Beğeni Ağacı16Beğeniler

Konu:Pvp ve Ego problemi

aTHaLaNTHe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    aTHaLaNTHe isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    Counter-Strike
    Konular 
    129
    Beğenme 
    200
    Beğenilme 
    284

Abi ne biz ne de siz itemli başladınız bu sroya ama yeni başlayan adamlar geliyor
    + s.a abi yeni başladım yardım eder misin
    - Ne lazım
    + 4b lazım abi nova staff alacam ama o kadar eksiğim var ( Verdim )
    - Sağol abi
    5 dakika sonra :
    +S.a abi yine ben bir şey soracaktım da kullanmadığın NOVA STAFF var mı bot çarıma verecem de
    Cevap yok
    Pvp ye gelirsek yine dünden örnek vereyim.
    2 STR çar gördüm 1 wizi sıkıştırıyorlar pm attım yardım lazım mı dedim evet dedi bir alan attım 3 üde gitti ondan sonra dedim 2vs1 olmaz hele ki wize dalıyorsunuz int çara 2v1 yapılır mı dedim işte wiz gitti sonra bu 2 si 2v1 yapmaya başladı 1i int spear biri glavie normal olarak almaya başladılar bless ve earth fence bitince ondan sonra bir arkadaşımı çağırdım warrior bana buff attı onlara dalmaya falan başladı tek gelemiyorsunuz lafı yaptı işte karşıdaki gitti sonra yani 2vs1 ler olmazsa toplu kavgalar da çıkmaz

EDİT : Kervan konusuna da gelirsek. Artık 1 tane thief gördüğümüzde kervan çekmeyi bırakıyoruz çünkü 1 thief gördükten maximum 5 dakika sonra 8 li parti oluşuyor o yüzden kaçak saatlerde 1 2 kere çekmekle yetiniyoruz genelde
    Konu aTHaLaNTHe tarafından (19.Ağustos.2016 Saat 11:20 ) değiştirilmiştir.

DonnaR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    DonnaR isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    383
    Beğenme 
    1076
    Beğenilme 
    2699

Alıntı AusePride Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Serverla ilgili gözlemlediğim birşeyi yazmak istiyorum.

Donwhang pvp alanında saçma sapan bir pvp anlayışı var.2 kişi pvp yaparken nasıl beceriyosanız onu bir şekilde union arası toplu pvpye yada tek taraflı toplanıp karşıdaki 2-3 kişiyi ezmeye başlıyorsunuz.Ben kendim LND guildindenim ama bunu sadece karşı union yapıyor demiyorum ne taraf kalabalıksa o yapıyor.Zayıf birini gördükmü milletçe dayanamıyoruz.Toplu pvp yapmayın demiyorum ama toplu pvp yaparken tarafsız, oyuna yeni başlamış kişileride arada kesip oyundan soğutmayın.

Ego problemine gelince donwhangda 1v1 atan hiç kimse yok.Char yere düşücek diye cape takmıyosunuz.Korkmayın ben denedim char yatınca birşey olmuyor.İllaki presine 1t sine pvp atılıcak diye birşey yok.Çıkın oynayınki yeni başlayanlarda görsün.Ben birçok arkadaşımı çağırdım inanın yarısının oyuna başlamama sebebi bu pvp alanının durumu.
    Herkes yeni player gelmemesinden şikayetçi ama hiçkimse gelen az sayıdaki yeni playerı görmüyor, destek olmuyor.

Server pvpsiyle ilgili kişisel düşüncelerim.Lütfen saçma sapan yorum yapmayınız.

Alıntı RaKKaNi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    %100 katılıyorum pwp charı yapıyosun sadece cavede buffer oluyosun pwpde 2 kez ölen wize dönüyor oyun zevkleri çok degişik herkes gelişme üzerine oynuyor çıkar olmayan yerde durmuyorlar.yaptıgım pwp charlarıyla pwp atıcak char bulamıyorum o yüzden pwp ye nova setli chn charla çıkıyom en azından pwp atıcak birileri oluyor...
    şöylede birşey var kapı önune cık nova setli adamların %60 ı ws bozmak için asıl charlarını kullanamayan ve novalı char acıp mıllete salça olan kişiler bunuda herkes biliyor .
    Trip_Kolik & DonnaR_

M4rJiNaL

BuYuGe_SYGl

RedLine & OttomanHeRoS

"Lâ fetâ illâ Ali, lâ seyfe illâ Zülfikâr"--لا فتى الا على لا سيف الا ذوالفقار

AusePride - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    AusePride isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    bSRO & aSRO
    Konular 
    105
    Beğenme 
    447
    Beğenilme 
    715

Alıntı DonnaR Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    şöylede birşey var kapı önune cık nova setli adamların %60 ı ws bozmak için asıl charlarını kullanamayan ve novalı char acıp mıllete salça olan kişiler bunuda herkes biliyor .
    İşte bu tamamen ego problemleriniz yüzünden
    Herkesde asıl charımla ölürsem alay konusu olurum korkusu var.Düşüncesindede haklılar mesela foruma atılan pvp videoları niçin hala güncel tutuluyor.Tabiki ego tatmininiz için.(Her iki taraf içinde geçerli)Video çek at hatta kendin hergün izle ama ne gerek var haftalar sonra bile güncellemeye.
    Bırakın artık şu yok ben seni kestim yok ben kralım muhabbetlerini.
    Oyun bu kesersin kesilirsin.Tadını çıkarın.
    Nick: AusePride-D4rKLighT
    Guild: Marvel-POWER
    Since 2012

aTHaLaNTHe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    aTHaLaNTHe isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    Counter-Strike
    Konular 
    129
    Beğenme 
    200
    Beğenilme 
    284

Birde noob str çarların ( noob diyorum çünkü str çarlara güçleri yetmeyen kişiler bunlar ) int çarlara 2v1 3v1 şeklinde dalması çok sinir bozucu buff bile bastırmicak kadar korkak bazıları str çara dalarken bile buff bassın diye bekliyorum ( bless harici )

DonnaR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    DonnaR isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    383
    Beğenme 
    1076
    Beğenilme 
    2699

Alıntı AusePride Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    İşte bu tamamen ego problemleriniz yüzünden
    Herkesde asıl charımla ölürsem alay konusu olurum korkusu var.Düşüncesindede haklılar mesela foruma atılan pvp videoları niçin hala güncel tutuluyor.Tabiki ego tatmininiz için.(Her iki taraf içinde geçerli)Video çek at hatta kendin hergün izle ama ne gerek var haftalar sonra bile güncellemeye.
    Bırakın artık şu yok ben seni kestim yok ben kralım muhabbetlerini.
    Oyun bu kesersin kesilirsin.Tadını çıkarın.
    Ama tadı. Böyle çıkıyor eglenmek amaç ve birileri eğleniyor tabi kızar insan dw dısında bekliyorsun PWP Atacan nova staflı malın biri tam DESP açtıgında sana zerkliyor yada nova boylu baska mal ittir atıp duruyor
    Trip_Kolik & DonnaR_

M4rJiNaL

BuYuGe_SYGl

RedLine & OttomanHeRoS

"Lâ fetâ illâ Ali, lâ seyfe illâ Zülfikâr"--لا فتى الا على لا سيف الا ذوالفقار

slimfit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    slimfit isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    61
    Beğenme 
    27
    Beğenilme 
    33

swde pwp charı yok ki, herkes rogue dagger bu buıldı de ben pwp charı olarak gormuyorum only heal only buf crıt falan beklıyolar sacma sapan...

Akasya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    Akasya isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    61
    Beğenme 
    729
    Beğenilme 
    294

bu ego sorunu pvp eventine de yansımış durumda. nolur hile yapmadan düzgün düzgün oynasanız yani. bakın bazı kuduruklar nasıl item exchange telaşında... user is busy yazısını siz de görüyosunuz değil mi

1X1Y bunu beğendi.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Giriş