Beğeni Ağacı22Beğeniler

Konu:Oyun çok mu monotonlaştı ?

Asgard - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    Asgard isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Konular 
    1244
    Beğenme 
    518
    Beğenilme 
    10488

İşte bunlar hep Bot'dan kaynaklanıyor . Emeğin azaldığı yerde monotonluk ve sıradanlık geliyor 1 Parti karkater hazırlamak ve bota salmak , botlar ile aşırı içli dışlı olmak bir emek değil mi ? Evet oda bir emek fakat oyun içerisinde verilen emek daha farklı bir anlam taşıyor . El ile Artı basmak , stat basmak , bir Unique kesmek vs .

Auto Fusher , AFX Tool , sBot , mBot ( kervan , Temple , Haro - Seth , AP , Kido ) , Arena Botları , pH Bot vs derken bakmışsınız oyunu siz oynamıyorsunuz . Her şeyi bot yapıyor .

Dr4cula_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    Dr4cula_ isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    26
    Beğenme 
    1214
    Beğenilme 
    1144

Alıntı Asgard Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    İşte bunlar hep Bot'dan kaynaklanıyor . Emeğin azaldığı yerde monotonluk ve sıradanlık geliyor 1 Parti karkater hazırlamak ve bota salmak , botlar ile aşırı içli dışlı olmak bir emek değil mi ? Evet oda bir emek fakat oyun içerisinde verilen emek daha farklı bir anlam taşıyor . El ile Artı basmak , stat basmak , bir Unique kesmek vs .

Auto Fusher , AFX Tool , sBot , mBot ( kervan , Temple , Haro - Seth , AP , Kido ) , Arena Botları , pH Bot vs derken bakmışsınız oyunu siz oynamıyorsunuz . Her şeyi bot yapıyor .
    O dediğiniz artık biraz zor piyasaya yetişmek için ya deli gibi bot salacaklar ya da deli gibi para yatıracaklar
    The_Guardian
    Caliph_

Durum 
    Konular 
    1244
    Beğenme 
    518
    Beğenilme 
    10488

Alıntı Dr4cula_ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    O dediğiniz artık biraz zor piyasaya yetişmek için ya deli gibi bot salacaklar ya da deli gibi para yatıracaklar
    Bu dediklerim biraz da serverın yaşından kaynaklanıyor. Yıllarca aynı server da emek verdikten sonra bazı şeyler monoton gelebiliyor. iSro nun bu yönde en taktir edilen stratejisi Cap yükselmesi . Tabi bunu private lerde yapmak biraz zor .

soner5841 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    soner5841 isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    42
    Beğenme 
    312
    Beğenilme 
    163

En yakın kampanya Kurban Bayramı'na denk gelecektir büyük ihtimal ile .

"Benim ülkemin koyunu bile Avrupa'nın koyunundan farklı bakıyor."

UniquesSs
    HafizIyotanka bunu beğendi.

Dr4cula_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    Dr4cula_ isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    26
    Beğenme 
    1214
    Beğenilme 
    1144

Bu dediklerim biraz da serverın yaşından kaynaklanıyor. Yıllarca aynı server da emek verdikten sonra bazı şeyler monoton gelebiliyor. iSro nun bu yönde en taktir edilen stratejisi Cap yükselmesi . Tabi bunu private lerde yapmak biraz zor .
    Kesinlikle katılıyorum.
    The_Guardian
    Caliph_

DonnaR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    DonnaR isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    383
    Beğenme 
    1076
    Beğenilme 
    2699

Yaz - Kış geçiş dönemlerinde gözlemlediğimiz durumlar . Eylül - Ekim tekrardan kalabalıklaşma ve hareket dönemleri için başlangıç oluyor . Kış oyuncusu dediğimiz kitle geliyor
    %50 geliyor çekilin
    Trip_Kolik & DonnaR_

M4rJiNaL

BuYuGe_SYGl

RedLine & OttomanHeRoS

"Lâ fetâ illâ Ali, lâ seyfe illâ Zülfikâr"--لا فتى الا على لا سيف الا ذوالفقار

slimfit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    slimfit isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    61
    Beğenme 
    27
    Beğenilme 
    33

Cool

Alıntı aTHaLaNTHe Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Oyunda bulamadığım bir eksik var ya.Bir şeyler eksik sanki açıyorum çarı 2 takılıp stalla atıyorum sanki heyecan eksik ya çok monotonlaşmış gibi geliyor tamamen şahsi fikrim düşüncelerinizi belirtirseniz memnun olurum
    oyunda player yok ki yeni. olanlar da uc bes kısı polıs emeklı memur bi ara af çıktı forumda bıle kaç yüz kişi online oldu hevesle, af talebi için gelen 200-300 kişi karakteri açılansa var mı yok mu onu bıle bılmıyorum gmler tum fırsatları suıstımal ediyor reklam desen yok swdekıler de gıdıyo tabi bu da benım nacızane sahsı fıkrım

Durum 
    Konular 
    1244
    Beğenme 
    518
    Beğenilme 
    10488

Alıntı slimfit Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    oyunda player yok ki yeni. olanlar da uc bes kısı polıs emeklı memur bi ara af çıktı forumda bıle kaç yüz kişi online oldu hevesle, af talebi için gelen 200-300 kişi karakteri açılansa var mı yok mu onu bıle bılmıyorum gmler tum fırsatları suıstımal ediyor reklam desen yok swdekıler de gıdıyo tabi bu da benım nacızane sahsı fıkrım
    Karakteri açılmayan birisi olan sizin " Şahsi fikrinizi " yanlış ve yanlı buluyorum . Ayrıca " Reklam Yok " gibi bir cümle kurduysanız zaten bilgi sahibi olmadığınız ortada . Çok bilgi sahibi olduğunuzu düşünüyorsunuz , bir server açtınız da 4.5 yıl hizmet verdiniz , haberimiz mi yok ? 4.5 Yıllık bir server yönetmiş ve bilgi / tecrube sabihisiniz sanırım . Yoksa ben mi yanlış anlıyorum. 2 dk da Server'a çözüm buldunuz . Bizim nasıl da aklımıza gelmedi ?
    Konu Asgard tarafından (19.Ağustos.2016 Saat 19:48 ) değiştirilmiştir.

shake - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    shake isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    25
    Beğenme 
    24
    Beğenilme 
    21

şu zamana kadar bot çarım olmadı, bundan sonra da olmayacak.. paramı ticaretle yapıyorum.. en başından beri diyorum ip limitin 10 olması çok saçma.. 10 diye limit mi olur? olacaktı şöyle güzelinden 2 limit hadi bilemedin 3, mis gibi birisi stall diğeri asıl çarın.. oyunun alexte olduğu yılları bu saatten sonra kimse getiremez.. orta kesim denilen olay kalmadı ya hep dilenci var ya hep zengin..
    Dr4cula_ bunu beğendi.

slimfit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    slimfit isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    61
    Beğenme 
    27
    Beğenilme 
    33

Wink

Karakteri açılmayan birisi olan sizin " Şahsi fikrinizi " yanlış ve yanlı buluyorum . Ayrıca " Reklam Yok " gibi bir cümle kurduysanız zaten bilgi sahibi olmadığınız ortada . Çok bilgi sahibi olduğunuzu düşünüyorsunuz , bir server açtınız da 4.5 yıl hizmet verdiniz , haberimiz mi yok ? 4.5 Yıllık bir server yönetmiş ve bilgi / tecrube sabihisiniz sanırım . Yoksa ben mi yanlış anlıyorum. 2 dk da Server'a çözüm buldunuz . Bizim nasıl da aklımıza gelmedi ?
    bundan bi onceki yorumumda da serverımızde sızın gıbı bilgili playerlerin olması bizi onurlandırıyor demiştiniz, ne acı. Hosunuza gıtmeyen yorumalarda bilgisiz, gıttıgınde bilgili oluyoruz.. Ne dıyelım en azından ben sızın sahsı fıkırlerınızı bılgısızlık olarak değerlendirmiyorum yapmıycam da. Bu da herhangı bı fıkrımdı, düşünemedıgınız ıcın suanda server monoton, bu yuzden server sıradan bı sekılde bosalmaya gıdıyor ve dısarıdan asla yenı bırıleri gelmiyor.. ben bu sw acıldıgı gun buradaydım. Sızden de once..
    Konu slimfit tarafından (19.Ağustos.2016 Saat 19:58 ) değiştirilmiştir.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Giriş