Sayfa 7 Toplam 8 Sayfadan Birinci ... 5678 Sonuncu
Beğeni Ağacı103Beğeniler

Konu:SamgoaL_ Satılmıştır.

Asgard - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    Asgard isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Konular 
    1244
    Beğenme 
    518
    Beğenilme 
    10488

" Adamına göre muamele " kelimesinin arkasına sığınarak , istediğinize hakaret etmek istediğinize etmemek bana kalırsa aynı şey. Bir insan eğer ahlak sahibi ise iyi de olsa kötü de olsa karşısında ki aynı tepkiyi verebilmeli . İyi olana herkes iyi , kötü olana herkes kötü olabilir . Önemli olan gerçekten ahlak sahibi olan birinin 2 tarafa da doğru bir şekilde davranması . Konu sadece bSilkorad , JollyGame değil . Hayatınızın her alanında geçerli bir yaşam standardıdır bu . Size küfür edildiği zaman siz de karşılığını küfür olarak veriyorsanız 2 tarafta aynı seviyeye sahiptir.Bu onu gösterir. Bunun aksini iddia etmek mantık dışıdır.

Ailevi değerlerime küfür etti dediğiniz kişiye daha ağır bir şekilde itam ediyorsunuz. Eğer küfür etmiş ise siz daha kötüsünü yaparak karşılık veriyorsunuz. Karşılığında size bir şey kazandırmıyor . Farkında değilsiniz belki daha fazlasını kaybediyorsunuz . Yorumum buradan silinmesi , sizin uzaklaştırmanız hep geçici çözümler . Asıl sorun sizinle beraber hep var olacak ve bu sorunun çözümünü sadece siz bulabilirsiniz . Türkiyenin pek çok farklı yerlerinde burada sizlerin birbirine rahatça sarfettiği kelimeler yüzünden Cinayetler işleniyor , ağzınızdan çıkanları bir duyun . Bu kadar vahim olunmamalı . Yazık .
    Konu Asgard tarafından (12.Ağustos.2016 Saat 20:04 ) değiştirilmiştir.
    Security, Sentinel, yokedicy ve 10 kişi bunu beğendi.

1X1Y - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    1X1Y isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    303
    Beğenme 
    2446
    Beğenilme 
    3036

Alıntı NavyBluee Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kanka konuya muhalefet olmak istemedim ama yaklaşık 1 sene+ bsilkroad oynadım oynadığım süreçte çoğu insanla rekabet içerisinde oldum kimisi ile tatlı kimisi acı ve oyunu bıraktım 1 sene oldu şuan kimsenin arkamda konuşup Çiya kraktersiz di şuydu buydu dediğini duymadım diyebilecek kapasitede insan olduğunu da düşünmüyorum çok şükür ama rekabet içerisinde bulunduğum günden bu yana her zaman derim samet KRAKTERSİZDİR egosu yaşantının öncülüğünde bulunan bir arkadaştır Allah yolunu açık etsin Bu yorumdan sonra bana karşı kötü bir niyet beslemeyen insanlar bile saldırı haline geçebilir canları sağolsun ben sadece düşüncelerimi belirtmek istedim iyi forumlar
    Kişisel görüşlere her zaman saygı duymuşumdur, şuan da duyduğum gibi Sen tavır alınacak bir insan değilsin kardeşim bunu seni tanıyan bilir tanımayan da görmüş olsa gerek Wts ks @Sehoo
    NavyBluee ve Sehoo bunu beğendi.
    ReaLaMity
    1X1Y

samgoal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    samgoal isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Konular 
    57
    Beğenme 
    538
    Beğenilme 
    564

Kanka konuya muhalefet olmak istemedim ama yaklaşık 1 sene+ bsilkroad oynadım oynadığım süreçte çoğu insanla rekabet içerisinde oldum kimisi ile tatlı kimisi acı ve oyunu bıraktım 1 sene oldu şuan kimsenin arkamda konuşup Çiya kraktersiz di şuydu buydu dediğini duymadım diyebilecek kapasitede insan olduğunu da düşünmüyorum çok şükür ama rekabet içerisinde bulunduğum günden bu yana her zaman derim samet KRAKTERSİZDİR egosu yaşantının öncülüğünde bulunan bir arkadaştır Allah yolunu açık etsin Bu yorumdan sonra bana karşı kötü bir niyet beslemeyen insanlar bile saldırı haline geçebilir canları sağolsun ben sadece düşüncelerimi belirtmek istedim iyi forumlar
    Senide anlamak lazım güneşe sıkan toplumdan ne beklersin.
    MendoZa bunu beğendi.
    EL Yumruğunu yemiyen Kendini Balyoz SANARMIŞ
    Vah___sT
    ADALET BAKANI

Olympius - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    Olympius isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    League Of Legends
    Konular 
    102
    Beğenme 
    614
    Beğenilme 
    680

Samet seni 3-0 yenmeyecektim olum charın satılma sebebi benim
    tanıdığım tanıdığım en esaslı adamlardandır hayırlı olsun kardeşşş
    samgoal ve MyRuless bunu beğendi.

Redline-Dehset
    ​O ŞİMDİ KOMANDO UZMAN ÇAVUŞ

Durum 
    Konular 
    57
    Beğenme 
    538
    Beğenilme 
    564

Alıntı Olympius Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Samet seni 3-0 yenmeyecektim olum charın satılma sebebi benim
    tanıdığım tanıdığım en esaslı adamlardandır hayırlı olsun kardeşşş
    Seviliyosun tayfun
    Konu samgoal tarafından (12.Ağustos.2016 Saat 20:57 ) değiştirilmiştir.
    MyRuless bunu beğendi.
    Vah___sT
    ADALET BAKANI

bubbaxulan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    bubbaxulan isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    0
    Beğenme 
    0
    Beğenilme 
    0

Alıntı Asgard Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    " Adamına göre muamele " kelimesinin arkasına sığınarak , istediğinize hakaret etmek istediğinize etmemek bana kalırsa aynı şey. Bir insan eğer ahlak sahibi ise iyi de olsa kötü de olsa karşısında ki aynı tepkiyi verebilmeli . İyi olana herkes iyi , kötü olana herkes kötü olabilir . Önemli olan gerçekten ahlak sahibi olan birinin 2 tarafa da doğru bir şekilde davranması . Konu sadece bSilkorad , JollyGame değil . Hayatınızın her alanında geçerli bir yaşam standardıdır bu . Size küfür edildiği zaman siz de karşılığını küfür olarak veriyorsanız 2 tarafta aynı seviyeye sahiptir.Bu onu gösterir. Bunun aksini iddia etmek mantık dışıdır.

Ailevi değerlerime küfür etti dediğiniz kişiye daha ağır bir şekilde itam ediyorsunuz. Eğer küfür etmiş ise siz daha kötüsünü yaparak karşılık veriyorsunuz. Karşılığında size bir şey kazandırmıyor . Farkında değilsiniz belki daha fazlasını kaybediyorsunuz . Yorumum buradan silinmesi , sizin uzaklaştırmanız hep geçici çözümler . Asıl sorun sizinle beraber hep var olacak ve bu sorunun çözümünü sadece siz bulabilirsiniz . Türkiyenin pek çok farklı yerlerinde burada sizlerin birbirine rahatça sarfettiği kelimeler yüzünden Cinayetler işleniyor , ağzınızdan çıkanları bir duyun . Bu kadar vahim olunmamalı . Yazık .
    10 günlük bir ban nedir bunu açıklarmısınız adama dangalak demem yada başka ithamda bulunmammı bu nedir yav adam bana sövücek aileme dil uzatcak ben onun ölmüş babasına sövünce suclu olcak kusura bakmayında bunun neresı suc ve ben fporumu kullanarak bu kişinin ölmüş babasına sovmedım ama bu kişi ve yanındakıler sureklı ailemi dillerine aldı 1 kere bile yaptırım uygulamadınız banımın kaldırılmasını talep edıyorum dangalak kelimesinden dolayı 10 gun ban atıcak degılsınız geçmiş konular için zaten 3 gunluk bı uzaklastırma aldım gercı oda yersızdi ya neyse

Asgard - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    Asgard isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Konular 
    1244
    Beğenme 
    518
    Beğenilme 
    10488

Alıntı bubbaxulan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    10 günlük bir ban nedir bunu açıklarmısınız adama dangalak demem yada başka ithamda bulunmammı
    Yazdığım mesajdan bunu anladıysanız size başka sözüm yok , bana kalırsa 10 gün boyunca enine boyuna düşünün. Sonuçları çok daha ağır olacak hatalar yapmak istemiyorsanız . Bu durum sadece sizin için geçerli değil bu denli ailevi değerleri ağzına alan herkes için geçerli .

Durum 
    Konular 
    57
    Beğenme 
    538
    Beğenilme 
    564

Alıntı Asgard Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yazdığım mesajdan bunu anladıysanız size başka sözüm yok , bana kalırsa 10 gün boyunca enine boyuna düşünün. Sonuçları çok daha ağır olacak hatalar yapmak istemiyorsanız . Bu durum sadece sizin için geçerli değil bu denli ailevi değerleri ağzına alan herkes için geçerli .
    Bunu yazdığınız için öncelikle size teşekkür ediyorum herkez ayağını denk alsın.
    yokedicy ve Leon bunu beğendi.
    Vah___sT
    ADALET BAKANI

NavyBluee - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    NavyBluee isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    63
    Beğenme 
    261
    Beğenilme 
    476

Alıntı samgoal Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Senide anlamak lazım güneşe sıkan toplumdan ne beklersin.
    Toplum olarak farklıyız kabul ediyorum bu https://www.youtube.com/watch?v=XiaIzlkqnN0 ve BSilkroad PVP EVENTTİN Finalinde str charım ile seni offer ile kestiğim örnekler gibi
    Konu NavyBluee tarafından (12.Ağustos.2016 Saat 22:03 ) değiştirilmiştir.

Durum 
    Konular 
    57
    Beğenme 
    538
    Beğenilme 
    564

Toplum olarak farklıyız kabul ediyorum bu https://www.youtube.com/watch?v=XiaIzlkqnN0 ve BSilkroad PVP EVENTTİN Finalinde str charım ile seni offer ile kestiğim örnekler gibi
    Farkındamsn bilmem ama oyunu bıraktın ve hâla olmayan beynin oyunda ötede oyna heval.
    MendoZa bunu beğendi.
    Vah___sT
    ADALET BAKANI

Sayfa 7 Toplam 8 Sayfadan Birinci ... 5678 Sonuncu

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Giriş