Beğeni Ağacı13Beğeniler

Konu:DEATH BONE:D

Asgard - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    Asgard isimli Üye şuanda  online konumundadır
    Konular 
    1241
    Beğenme 
    518
    Beğenilme 
    10488

Death Bone nin tek bir skilli var Kırmızı bir şekilde gövdesinde Toz biriktirerek püskürtüyor. Bu Skillin damage değeri %90 dır . Yani 20k HP si olan bir karaktere 18k , 60k olan bir karaktere 54k vurur . Sizin yapmanız gereken tek şey bu skill hazırlığında olduğunda Unique , önünden çekilmeniz . Bu skill den damage yemediğiniz sürece ölmeniz çok zor . Bone de karakterleri bota bırakmak bir dez avantaj. Kidemonas'ı örnek vermişsiniz , baştan sonra Unique yi buga sokara kesiliyor her seferinde . Ben bunun zevkli olduğunu düşünmüyorum. Şuanda HP si Kidemonas ile hemene hemen aynı Bone'nin . Ayrıca önceden Stun skillini 5 saniyede bir kullanıyordu. Biz onu 15 saniyeye çıkarttık .

Stone lar biraz piyasa düştüğünde değerleri anlaşılacak. Şuanda değerinin bilinmediğini düşünüyorum . Bu açık bir şekilde belli .

RaKKaNi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    RaKKaNi isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    Silkroad Online
    Konular 
    78
    Beğenme 
    611
    Beğenilme 
    835

Alıntı Asgard Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Stone lar biraz piyasa düştüğünde değerleri anlaşılacak. Şuanda değerinin bilinmediğini düşünüyorum . Bu açık bir şekilde belli .
    buna katılıyorum, biri sharpness stonesine sahip oldugunda ve bunu silahına bastıgında iş bu kadarla bitmiyor stone tutmazsa tekrar bulmak lazım bu zor, stone tutarsa çok şanslı %100 olmasa bile biraz ugraşarak onu asimile ile %100(buda 3 crit veriyordu sanırım) yaptıktan sonra diger bozulan stat ve blueleri düzelttiktince çok saglam bir silaha sahip olunuyor önemli birşey bu asimile etmek stonenin tutması gibi ugraşlarda artık charı son seviyeye getirmiş biri için yeni ugraş doguyor charı güçlendirmek için...

Calista - MrsCasK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    Calista - MrsCasK isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    63
    Beğenme 
    1141
    Beğenilme 
    673

Alıntı Ashwyn Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    hahaha olum sen ne adisin amk
    Aahsdadhadjla yok be kanka can sıkıntısı işte
    JemBey bunu beğendi.
    ReaLaMity_

NewAdventure

Calista

JemBey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    JemBey isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    Counter-Strike
    Konular 
    20
    Beğenme 
    76
    Beğenilme 
    45

Alıntı Asgard Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Death Bone nin tek bir skilli var Kırmızı bir şekilde gövdesinde Toz biriktirerek püskürtüyor. Bu Skillin damage değeri %90 dır . Yani 20k HP si olan bir karaktere 18k , 60k olan bir karaktere 54k vurur . Sizin yapmanız gereken tek şey bu skill hazırlığında olduğunda Unique , önünden çekilmeniz . Bu skill den damage yemediğiniz sürece ölmeniz çok zor . Bone de karakterleri bota bırakmak bir dez avantaj. Kidemonas'ı örnek vermişsiniz , baştan sonra Unique yi buga sokara kesiliyor her seferinde . Ben bunun zevkli olduğunu düşünmüyorum. Şuanda HP si Kidemonas ile hemene hemen aynı Bone'nin . Ayrıca önceden Stun skillini 5 saniyede bir kullanıyordu. Biz onu 15 saniyeye çıkarttık .

BU AÇIKLAMA GÜZEL OLDU KİDEMONAS BENCE BAYA Bİ EĞLENCELİ GEÇİYO KSLEŞMELR FALAN FİLAN BAYA Bİ YOĞUN YANİ ...BONE DE EĞLENCELİ OLUR MERAK ETMEYİN VE AYRICA BONENİN DEĞERİNİ ANLIYORUM STONELERİ ASLINDA ÇOK KIYMETLİ
    Konu JemBey tarafından (26.Haziran.2016 Saat 16:50 ) değiştirilmiştir.
    ADI AŞK BU MEZİYETİN...
    JemBeyy

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Giriş