Beğeni Ağacı9Beğeniler

Konu:Kervan Hakkında

FmY__ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    FmY__ isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    64
    Beğenme 
    379
    Beğenilme 
    415

5dk oyuna girdim 55 tane 1 yıldız görüşümdür gerçekten bi çare bulunmalı böyle rekabet olmaz
    Lawyer Of Future

LittleMiddle - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    LittleMiddle isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    536
    Beğenme 
    1267
    Beğenilme 
    1214

Açıklama yapilacak mi !!!! Cezalari ne olacak attigm SS ler noldu ???????? Playerlar olarak derhal aciklama bklyrz

MendoZa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    MendoZa isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    113
    Beğenme 
    353
    Beğenilme 
    322

Cezası falan olmayacak kanka şımdı ya goldu duşurucek yada thiefi yukseltıcek alın istediğiniz kadar traderle çekın diyecek.
    yavuzzz bunu beğendi.
    Nychooss-M4rJiNaL-BloodSeakers-lol_ALEX_lol-OxSİ

DonnaR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    DonnaR isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    383
    Beğenme 
    1076
    Beğenilme 
    2699

Alıntı yylmzemre Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kimseye ne laf attğım var ne de sataşmak amaçlı açıyorum bu konuyu sadece bu 1 ip üzerinden 1 pt trader çar ile kervan çekme olayına değinmek istedim.Asgard cezası var demişti amma ve lakin eğer rekabet ortamı olsun istiyosanız bu olayı düzgün bir hale getirmeniz lazım yoksa server'ın yarısından çoğunun trader olup mal çekeğini düşünüyorum.İyi forumlar
    Alıntı _DarkBlue_ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Swde uzun süredir thief olan ReaLFriendS var diye biliyorum. Onlar thieflikle gelir sen yorma kafanı @Dream @scarface @DonnaR_ v.s v.s
    Yetişemiyoruz zaten kardo yık yık nereye kadar
    Trip_Kolik & DonnaR_

M4rJiNaL

BuYuGe_SYGl

RedLine & OttomanHeRoS

"Lâ fetâ illâ Ali, lâ seyfe illâ Zülfikâr"--لا فتى الا على لا سيف الا ذوالفقار

ahmetr23 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    ahmetr23 isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    3
    Beğenme 
    0
    Beğenilme 
    1

Olay o kadar çığırından çıktı ki thiefler malları yıksa bile toplaymadan kayboluyor .

DonnaR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    DonnaR isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    383
    Beğenme 
    1076
    Beğenilme 
    2699

MuRo bunu beğendi.
    Trip_Kolik & DonnaR_

M4rJiNaL

BuYuGe_SYGl

RedLine & OttomanHeRoS

"Lâ fetâ illâ Ali, lâ seyfe illâ Zülfikâr"--لا فتى الا على لا سيف الا ذوالفقار

m3hm3t - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    m3hm3t isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    0
    Beğenme 
    5
    Beğenilme 
    9

Alıntı KolayDegil Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    150 tane SS attim bibok olmadi .Ne oldu herkes hicbisi.Herkes çekti biz ?
    RoyalFamily guildi olarak serveri birakmayi yeni bir servera başlama fikrini iyiden iyiye düşündük. Cezasi belli olmayan kural olduğu surece çok çiğnenir.
    Bu gerizekalıyı royalfamily guildine nasıl aldılar arkadaş anlamıyorum -.-

toto2001 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    toto2001 isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    14
    Beğenme 
    53
    Beğenilme 
    42

Kervan sistemine hic laf etmeyin bi kere bu haliyle gayet iyi oyunu oynuyosam %90 kervanin guzel olmasindan dolayı oynuyorum.

ragner - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    ragner isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    2
    Beğenme 
    0
    Beğenilme 
    0

herşeyden şikayet ediyorsunuz, eski halindede kervan çekiyordum, yeni halindede, 1 aylık bir mazim var, sürekli botta çar bırakıp, bir yandan kervanla uğraşıyordum, silk alıp satmasam, seneye falan set alma imkanım olucaktı sanırım, dw de pwp atmaktan ibaret değil bence bu oyun, şuanda, piyasayı etkiliycek bi ortam var, evet, ama trader olarakta tief olarakta bi hareket var şuanda bunu kabul edin, ben hotan dw arası kervanla her akşam geziyordum, çoğunda tief denk gelmiyordu bile. beni oyunda gören mutalaka olmuştur, para vermiyor diye, kimse kervan çekmiyordu, tieflerde yüksek yıldızlı kervanlarla ilgileniyordu. şimdi herkes yüksek çekiyor, heryer tief, oyunda bi hareket var, kimse inkar edemez, evet, şuanda kolay para kazanılıyor, seti guildi olan arkadaşlar, olayı abartmış durumda, evet, onuda görüoyorum, alexe gittiğimde kervandan geçilmiyor, bufolo satıyorum, stalda durmuyor, anında bitiyor, onuda görüyorum, ama oyuna yeni başlayan insanlarında bi şansı oluyor bunu göz ardı etmeyin. bana en mantıklı çözüm tieflerin eskisi kadar çok değilde, şuanki kadarda az olmaması, bir kişinin onlarca bot çarı arkasına takmasına müsade edilmemesi gibi geliyor, 4-5 arkadaşın bir araya gelip 20-30 yıldız kervan çekmesinde bi problem yok bence,
    goldu düşür tiefi çoğalt, yeni başlayan bişey yapamasın, eski oyuncular kendi arasında pwp atsın dursun, bizde bi guilde girip, caveden bize item gelmesini para gelmesini bekleyelim, bu değil bence çözüm. şu haliyle bile, 2 aydan fazla kervanla uğraşsam 1 tane set alabiliyorum, 4-5 çarla kervan yapmama rağmen.
    2 tief değilde 4 tief çıkar, 4 b değilde 3 b verir alex semer, gibi gibi çözümler daha mantıklı bence.

Filozof - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    Filozof isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    81
    Beğenme 
    121
    Beğenilme 
    315

Alıntı ragner Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    herşeyden şikayet ediyorsunuz, eski halindede kervan çekiyordum, yeni halindede, 1 aylık bir mazim var, sürekli botta çar bırakıp, bir yandan kervanla uğraşıyordum, silk alıp satmasam, seneye falan set alma imkanım olucaktı sanırım, dw de pwp atmaktan ibaret değil bence bu oyun, şuanda, piyasayı etkiliycek bi ortam var, evet, ama trader olarakta tief olarakta bi hareket var şuanda bunu kabul edin, ben hotan dw arası kervanla her akşam geziyordum, çoğunda tief denk gelmiyordu bile. beni oyunda gören mutalaka olmuştur, para vermiyor diye, kimse kervan çekmiyordu, tieflerde yüksek yıldızlı kervanlarla ilgileniyordu. şimdi herkes yüksek çekiyor, heryer tief, oyunda bi hareket var, kimse inkar edemez, evet, şuanda kolay para kazanılıyor, seti guildi olan arkadaşlar, olayı abartmış durumda, evet, onuda görüoyorum, alexe gittiğimde kervandan geçilmiyor, bufolo satıyorum, stalda durmuyor, anında bitiyor, onuda görüyorum, ama oyuna yeni başlayan insanlarında bi şansı oluyor bunu göz ardı etmeyin. bana en mantıklı çözüm tieflerin eskisi kadar çok değilde, şuanki kadarda az olmaması, bir kişinin onlarca bot çarı arkasına takmasına müsade edilmemesi gibi geliyor, 4-5 arkadaşın bir araya gelip 20-30 yıldız kervan çekmesinde bi problem yok bence,
    goldu düşür tiefi çoğalt, yeni başlayan bişey yapamasın, eski oyuncular kendi arasında pwp atsın dursun, bizde bi guilde girip, caveden bize item gelmesini para gelmesini bekleyelim, bu değil bence çözüm. şu haliyle bile, 2 aydan fazla kervanla uğraşsam 1 tane set alabiliyorum, 4-5 çarla kervan yapmama rağmen.
    2 tief değilde 4 tief çıkar, 4 b değilde 3 b verir alex semer, gibi gibi çözümler daha mantıklı bence.
    Forumda bu kadar doğru konuşup , tespit yapan kişilerin olmasıda güzel .. +1

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Giriş