi tebrik ediyorum.
    Bu server böyle hasetli iğrenç miğdebulandırıcı oyuna taparcasına oynuyan insanlar sayesinde yavaş yavaş gelişiyor.

etkinliğe katılan dürüst insanlara keyifli oyunlar diliyorum ALLAHA EMANET OLUN.

yeni başlayan Trader ve Hunter arkadaşlara yardım yapılacaktır bu bir idda değil eğlence ve yardımlaşma etkinliğidir öncekinde thief olarak yeni başlayan arkadaşlara yardım edildi bu seferde trade ve hunterlere edilecektir.
    Konu Monk tarafından (05.Haziran.2016 Saat 13:40 ) değiştirilmiştir.

Yaşayan pek çok kişi ölümü hak eder.
    Ölülerden bazıları da yaşamı.
    Yaşamı onlara verebilir misin?
    Ölüm hakkında karar vermekte aceleci olma.
    En bilgeler bile her sonucu bilemez.

RaKKaNi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    RaKKaNi isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    Silkroad Online
    Konular 
    78
    Beğenme 
    611
    Beğenilme 
    835

bu şehirler arasında tek bi yerden mi çekilcek yoksa bölünücek misiniz eger bölünücek ve şurdan buraya bu kadar burdan buraya bu kadar çektik dicekseniz bunun hiç bir anlamı yok pwp olmucaktır eger bir kervan etkinligi yapılıyorsa ben hunter thief pwpsi olmasını isterim hunterlerin yarısı orda yarısı burada olur ise thieflerin buldugu yarım kervanlar kesilince nasılsa digerleri çekiyor düşüncesi ile pwp olmayacak ve etkinliğin asıl amacı olan EĞLENCE diye bir şey gerçekleşmeyecektir bir etkinlik düzenleniyorsa hunterlar toplu thiefler toplu olması ve pwp olması gerekir.
    dedigim şekilde toplu kervan olmayacaksa şahsen katılmayı düşünmüyorum ben rank kasmıyorum pwp için geliyordum...
    Cengo ve LittleMiddle bunu beğendi.

1X1Y - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    1X1Y isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    303
    Beğenme 
    2446
    Beğenilme 
    3036

Bizim unionumuz tarafından sizin guildiniz ve unionunuzun yaptığı gibi cavede kapışmadan sonra, kale savaşından sonra, vs den sonra globaller atıp gövde gösterisi yapma huyu yoktur ve geçen hafta da bu haftada göze batacak bir tutum olmamıştır. Ali şahittir geçen haftada kendisi teşekkür edip çekildiğinde herhangi bir yanlış tavrımız olmamıştır. Böyle bir tutum olduysa da bizden olmamıştır, en azından mide bulandırıcı. Kervan konusunda da size tavsiyem tek bir kervan çıkarmanız olur dağılması zor toplanması kolay olur bu da sizin işinizi kolaylaştırır. Bi dahakine de ayrı gayrı kervan çekmeyin @Monk
    ReaLaMity
    1X1Y

Durum 
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    16
    Beğenme 
    58
    Beğenilme 
    97

etkinlik bu şekilde olucaktır beğenmiyen gelmeyebilir. isteyen istediği fikirde etkinlik konusu açabilir.
    trade malı arayan rank kasmak isteyen her thief ararken acaba nerdeler heycanı ile bulduğunda keyif alacaktır aynı şekilde bizde öyle.
    Trader çeken yok diye yakınan veya mal aramak zorunda kalmayan herkes için oldukça makul bi fırsat.
    Traderlerin sayısının az olması thieflerin fazla olmasıyla alakalı olarakta bu denge sağlanmış olur.
    amaç olarak belli bi yerden gelin bi mal canı 300 k olan bi pet ve 200 k vuran wizardlarla gelelim malı dağıtalım götürelim diye düşünenler gelmeyebilir.
    fikir değişikliği iyidir habire aynı etkinlik olmasındansa farklı etkinliklerinde oluşabiliceğininde fikir aşamasına temel atan bi etkinlik olucağını düşünüyorum.
    bu etkinlik olmadanda thief hunter vs lerine defalarca kez şahit oldum hunterken etkinlik esnasındada olucaktır.
    miğde bulandırıcı globaller yazılar yazıldı enayi malı vs. üzerine alınmak isteyen alınabilir alınmayana ait olmayana karalama kampanyası başlatacak değilim.
    ben cömert davranıp yeni oyunculara destek amaçlı kar gütmeden yardım etmek için çooook önceden açtığım konudada belirttiğim gibi yardım ettim ama köklü playerlerden elinde fight olan yaşı bilmem kaç bi şahıs bile benden bukadar adam topladım bi devil reste bana ver dediğini gördüm güldüm ve verdim.
    50 silk nede olsa okadar belirtmeme rağmen bunu dönüp dolaştırıp iyimsermişçesine çevirip yorumlayabilme kabiliyetide anca böyle bi insanda mevcut olurdu o ayrı konu.
    Etkinliğin olması için ilk adımı atan konuyu tabanı oluşturan bizler hiç bişey beklemezken herneyse seneryolar yazıp kendilerini suçlu hissetmeyebilen bi çok insan var ama ben onlar gibi heryeri resimlerle doldurmucam isimleri saklı kalsın inşallah bi gün oyun için yaşı başı ilerlemiş insanların nekadar ucuz durumlara düştüklerini anlarlar ve doğrulurlar inşallah ne diyim anlayana...
    Konu Monk tarafından (05.Haziran.2016 Saat 04:03 ) değiştirilmiştir.
    LittleMiddle ve Cengo bunu beğendi.

ULEMAA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    ULEMAA isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    aSro-bSro-cSro
    Konular 
    1099
    Beğenme 
    973
    Beğenilme 
    1963

ulan yaa insan bunu yarın yapardı vizdansız yarın kendimi sana ayırmıştım insan bi arar beni ismarlamıyorum lan sana künefe falan ASDSAD
    Konu ULEMAA tarafından (05.Haziran.2016 Saat 03:47 ) değiştirilmiştir.

Durum 
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    16
    Beğenme 
    58
    Beğenilme 
    97

Alıntı Bubbax Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ulan yaa insan bunu yarın yapardı vizdansız yarın kendimi sana ayırmıştım insan bi ara beni ismarlamıyorum lan sana künefe falan ASDSAD
    ahhahah yarın savaş varmış kardo insanlar gelemezmiş ondan yoksa hertürlü biliyosun künefe yerken konuşuruz bunları

Durum 
    Favori Oyun  
    aSro-bSro-cSro
    Konular 
    1099
    Beğenme 
    973
    Beğenilme 
    1963

Alıntı Monk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ahhahah yarın savaş varmış kardo insanlar gelemezmiş ondan yoksa hertürlü biliyosun künefe yerken konuşuruz bunları
    hani yıldızları sayıcaktık beraber hani güneşi göstercektin bana neden kandırdın beni gıss hani jupiterden marsa kayarak inecektik SADSAD
    CriticalKING bunu beğendi.

Durum 
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    16
    Beğenme 
    58
    Beğenilme 
    97

Alıntı Bubbax Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    hani yıldızları sayıcaktık beraber hani güneşi göstercektin bana neden kandırdın beni gıss hani jupiterden marsa kayarak inecektik SADSAD
    ahahahahahah meşur künefeyi yiyelim onlara geçmesekte olur

Durum 
    Favori Oyun  
    aSro-bSro-cSro
    Konular 
    1099
    Beğenme 
    973
    Beğenilme 
    1963

Alıntı Monk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ahahahahahah meşur künefeyi yiyelim onlara geçmesekte olur
    beni yemekle korkutamazsın ama ben seni korkutucam yeni etkinlikte görüşmek dilegi ile bu seferki terso geldi dugun falan ama bıdahakıne setlı gelıyorum

Captif - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    Captif isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    41
    Beğenme 
    288
    Beğenilme 
    150

Alıntı 1X1Y Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bizim unionumuz tarafından sizin guildiniz ve unionunuzun yaptığı gibi cavede kapışmadan sonra, kale savaşından sonra, vs den sonra globaller atıp gövde gösterisi yapma huyu yoktur ve geçen hafta da bu haftada göze batacak bir tutum olmamıştır. Ali şahittir geçen haftada kendisi teşekkür edip çekildiğinde herhangi bir yanlış tavrımız olmamıştır. Böyle bir tutum olduysa da bizden olmamıştır, en azından mide bulandırıcı. Kervan konusunda da size tavsiyem tek bir kervan çıkarmanız olur dağılması zor toplanması kolay olur bu da sizin işinizi kolaylaştırır. Bi dahakine de ayrı gayrı kervan çekmeyin @Monk
    Ne kadar engellemeye çalışsa da her iki taraf bi kaç yerden patlak veriyosun. Onuda göz ardı ediyosun haliyle. Buna da şükür diyelim
    1X1Y bunu beğendi.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Giriş