Sayfa 1 Toplam 4 Sayfadan 123 ... Sonuncu
Beğeni Ağacı8Beğeniler

Konu:Karakterlere Sigorda

Xerious - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    Xerious isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Konular 
    70
    Beğenme 
    11
    Beğenilme 
    40

Standart Karakterlere Sigorda

Herkezın Belirli bi Emegi Bulunuyor YatırımLar Yapılıyor.

Sw' ye herhangı bı Saldırı Oldugunda Yada Sızden Kaynaklı Bı problem Cıkıpta Karakterlerimziden Olupta Emeklerımız Bosa Gıdicektir Buna Bı Cozum Bulunamazmı ?

Bisi Olmaz dıyıp Gecmıyelım

Asgard - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    Asgard isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Konular 
    1244
    Beğenme 
    518
    Beğenilme 
    10488

Server günlük olarak otomatik Yedek alınır .

Hoenheim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    Hoenheim isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    60
    Beğenme 
    531
    Beğenilme 
    351

Alıntı Xerious Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Herkezın Belirli bi Emegi Bulunuyor YatırımLar Yapılıyor.

Sw' ye herhangı bı Saldırı Oldugunda Yada Sızden Kaynaklı Bı problem Cıkıpta Karakterlerimziden Olupta Emeklerımız Bosa Gıdicektir Buna Bı Cozum Bulunamazmı ?

Bisi Olmaz dıyıp Gecmıyelım
    Bir hirsizlik oldugunda itemlerinin sana geri verilmesi icin calan karaktersizin ben bu hirsizligi yaptim itemini banlanan chardan geri verin demesi lazim aksi taktirde yonetim alenen ss lerle kanitlanmis itemlerin oldugu char banlandigi ile kaliyo eminim orta bi yol bulunabilir. Ama 2. Bir saldiri durumu konusunda threepoint varken icimiz rahat asil sorun oyun ici emek hirsizlari
    ReaLaMiTy_ & NewAdventure
    CiqerciHERE

Hoenheim

DonnaR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    DonnaR isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    383
    Beğenme 
    1076
    Beğenilme 
    2699

Alıntı Asgard Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Server günlük olarak otomatik Yedek alınır .
    ya server kapanırsa suan bır sırket oldugunuz ıcın sızın sw nıze yapılan harcamalar yatırım bızlerse sızın musterılerınız olarak yatırımımızı koruma amaclı hıc bır hakkımız varmı hukıkı olarak ??
    Trip_Kolik & DonnaR_

M4rJiNaL

BuYuGe_SYGl

RedLine & OttomanHeRoS

"Lâ fetâ illâ Ali, lâ seyfe illâ Zülfikâr"--لا فتى الا على لا سيف الا ذوالفقار

Asgard - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    Asgard isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Konular 
    1244
    Beğenme 
    518
    Beğenilme 
    10488

Yatırım olarak görmek yanlış , burası bir oyun platformu. Ticari bir vasıta değil sizin için , borsa da aldığınız bir hisse de değil ki yatırım yapasınız .

Durum 
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    383
    Beğenme 
    1076
    Beğenilme 
    2699

Alıntı Asgard Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yatırım olarak görmek yanlış , burası bir oyun platformu. Ticari bir vasıta değil sizin için , borsa da aldığınız bir hisse de değil ki yatırım yapasınız .
    su maksatla söyledım sız resmı bır tıcarı hesapları bulunan şirketsiniz bizlerde sizin müşterileriniz değilmiyiz aldıgınız sılk ödemelerı uzerınden devlete belırlı bır mıktar vergı verılıyor sanırım bizler eger uye olurken ımzaladıgımız sözlesmede bu haklardan feragat etmedıysek oyle bır madde yok ıse musterılerınız olarak sızden bır urun almıs yada sıze bu urun ıcın ödeme yapmıs oluyoruz bu yuzdende bunu koruma altında olma hakkımız mevcut dedıgım gıbı uyelık sözlesmesınde bunları çürüten bir madde varmı yokmu bilmiyprum ki muhtemelen vardır ?
    Trip_Kolik & DonnaR_

M4rJiNaL

BuYuGe_SYGl

RedLine & OttomanHeRoS

Odin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    Odin isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Konular 
    714
    Beğenme 
    10
    Beğenilme 
    5604

Alıntı DonnaR Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    su maksatla söyledım sız resmı bır tıcarı hesapları bulunan şirketsiniz bizlerde sizin müşterileriniz değilmiyiz aldıgınız sılk ödemelerı uzerınden devlete belırlı bır mıktar vergı verılıyor sanırım bizler eger uye olurken ımzaladıgımız sözlesmede bu haklardan feragat etmedıysek oyle bır madde yok ıse musterılerınız olarak sızden bır urun almıs yada sıze bu urun ıcın ödeme yapmıs oluyoruz bu yuzdende bunu koruma altında olma hakkımız mevcut dedıgım gıbı uyelık sözlesmesınde bunları çürüten bir madde varmı yokmu bilmiyprum ki muhtemelen vardır ?
    Öncelikle bizim şirketimize bir yatırım yapmıyorsunuz. Eğer şirket hissesi satın alırsanız o zaman haklısınız. Sizin aldığınız ürünler tüketilebilir dijital ürünlerdir. Örneğin 1 premium alırsınız ve ay sonunda o premium tükenir. Diğer tüm ürünlerde aynı şekilde. Oyunumuz zaten gerekli güvenlik önlemleri çerçevesinde yedeklenir ve saldırılara karşı korunur. Bunun dışında oluşabilecek negatif bir durum milyonda bir ihtimaldir.

Örneğin bir firmadan aldığınız telefon 2 yıl garanti içerisindedir. Garanti kapsamında yer alan şartlar ile birlikte değişim onlarım yaptırırsınız. 2 yıl sonunda ise hiç bir şekilde destek alamazsınız. İşte az önce bahsettiğim nadir olan negatif durum ise o şirketin siz telefonu aldıktan 1 ay sonra iflas bildirmesi olabilir. İflas sonucunda şirket mal varlığı icra yolu ile satılır ve borçlulara ödeme devlet kanalı ile yapılır. Eğer ki yeteri kadar mal varlığı yok ise hiç bir hak talep edemezsiniz. Şirket iflas vermiş ise devlet bile kendi borcundan feragat eder.

Son olarak şunu belirtmekte fayda var; Maalesef bilişim sektörü Türkiye'de henüz tam olarak oturmadığı için hukuki olarak kanunlarda çok eksikler mevcut. Bırakın sizi, biz bile bir çok durumda mağdur oluyor ve hak talep edemiyoruz. Vergi vermek ve devlete katma değer sağlamak bile çözüm olmuyor maalesef. Umarız ki bilişim sektöründe yer alan açıklar en kısa sürede kapanır ve sanal dünyada yaşanan mağduriyetler son bulur.

Durum 
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    383
    Beğenme 
    1076
    Beğenilme 
    2699

Alıntı Odin Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Öncelikle bizim şirketimize bir yatırım yapmıyorsunuz. Eğer şirket hissesi satın alırsanız o zaman haklısınız. Sizin aldığınız ürünler tüketilebilir dijital ürünlerdir. Örneğin 1 premium alırsınız ve ay sonunda o premium tükenir. Diğer tüm ürünlerde aynı şekilde. Oyunumuz zaten gerekli güvenlik önlemleri çerçevesinde yedeklenir ve saldırılara karşı korunur. Bunun dışında oluşabilecek negatif bir durum milyonda bir ihtimaldir.

Örneğin bir firmadan aldığınız telefon 2 yıl garanti içerisindedir. Garanti kapsamında yer alan şartlar ile birlikte değişim onlarım yaptırırsınız. 2 yıl sonunda ise hiç bir şekilde destek alamazsınız. İşte az önce bahsettiğim nadir olan negatif durum ise o şirketin siz telefonu aldıktan 1 ay sonra iflas bildirmesi olabilir. İflas sonucunda şirket mal varlığı icra yolu ile satılır ve borçlulara ödeme devlet kanalı ile yapılır. Eğer ki yeteri kadar mal varlığı yok ise hiç bir hak talep edemezsiniz. Şirket iflas vermiş ise devlet bile kendi borcundan feragat eder.

Son olarak şunu belirtmekte fayda var; Maalesef bilişim sektörü Türkiye'de henüz tam olarak oturmadığı için hukuki olarak kanunlarda çok eksikler mevcut. Bırakın sizi, biz bile bir çok durumda mağdur oluyor ve hak talep edemiyoruz. Vergi vermek ve devlete katma değer sağlamak bile çözüm olmuyor maalesef. Umarız ki bilişim sektöründe yer alan açıklar en kısa sürede kapanır ve sanal dünyada yaşanan mağduriyetler son bulur.
    teşekürler. alıntıda Odin yazısını görünce al işte gene atar gider yapıp laf sokup konuyu kapatmıstır kesin dedim ama beni yanılttınız sagduyulu açıklamanız için tebrik ediyorum bu tavrı herdaim tabi olmasını diliyorum inşallah dediğiniz yapılanma yasalarla gerceklsır ve sizinde yatırımlarınız güvence altına alınır.
    Kaity bunu beğendi.
    Trip_Kolik & DonnaR_

M4rJiNaL

BuYuGe_SYGl

RedLine & OttomanHeRoS

Kaity - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    Kaity isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    20
    Beğenme 
    184
    Beğenilme 
    435

Alıntı DonnaR Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    teşekürler. alıntıda Odin yazısını görünce al işte gene atar gider yapıp laf sokup konuyu kapatmıstır kesin dedim ama beni yanılttınız sagduyulu açıklamanız için tebrik ediyorum bu tavrı herdaim tabi olmasını diliyorum inşallah dediğiniz yapılanma yasalarla gerceklsır ve sizinde yatırımlarınız güvence altına alınır.
    Bahadır adamı resmen terminatör yaptın, aha geliyor sorgusuz sualsiz infaz edecek kaçın gözüyle görüyon valla koptum gülmekten
    Kaldıramayacağın Yükün Altına Girme Yoksa Ezilirsin

Durum 
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    383
    Beğenme 
    1076
    Beğenilme 
    2699

Alıntı Kaity Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bahadır adamı resmen terminatör yaptın, aha geliyor sorgusuz sualsiz infaz edecek kaçın gözüyle görüyon valla koptum gülmekten
    genelde öyle oluyor abı ama
    Trip_Kolik & DonnaR_

M4rJiNaL

BuYuGe_SYGl

RedLine & OttomanHeRoS

Sayfa 1 Toplam 4 Sayfadan 123 ... Sonuncu

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Giriş