Beğeni Ağacı11Beğeniler

Konu:Terörist Nicki Ban ?

LittleMiddle - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    LittleMiddle isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    536
    Beğenme 
    1267
    Beğenilme 
    1214

Alıntı Bubbax Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ama bunları yapanlar camiye gelip namaz kılıyor buda mümin müslümanlık karıştırmasımı her cumada görüyorum camide geçen bir olayı anlatacaktımda boşver allah hidayet versin bunlar gibilerine benim bildigim tek şey şeriatın gelmediği sürece bu ülkenin düzelmeyecegi hatta dahada af edersin boka batacagız

VSP250s cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    kardeşim unutma ki işid de namaz vs ile kandırıyor herkesi.Ben oyunda şahit oldum mesela.Tamer denen arkadaş var tanırsın.GLOBALDE İŞİDE PKK YE SÖVDÜM adam geldi bana sen işid kadar namaz kılıyor musun da adamlara o.c dıyorsun dedi.Yani demem şu ki namazı gösteriş için kılanlar da var içimizde .Allah senın de dediğin gibi hidayet nasip etsin.Şuan yaşanan her olay (özellikle fettullahın terörsitlerinin halkı taraması bombalaması) kıyamet alametlerinde var.Sona yaklaşıyor dünya evren.

Asgard - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    Asgard isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Konular 
    1241
    Beğenme 
    518
    Beğenilme 
    10488

Cezalandırıldı.

ULEMAA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    ULEMAA isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    aSro-bSro-cSro
    Konular 
    1099
    Beğenme 
    973
    Beğenilme 
    1963

Alıntı KolayDegil Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    kardeşim unutma ki işid de namaz vs ile kandırıyor herkesi.Ben oyunda şahit oldum mesela.Tamer denen arkadaş var tanırsın.GLOBALDE İŞİDE PKK YE SÖVDÜM adam geldi bana sen işid kadar namaz kılıyor musun da adamlara o.c dıyorsun dedi.Yani demem şu ki namazı gösteriş için kılanlar da var içimizde .Allah senın de dediğin gibi hidayet nasip etsin.Şuan yaşanan her olay (özellikle fettullahın terörsitlerinin halkı taraması bombalaması) kıyamet alametlerinde var.Sona yaklaşıyor dünya evren.
    Eskiden ne güzelmiş şeriatlı zamanlar ağır suç işlemeyi bırak suç işleyen yokmuş şeriatın gözünü seveyim zaten ülke ülke olmaktan çıkmış adı TÜRKiyede soyadı karman çorman zaten ne geldiyse dindüşmanlarından islamiyete karşı çıkan zübbelerin yüzünden geldi başımıza bunlar dahada gelecegi dışarda

LittleMiddle - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    LittleMiddle isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    536
    Beğenme 
    1267
    Beğenilme 
    1214

Ceza için teşekkürler.ARKADASLAR SİZDE BOYLE SOYLEMLEMLERİ NİCKLERİ OLANLARİ SİKAYET EDİN.BUNLARİN BU PLATFORMDA CEZASİZ KALMAYACAGİNİ UNUTMAYALİM.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Giriş