Beğeni Ağacı16Beğeniler

Konu:Pvp ve Ego problemi

AusePride - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    AusePride isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    bSRO & aSRO
    Konular 
    105
    Beğenme 
    447
    Beğenilme 
    715

Standart Pvp ve Ego problemi

Serverla ilgili gözlemlediğim birşeyi yazmak istiyorum.

Donwhang pvp alanında saçma sapan bir pvp anlayışı var.2 kişi pvp yaparken nasıl beceriyosanız onu bir şekilde union arası toplu pvpye yada tek taraflı toplanıp karşıdaki 2-3 kişiyi ezmeye başlıyorsunuz.Ben kendim LND guildindenim ama bunu sadece karşı union yapıyor demiyorum ne taraf kalabalıksa o yapıyor.Zayıf birini gördükmü milletçe dayanamıyoruz.Toplu pvp yapmayın demiyorum ama toplu pvp yaparken tarafsız, oyuna yeni başlamış kişileride arada kesip oyundan soğutmayın.

Ego problemine gelince donwhangda 1v1 atan hiç kimse yok.Char yere düşücek diye cape takmıyosunuz.Korkmayın ben denedim char yatınca birşey olmuyor.İllaki presine 1t sine pvp atılıcak diye birşey yok.Çıkın oynayınki yeni başlayanlarda görsün.Ben birçok arkadaşımı çağırdım inanın yarısının oyuna başlamama sebebi bu pvp alanının durumu.
    Herkes yeni player gelmemesinden şikayetçi ama hiçkimse gelen az sayıdaki yeni playerı görmüyor, destek olmuyor.

Server pvpsiyle ilgili kişisel düşüncelerim.Lütfen saçma sapan yorum yapmayınız.

Scofield, Akasya and LaBoum like this.
    Nick: AusePride-D4rKLighT
    Guild: Marvel-POWER
    Since 2012

RaKKaNi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    RaKKaNi isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    Silkroad Online
    Konular 
    78
    Beğenme 
    611
    Beğenilme 
    835

%100 katılıyorum pwp charı yapıyosun sadece cavede buffer oluyosun pwpde 2 kez ölen wize dönüyor oyun zevkleri çok degişik herkes gelişme üzerine oynuyor çıkar olmayan yerde durmuyorlar.yaptıgım pwp charlarıyla pwp atıcak char bulamıyorum o yüzden pwp ye nova setli chn charla çıkıyom en azından pwp atıcak birileri oluyor...
    Scofield, Hoenheim and orka like this.

Durum 
    Favori Oyun  
    bSRO & aSRO
    Konular 
    105
    Beğenme 
    447
    Beğenilme 
    715

Alıntı RaKKaNi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    %100 katılıyorum pwp charı yapıyosun sadece cavede buffer oluyosun pwpde 2 kez ölen wize dönüyor oyun zevkleri çok degişik herkes gelişme üzerine oynuyor çıkar olmayan yerde durmuyorlar.yaptıgım pwp charlarıyla pwp atıcak char bulamıyorum o yüzden pwp ye nova setli chn charla çıkıyom en azından pwp atıcak birileri oluyor...
    Aynen öyle bir çıkarı olmayan yere kimse gitmiyor.
    Cave şuan tek tarafın elinde 5 kişi gitse keser uniqueleri ama orda bile eminim daha çok kişi vardır
    Cave gitmesinler demiyorum tabiki gidip işi garantiye alıcaklar ama arada pvp alanınada uğrayın.
    Scofield bunu beğendi.
    Since 2012

RaKKaNi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    RaKKaNi isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    Silkroad Online
    Konular 
    78
    Beğenme 
    611
    Beğenilme 
    835

Alıntı AusePride Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Aynen öyle bir çıkarı olmayan yere kimse gitmiyor.
    Cave şuan tek tarafın elinde 5 kişi gitse keser uniqueleri ama orda bile eminim daha çok kişi vardır
    Cave gitmesinler demiyorum tabiki gidip işi garantiye alıcaklar ama arada pvp alanınada uğrayın.
    mesele cave degil ben caveye herkesin gitmesi taraftarıyım oyunda cave varsa uniq alamıcaksanda gidicen(bu ksye gitmek degil ap kasarak eglenmeye pwp atmaya) ctf ye gidicen oyunda etkinlik yok gmler event yapmıyo derler saat başı olan evente katılan yok çünkü çıkanlar para etmiyor.oyun benim gözümde ticaret char yapma olmuş.
    önceden kervan çekerdim hunterken rank vs için ve thief malı yıktımı guilde uniona yazdımmı fgwden templeden çıkıp gelirlerdi ve o mal 2-3 saat orda kalırdı pwp nin ortasında şimdi mal yıkıldımı vakit kaybetmiyim yenisini alıyım kafasındalar sanırım anlatıcak çok şey varda...
    Scofield ve ahmetyasin bunu beğendi.

Durum 
    Favori Oyun  
    bSRO & aSRO
    Konular 
    105
    Beğenme 
    447
    Beğenilme 
    715

mesele cave degil ben caveye herkesin gitmesi taraftarıyım oyunda cave varsa uniq alamıcaksanda gidicen(bu ksye gitmek degil ap kasarak eglenmeye pwp atmaya) ctf ye gidicen oyunda etkinlik yok gmler event yapmıyo derler saat başı olan evente katılan yok çünkü çıkanlar para etmiyor.oyun benim gözümde ticaret char yapma olmuş.
    önceden kervan çekerdim hunterken rank vs için ve thief malı yıktımı guilde uniona yazdımmı fgwden templeden çıkıp gelirlerdi ve o mal 2-3 saat orda kalırdı pwp nin ortasında şimdi mal yıkıldımı vakit kaybetmiyim yenisini alıyım kafasındalar sanırım anlatıcak çok şey varda...
    Aynı şeyleri diyoruz aslında bende heryerin dolu dolu değerlendirilmesi taraftarıyım.
    Ama herkes item gold peşinde yada dw depo arkasında afk
    ahmetyasin ve Scofield bunu beğendi.
    Since 2012

AcemiBeyfndi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    AcemiBeyfndi isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Konular 
    87
    Beğenme 
    420
    Beğenilme 
    243

Sw dagger dolu birini bul kesebiliyorsan kes
    RaKKaNi bunu beğendi.

Hoenheim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    Hoenheim isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    60
    Beğenme 
    531
    Beğenilme 
    351

Oyuna basladigimin 2. Veya 3. Gunu kervan cekerken thief lere yakalanmistim guild deki arkadaslardan yardim istedigimde 20* Mal icin koca union yardima gelmisti 1 saat falan onu kaptirmamak icin ugrasmistik zaten kenarda 10b para vardi onuda rev icin harcamistim heralde oyundaki en eglenceli zamanlardan biriydi
    1X1Y ve RaKKaNi bunu beğendi.
    ReaLaMiTy_ & NewAdventure
    CiqerciHERE

Hoenheim

DonnaR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    DonnaR isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    383
    Beğenme 
    1076
    Beğenilme 
    2699

pwp dedıgın sey aslında cavede olur adam zırt prt yerden kalkamaz salak salak pwp nı bozamaz toplu pt nı ayakta tutmaya calısırsın ve bır amacın vardır ona ulasmak ıcın de caba gösterırsın suan cave thıef gruba gectı ve hunter & trader olarak kımse gelıp bırseyler yapmıyor kı LND ve Glorydead hunter & trager guıld lerı bunlar gelıp bırseyler yapmak ıstese kapısma da olur heycan da bu monnotonluk yuzunden bıraktı oyunu bır suru arkadasım bıraz bızlerde bırseyler yapaarsak canlanır sw dıye dusunuyorum ws ye gelınce sadece ws atmak ıcın warlok clerık yaptım ( bılmedıgım ıcın bu buıldı kımsenın ws atmayacagını dusunemedım ) isteyen varsa aksam 8 den sonra oyunda oluyorum bır ısım yoksa ata bılırız gold pre yada sılk mecburıyetı yok
    Trip_Kolik & DonnaR_

M4rJiNaL

BuYuGe_SYGl

RedLine & OttomanHeRoS

"Lâ fetâ illâ Ali, lâ seyfe illâ Zülfikâr"--لا فتى الا على لا سيف الا ذوالفقار

Security - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    Security isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    255
    Beğenme 
    683
    Beğenilme 
    487

Yeni başlıyan playerlere yardım edilmeme ve göz ardı edilme sebebi şu;
    + s.a abi
    -a.s
    + abi yeni başladım biraz gold verir misin?
    - goldum yok
    + abi item var mı?
    -itemim yok
    + abi dressini versene
    - bi git ya...

örnekti sadece ama bunun gibi günlük 10-15 pm rahat atılıyor. Pwp ye gelince şimdi ws atınca adam kesemeyince bot getiriyor sonra sende arkadaşını çagırıyorsun
    Oda arkadaşını diğeride öyle derken bir bakmışsın iş toplu wsye dönmüş herşey bundan ibaret.Kervan ve cave konusuna deyinelim bildiğiniz üzere DaLToNs ve unionu thief unionu. Sw de şunu gördüm thieflerde bir heycan bit heves oldumu ne kervan kalıyor ne cave...
    Dr4cula_ bunu beğendi.

orka - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    orka isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    230
    Beğenme 
    938
    Beğenilme 
    670

Hak edene hakkını verin, baş kaldıranın başını kesin.

KIZILCUBUK

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Giriş